Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Junior-SM inomhus
Antal starter / Total entries: 822 Printed: 2017-05-24 08:11
Antal individer / Total persons: 596
 
M22 60m 21
Hassan Noureddine 96 IF Göta Karlstad
Jakob Masth-Larsson 97 IF Göta Karlstad 7.18
Victor Pettersson 97 IF Göta Karlstad 7.23
Mohammad Ghobeishi 97 IFK Göteborg 7.70
Amadou Sussoho 95 Hammarby IF 6.99
Desmond Rogo 96 Hammarby IF 6.93
Douglas Hellbratt 95 Hammarby IF 7.01
Thomas Yemane 95 Hässelby SK 7.18
Joel Thölix 95 KA 2 IF 7.38
Oscar Hjerm 97 KA 2 IF 7.15
Chidozie Abika 97 IF Kville 7.24
Eric Andreasson 97 IF Kville
Philip Nilsson 95 IFK Lund 7.10
Austin Hamilton 97 Malmö AI 6.69
Sebastian Kadestål 96 Malmö AI 7.09
Fredrik Wall 97 Riviera Friidrott 7.20 7.41
Johan Sundqvist 97 Riviera Friidrott 7,41
Gustav Kjell 96 Turebergs FK 6.83 6.85
Emil von Barth 96 Ullevi FK 6.81 6.86
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 7.06 7.14
Daniel Örevik 97 Visby IF Gute FIK 7.20
 
M22 400m 12
Muhammed Ali 97 Eskilstuna FI 52.88
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg 51.91
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 49.75
Gregorios Kyriakoudis 97 Hässelby SK 52.36
Emil Persson 95 KA 2 IF 53.53
Andreas Movin 96 IFK Lidingö 50.40
Anton Sigurdsson 96 Malmö AI 49.36
Andreas Kramer 97 Sävedalens AIK
Dennis Forsman 95 Ullevi FK 48.50
Martin Selin 95 Ullevi FK 49.80
Oskar Greilert 95 Ullevi FK 50.49
Björn Seifert 96 Upsala IF 50.89
 
M22 1500m 23
Gustav Berlin 95 IK Akele 3.58
Tewelde Haile 95 Eskilstuna FI 4.11.04
Andreas Jansson 96 Hässelby SK
Anton Persson 96 Hässelby SK
Erik Djurberg 97 Hässelby SK 4.08.30
Andreas Davidsson 95 Högby IF 4.09.58 4.11.81
Erik Lagerlöf 97 IFK Lidingö 3.58.86
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö 4.17.76
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 3.54.35
Filip Wadman 97 Mölndals AIK
Simon Wallenlind 97 Mölndals AIK 3.54.78
Archie Casteel 96 Spårvägens FK 4.08.38
Gustaf Nordling 97 Spårvägens FK 4.05.14
Olof Nordling 97 Spårvägens FK 4.09.35
Andreas Kramer 97 Sävedalens AIK 3.46.62
Vidar Johansson 96 Sävedalens AIK
Ludvig Danielson 95 Tjalve IF Norrköping
Amanuel Gergis 96 Turebergs FK 3.48.87
Alexander Waerme 97 Ullevi FK 4.09.61
William Fransson 96 KFUM Örebro 4.18.91
Awet Mengsteab 95 Örgryte IS 3.52.55 4.01.80
Jakob Ranglin Grissler 95 Örgryte IS
Merhawi Negasi 97 Håfreströms IF 4.28.09
 
M22 Häck 60m 7
Jakob Masth-Larsson 97 IF Göta Karlstad 8.33
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 8,18
Charles Mitala 96 Malmö AI 8.32
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 8.14
Philip Ngwe Luckey 95 Mölndals AIK 8.32
Ludwig Sjödin 95 Skellefteå AIK 8.55
Linus Otto Boyer 95 Upsala IF 8.54
 
M22 Höjd 9
Henrik Thoms 96 IF Göta Karlstad 2.00
Simon Andersson 97 IF Göta Karlstad 1.82
Simon Throgen 97 IF Göta Karlstad 1.95
Otto Brinkman 97 Spårvägens FK 2.15
Sebastian Ruthström 97 Spårvägens FK
Fabian Delryd 96 Täby IS 2.25
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 1.88
Teodor Söderberg 95 Ullevi FK 1.90
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 2.20 2.17
 
M22 Stav 6
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 4.95
Alfred Delefors-Hedberg 96 Tjalve IF Norrköping 4.50
Esa Hiltunen 96 Ullevi FK 4.80 4.60
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 4.43
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 5.00
David Kappelin 95 Örgryte IS 4.80
 
M22 Längd 20
Victor Pettersson 97 IF Göta Karlstad
Simon Averin-Markström 95 Hammarby IF 6.42
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 7.39
Jesper Hellström 95 Hässelby SK 7.52
Joel Thölix 95 KA 2 IF 6.76
Oscar Hjerm 97 KA 2 IF
Pontus Quick 97 IFK Lund 6.45
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 7.39 6.99
Tobias Jonsson 96 IK Orient 6.79
Fredrik Wall 97 Riviera Friidrott 6.22
Johan Sundqvist 97 Riviera Friidrott 6.32 6.22
Jonathan Marklund 97 Skellefteå AIK 6,83 6.79
Ludwig Sjödin 95 Skellefteå AIK 6.65
Oskar Nilsson 96 Skellefteå AIK 6.91
Sebastian Ruthström 97 Spårvägens FK 6,96
Viktor Johansson 97 Ullevi FK 6.09
Antonis Dinopoulos 95 Upsala IF
Daniel Örevik 97 Visby IF Gute FIK 7.06 6.67
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 7.65 7.50
Artur Engström 96 Örgryte IS 6.75
 
M22 Tresteg 13
Jesper Hellström 95 Hässelby SK 15.92
Samuel Olsson Lundh 95 KA 2 IF 13,08 13.08
Albin Boestad 97 IFK Lidingö 13,94 13.94
Marcus Nyberg 97 Malmö AI 14.91
Fredrik Wall 97 Riviera Friidrott 12.30
Johan Sundqvist 97 Riviera Friidrott 12.17
Elias Högström 97 Sundsvalls FI 13.25
Jonathan Persgården 96 Ullevi FK 13,75
Viktor Johansson 97 Ullevi FK 13.25 12.71
Antonis Dinopoulos 95 Upsala IF 14.68
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 14,66
Artur Engström 96 Örgryte IS 15.10
Christofer Pool Wiklund 97 Falköpings FIK
 
M22 Kula 8
Ali Al-Saadi 95 Eskilstuna FI 14,67
Alexander Persson 95 Huddinge AIS 14.76
Jesper Arbinge 97 Huddinge AIS 15.10
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 14.06
Gabriel Heen 95 Hässelby SK 16.05
Gustav Liberg 95 Ullevi FK 15,58
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 13.87 13.87
William Ullberg 96 IFK Umeå 15.12
 
M22 Vikt 7
Alexander Persson 95 Huddinge AIS 15.92
Jesper Arbinge 97 Huddinge AIS
Tim Söderqvist 95 Hälle IF 19,34 19.34
Tobias Hagström 96 Hälle IF 14,50
Gabriel Heen 95 Hässelby SK
Jakob Gardenkrans 97 Malmö AI
Gustav Liberg 95 Ullevi FK 18.55
 
P19 60m 23
Linus Andersson 98 Alingsås IF 7.22
Valentin Strohkirch 99 Danderyds SK 7.64
Chakkrit Chanprakhon 99 FIK Färjestaden 7.29
Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad 6.92
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg 7.47
Jonatan Hirsh 98 Habo Friidrott 04 7.09
Daniel Persson 98 Hammarby IF 7.22 7.30
Karl David Nie 98 Hammarby IF 7.31 7.31
KidusYohannes Getahun 98 Hammarby IF 7.27 7.27
Markus Ögren 98 Hammarby IF 7.19 7.19
Rodi Kay 98 Hammarby IF 7.16 7.23
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg 7.18 7.18
Wilhelm Eidenstedt 98 Hässelby SK
Max Hrelja 98 Linköpings GIF 6.99
Kasper Kadestål 99 Malmö AI 6.82
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 7.01 7.06
Gustaf Borg 98 Nyköpings BIS 7.30
Yonathan Helsing 98 Sundsvalls FI 7.02 7.12
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 7.20
Oskar Motta 98 Upsala IF 7.18
Albin Månsson 99 IFK Växjö 7.46
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 7.13 7.13
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF 7.69
 
P19 400m 26
Emil Thedeen 98 Bromma IF 51.63 52.80
Arvid Friberg 99 Danderyds SK 51.85 52.69
Berhe Kidane 99 Eskilstuna FI 51.60
Yassin Hussein 98 Eskilstuna FI
Olle Wahlström 99 IF Göta Karlstad
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg 55.99
Christoffer Ahl 98 Hammarby IF 50.95
Eric Nilsson 99 IFK Helsingborg 53.17
Marcus Tornée 98 IFK Helsingborg
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS 51.28
Iyuel Ayele 99 Huddinge AIS 50,96
Jonathan Bergdahl 99 Huddinge AIS 51,93
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö 53.51
Viktor Bondesson 98 Malmö AI 51.08
Johan Lamm 98 Mölndals AIK 52.19
Erik Hagberg 99 Spårvägens FK 52.89
Yacob Yoseph 99 Söderhamns IF 57.87
Adam Westermark 98 Turebergs FK 54.12
Edvin Hagberg 99 Turebergs FK 50.42
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 50.91
Mathias Söder 99 Ullevi FK 52.79
Arvid Gustafsson 99 Upsala IF 51.14
Johan Brasch 98 Wärnamo SK 50.71
Tobias Tranderyd 99 KFUM Örebro 53.12
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 50.14 50.83
Svante Wester 99 Örgryte IS 52.62
 
P19 1500m 26
Berhe Kidane 99 Eskilstuna FI 4,07.10
Merih Hagos 98 Eskilstuna FI 4,08,70
Olle Wahlström 99 IF Göta Karlstad
Abdullahi Adan 98 Hammarby IF 4,10,91
Iyuel Ayele 99 Huddinge AIS
Jonathan Bergdahl 99 Huddinge AIS
Marcus Häggh 98 Huddinge AIS
Robel Kahisay 98 Hässelby SK
Stefan Stojanovic 98 Hässelby SK 4.14.83
Erik Karlsson 98 Högby IF 4,09,13
Warsame Doley 98 Malmö AI
Marcus Bredberg 98 Mölndals AIK 4.13.74
Miguel Madureira Palm 98 Mölndals AIK 4.06.62
Sebastian Nilsson 98 Mölndals AIK
Rasmus Ahlgren 99 Spårvägens FK 4.21,28
August Mollén 99 Tjalve IF Norrköping
Joel Norling 98 Turebergs FK 4.00.37
Abdikhaliq Nooh 99 Ullevi FK 4.02.11
Ahmed Abdullahi 99 Ullevi FK 4.04.65
Suldan Hassan 98 Ullevi FK 3.51,19
Axel Djurberg 99 Upsala IF 4,19.43
Gustaf Norlander 99 Ärla IF
Jonatan Gustafsson 99 KFUM Örebro 4,06.95
William Wickholm 98 KFUM Örebro 4,08.16
Mahamuud Ahmed 98 Örgryte IS 4.00.12
Yassin Abdi 99 Kungsängens FK 4.12.58
 
P19 Häck 60m 14
Axel Abrahamsson 98 Bromma IF 9.33
Elias Engström 98 FIK Färjestaden 8,79 9.04
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04 8,32 8.32
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg 8.04
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS 8.41
Robin Gustafsson 99 Hälle IF 8.39
Max Hrelja 98 Linköpings GIF 7.75
Jacob Lenz 99 IFK Lund 8.81
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 8.16
Erik Dahlqvist 98 IK Orient 8.90
Nikolai Kronmann 99 Söderhamns IF 8.88
Edvin Hagberg 99 Turebergs FK 8.95
Staffan Risberg 99 Turebergs FK 8,35
Viggo Hahnsson 99 Örgryte IS 8.57
 
P19 Höjd 12
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden 1.97
Markus Asplund 98 IF Göta Karlstad 1.94
Jakob Samuelsson 98 Hässelby SK 1.88
Mattias Green 98 Säffle FIK 2.06
Nils Havsmon 99 SOK Träff 1,80
Edvin Hagberg 99 Turebergs FK 1.91
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 2.00
Filip Björklund 98 Upsala IF 2.00
Simon Wiklund 99 IK Wilske 2.07
Simon Larsson 98 IK Ymer 2,05 2.01
Tom Johansson 99 KFUM Örebro 1.93
Arvid Ryberg 98 Örgryte IS 2.00
 
P19 Stav 10
Johan Nordström 99 Falu IK 4.04
Chakkrit Chanprakhon 99 FIK Färjestaden 4.10
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 4.35
Jakob Samuelsson 98 Hässelby SK 4.83
Magnus Herstedt 98 Malmö AI 4.30
Adam Bengtsson 99 Ullevi FK 4.31
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 4.50
Emil Östergren 98 IFK Växjö 4.45
Filip Anell 99 IK Ymer 4.51
Tom Johansson 99 KFUM Örebro 4.55
 
P19 Längd 18
Simon Björnstedt 99 Enköpings AI 6.55
Noa Fridell 99 Eskilstuna FI 6.03
Johan Nordström 99 Falu IK 6.18
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Timothy Olsson 98 Hammarby IF 6.27
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 6.94 6.66
David Adrian 98 Huddinge AIS 6.32
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS
Wilhelm Eidenstedt 98 Hässelby SK
Hampus Thun 99 IFK Lund
Filip Björklund 98 Upsala IF
Oskar Erixon 99 IK Westmannia FI 6.66
Albin Månsson 99 IFK Växjö 6.31
Simon Larsson 98 IK Ymer 6.66 6.61
Alexander Bengtsson 98 Åhus FIK
Max Hejdenberg 98 Örgryte IS 6.95
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 6.32
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF 5.74
 
P19 Tresteg 11
Johan Nordström 99 Falu IK
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden 13.10
Magnus Pedersén 99 IFK Göteborg 13.11 12.87
Timothy Olsson 98 Hammarby IF 14.23
Yacob Yoseph 99 Söderhamns IF 11.28
Markus Lundborg 99 Ullevi FK 13.26
Simon Wiklund 99 IK Wilske 13.00
Linus Bertilsson 99 Örgryte IS 13.85 13.58
Max Hejdenberg 98 Örgryte IS 13.86 13.43
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 12.78
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 13.88 12.90
 
P19 Kula 7
Jakob Samuelsson 98 Hässelby SK 15.96
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 16.75
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK 13.41
Wictor Petersson 98 Malmö AI 20.11
William Frobe 98 Täby IS 12.98
August Bergstrand 99 Ullevi FK 13.84
Theodor Ahlström 98 IFK Växjö 16.25
 
P19 Vikt 5
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 15.20 15.20
Jacob Krumlinde 99 IFK Lidingö 12.59 12.59
Wictor Petersson 98 Malmö AI
August Bergstrand 99 Ullevi FK 16.07
Johannes Nilsson 98 Västerås FK 13.92
 
P17 60m 22
Carl Enhörning 00 Bromma IF 7.26
Erik Thunqvist 00 Bromma IF 7.71
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg 7.44
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 7.36
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
David Engvall 00 IK Hakarpspojkarna
Felix Prins 00 Hammarby IF 7.53
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF 7.49
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg 7.16 7.23
Simon Wennolf 00 IFK Lund 7.57
Viktor Thor 00 Strands IF 7.24
William Thor 00 Strands IF 7.33
Emil Sandström 00 Söderhamns IF 7.20
Erik Ahlfont 00 Turebergs FK 7.61
Filip Nyström 00 Turebergs FK 7.64
Vidar Stenqvist 00 Täby IS 7.18
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 7.36
Linus Kapstad 00 Umedalens IF 7.03
Andrés Vera 00 Wärnamo SK 7.32 7.34
Jonathan Kjellèn 00 Västerås FK 7,57
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö 7.56
Jonathan Granath 00 Thorengruppen TFC 7.41
 
P17 400m 17
Carl Enhörning 00 Bromma IF 51.93
Nils Jonsson 00 Danderyds SK 54,69
Mose Hussein 00 Eskilstuna FI 52,88
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg 53,84
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF 55,00
Simon Strand 00 Högby IF 53,81
Viktor Bergkvist 00 Linköpings GIF 52.62
Jacob Helsing 00 IK Orient 57.31
Otto Sundell 00 Söderhamns IF 54.93
Vidar Stenqvist 00 Täby IS
Alexander Larsson 00 KFUM Örebro 52.74 54.88
Axel Sandberg 00 KFUM Örebro 55.66
Jack Tranderyd 00 KFUM Örebro 55.73
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 48.99
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 52.61
Axel Sjöberg 00 Öresund FK
 
P17 1500m 21
Harald Carling 00 Falu IK 4.20.37
Hannes Hejdebäck 00 Gefle IF 4.15.28
Rasmus Tidestad 00 IF Göta Karlstad 4.32.73
Linus Nilssen 00 IF Hagen FIK 4.27.26
Kristoffer Tengroth 00 Hässelby SK
Ludvig Bjurelid 00 Högby IF 4.11.48
Omar Mohammed Ismael 00 Högby IF 4.07.43
Simon Carrington 00 Högby IF 4.35.05
Abdisamed Khader Ahmed 00 KA 2 IF 4.29,99
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK 4.34
Erik Boethius 00 Kongahälla AIK 4.27.77
Jonatan Skagerberg 00 Lerum Friidrott
Mikael Andersson 00 Säffle FIK 4.26.18
Simon Hjortmark 00 Tjalve IF Norrköping 4.29.91
Abdirahman Ali 00 Ullevi FK 4.27.55
Wilhelm Olofsson 00 IFK Umeå 4,16 4,23.83
Linus Näslund 00 Ärla IF 4.20.83
Alexander Larsson 00 KFUM Örebro 4.18.31
Olle Tyrsmo 00 KFUM Örebro 4.24.30
Carl Jälknäs 00 Trollhättan FIK 4.11.45
Erik Jälknäs 00 Trollhättan FIK 4,06.07
 
P17 Häck 60m 10
Hjalmar Klouman 00 Alingsås IF 9.08
Emil Uhlin 00 Falu IK 8.91
Daniel Grenegård 00 IF Göta Karlstad 8.66
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 8.15
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 8.69
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 8.57
Linus Kapstad 00 Umedalens IF 8.06
Anton Winroth 00 IFK Växjö 8.75
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 8.70
Gustav Karlsson 00 Thorengruppen TFC 8.12
 
P17 Höjd 10
Emil Uhlin 00 Falu IK 1.85
Edvin Pakiam 00 Hälle IF 1.78
Samuel Fransson 00 Malmö AI 1.92
Simon Thor 00 IFK Märsta 2.00
Jona Askelund 00 Mölndals AIK 1.72
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS 1.76
Carl Windmar 00 Spårvägens FK 1.84
Fabian Engström 00 Spårvägens FK 1.76
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 1.94
Leo Bergström 00 Täby IS 1.94
 
P17 Stav 8
Emil Uhlin 00 Falu IK 3.58
Jacob Palmerstedt 00 Hammarby IF 3.83
Simon Thor 00 IFK Märsta 4.46
Jona Askelund 00 Mölndals AIK 3.65
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS 4.23
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS 3.54
William Rydin 00 Ullevi FK 4.10
Tomas Johansson 00 KFUM Örebro 4.14
 
P17 Längd 19
Erik Thunqvist 00 Bromma IF 5.75
Philip Ludwigs 00 Danderyds SK 6,45 6.26
Daniel Grenegård 00 IF Göta Karlstad 5.94
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 6.52
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 6,59 6.47
Felix Prins 00 Hammarby IF 6.08
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK 6.12 5.94
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK 5.91
Simon Thor 00 IFK Märsta 6.32
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS 6.44
Jesper Simonsson 00 IK Orient 6.30
Fabian Engström 00 Spårvägens FK
Phon Sutla 00 Stenungsunds FI 6.14
Viktor Thor 00 Strands IF 6.08
William Thor 00 Strands IF 6.21
Linus Tegenborg Sjöström 00 Umedalens IF 5.97
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö 5.75
Marcus Andersson 00 Öresund FK
Gustav Karlsson 00 Thorengruppen TFC 6.37
 
P17 Tresteg 11
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK 12.63
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK 12.61
Simon Strand 00 Högby IF 11,98 11.25
Oskar Palmén 00 Karlskoga FIF 11.90
Simon Thor 00 IFK Märsta
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS 13,58 13.10
Jesper Simonsson 00 IK Orient 12.90
Emil Sandström 00 Söderhamns IF 12.23
Linus Tegenborg Sjöström 00 Umedalens IF 12.45
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 13,83
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 13,20 12.78
 
P17 Kula 15
Ragnar Carlsson 00 Falu IK 17.32
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF 12.75
Sebastian Löschner 00 Huddinge AIS 15.09
Simon Strand 00 Högby IF 11.36
Malex Åkerblom 00 IFK Lidingö 12.09
Simon Thor 00 IFK Märsta 15.01
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK 14.07
Lukas Björninger 00 Turebergs FK 16.54
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 11.43
Andrés Vera 00 Wärnamo SK
John Nguyen 00 Wärnamo SK 13.67
Alex Wisme 00 IFK Växjö 13.61
Olof Ryberg 00 Örgryte IS 11.29
Casper Borgström 00 FK Athlet 13,00
Albert Ottander 00 Estuna IF 12.11
 
P17 Vikt 6
Ragnar Carlsson 00 Falu IK 24.60
Filip Linnér 00 IFK Göteborg 11.72
Ivar Moisander 00 Huddinge AIS 18.27
Malex Åkerblom 00 IFK Lidingö 12.43
Philip Fabian 00 Upsala IF 17.33 16.34
John Nguyen 00 Wärnamo SK
 
K22 60m 13
Emma Gällstedt 96 Falu IK 7.94
Emma Jansson 97 Falu IK 7.83
Sofia Mossberg 95 Falu IK 7.96
Sandra Törnros 95 Gefle IF 7.59
Yasmin Jelassi 96 Hammarby IF 7.76
Binai Ahmad 97 KA 2 IF 7.97
Linnea Agefjäll 97 Linköpings GIF 7.83
Felicia Ascard 96 IFK Lund 8.01
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK 7,49 7.64
Moa Ullgren 96 Tjalve IF Norrköping 7.85
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 7.82
Malin Roth 95 Ullevi FK 7.96
Hanna Hoff 97 IFK Växjö 7.76
 
K22 400m 14
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg 57.13 58.51
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 55.85
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg 57.67
Jenny Wingqvist 97 Hässelby SK 62,24
Felicia Ascard 96 IFK Lund 59.80
Patricia Striner 97 Malmö AI 60.49
Isabella Andersson 97 Turebergs FK
Alice Svantesson 97 Ullevi FK 55.95
Ebba Svantesson 97 Ullevi FK 55.77
Emelie Öberg 97 Ullevi FK 60.03
Frida Wallström 95 IFK Umeå 59.46
Ida Ekroth 96 Upsala IF 59.68
Klara Helander 95 Upsala IF 57.57
Elin Tornhed 95 IFK Växjö 58.77
 
K22 1500m 20
Ida Tryggveson 97 Bålsta IK 4.52.54 4.56.21
Olivia Weslien 97 IF Göta Karlstad 4.40.31
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 5.05.96
Ofelia Belkacem 95 Hammarby IF 5.27.15
Sara Ericsson 95 Heleneholms IF
Emma Gustafsson 97 Hässelby SK
Kerstin Axelsson 96 Hässelby SK 4.54.15
Ellen Persson 97 Högby IF 4.55.26
Aleksandra Gustavsson 97 Lidköpings IS
Patricia Striner 97 Malmö AI
Elin Brink 97 Mölndals AIK 4.44.92
Alexandra Brackmann 97 IF Rigor 5.02.98
Amélie Svensson 96 Sävedalens AIK 4.43.51
Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK 4.35.24
Lisa Bergdahl 95 Sävedalens AIK 4.43.17
Sara Christiansson 97 Sävedalens AIK 4.25.80
Isabella Andersson 97 Turebergs FK 4.31.10
Angelica Strandberg 96 IFK Umeå 4.55.90
Frida Wallström 95 IFK Umeå 4.46,37 4.57.08
Moa Petersson 96 Örgryte IS
 
K22 Häck 60m 13
Sofia Mossberg 95 Falu IK 8.46
Yasmin Jelassi 96 Hammarby IF 9,00 9.00
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS 9.93
Malin Skogström 95 Hässelby SK 8.57 8.60
Elin Lindeblad 95 Kalmar SK 8.84
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK 9.03
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF 9.29
Emilia Karlsson 97 Nyköpings BIS 8.60
Moa Ullgren 96 Tjalve IF Norrköping 9.02
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 8.56
Lovisa Östervall 97 Upsala IF 8.81
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö 9.29
Stina Hedvall 96 IFK Växjö 9,25
 
K22 Höjd 4
Louise Ekman 97 Gefle IF 1,72
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS 1.54
Malin Skogström 95 Hässelby SK 1.71
Ylva Engdahl 96 Spårvägens FK 1.65
 
K22 Stav 6
Louise Gabrielsson 95 Huddinge AIS 3.56
Erica Edström 97 IFK Kristinehamn 3.25
Ellen Sjöstrand 96 Lerum Friidrott 3.05
Hanna Jansson 95 Ullevi FK 3.90
Ellen Olsson 97 Wärnamo SK 3.70
Sara Cannmo 96 Örgryte IS 3.65
 
K22 Längd 11
Sandra Törnros 95 Gefle IF 5.88
Agnes Fredriksen 97 Hovslätts IK
Elin Lindeblad 95 Kalmar SK 5.41
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK 5.73
Malin Olsson 97 Malmö AI 5.28
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK 6,12 6.10
Moa Ullgren 96 Tjalve IF Norrköping 5.94
Lovisa Östervall 97 Upsala IF 5.89
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö 5.48
Hanna Hoff 97 IFK Växjö 5.38
Sara Skogman 95 Örgryte IS 5.58
 
K22 Tresteg 14
Madeleine Rossi 95 Hammarby IF 11.18
Lisa Olsson 97 Hellas FK 10.85
Agnes Fredriksen 97 Hovslätts IK 10.11
Alice Eriksson 96 IFK Lidingö 11.31
Nellie Mårtensson 95 Malmö AI 12.35
Hanna Gille 96 Sävedalens AIK 11.81
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping 10.77
Johanna Konseleus 95 Ullevi FK 11.68
Nosimo Sjögren 97 Ullevi FK 10.75
Elvira Richardsson 96 Upsala IF 11.33
Klara Pedersen 97 Upsala IF 10.71
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö 12.14
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö 12.17
Sara Skogman 95 Örgryte IS 11.79
 
K22 Kula 9
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS 11.39
Emma Harrysson 97 Hälle IF 14.17
Malin Skogström 95 Hässelby SK
Marinda Petersson 95 Malmö AI
Maria Nilsson 95 IK Orient 14.73
Hanna Mårtensson 96 Turebergs FK 11,79
Linn Bergstrand 96 Ullevi FK 12.38
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö 13.59
Fanny Roos 95 Athletics 24Seven SK 17.20 17.14
 
K22 Vikt 6
Matilda Björklund 97 Bålsta IK 16.87
Rebecka Hallerth 96 Hellas FK 15.66
Josefin Nordgren 95 Hälle IF 14.33
Marinda Petersson 95 Malmö AI
Frida Norlund 95 Skellefteå AIK 14.71
Hanna Mårtensson 96 Turebergs FK 15.91
 
F19 60m 22
Klara Hallgren 99 IF Göta Karlstad
Marina Janhunen 98 Hammarby IF 8.06
Moa Mattisson 98 IFK Helsingborg 7.76
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK 7.87
Lisa Dahlström 99 Hälle IF 7,79 7.98
Amanda Hansson 99 Hässelby SK 7,55
Elin Bärjegård 99 Leksands FIK
Ellen Tyni-Bogdanoff 98 Nedre Soppero IK 8.39
Linnéa Tillman 98 Råby-Rekarne FIF 7.98 8.04
Saga Berneryd 99 Spårvägens FK 7.99
Linnea Frobe 98 Täby IS 7.85
Maria Södergren 98 Täby IS 8.07
Denise Eriksson 98 Ullevi FK 7.81
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 8.32
Michelle De Silva 99 Ullevi FK 8.39
Hanna Axelsson 99 Upsala IF 7.73
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF 7.81
Julia Frisk 99 IFK Växjö 7.97
Moa Kjellander 99 Åhus FIK 7.86
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro 7.71
Rebecca Strand 99 Örgryte IS 7.86
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF 8.04
 
F19 400m 16
Minna Svärd 98 IF Göta Karlstad
Victoria Sandsjoe 98 IF Göta Karlstad 60.19
Caroline Nilsson 99 Göteborgs KIK 58.53 59.78
Moa Mattisson 98 IFK Helsingborg 58.15 58.15
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK 63.63
Sara Hermansson 99 Huddinge AIS 59.43 59.85
Ida Callenvik 99 Karlskoga FIF 59.61
Linnea Åberg 99 Lerum Friidrott 63.59
Frida Wistfors 99 Linköpings GIF
Ester Björck 99 Motala AIF
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK 59.60
Saga Berneryd 99 Spårvägens FK 59.08
Lovisa Linde 98 Täby IS 57.40
Amie Jammeh 99 Upsala IF 60.57
Hanna Westhoff 99 IFK Växjö 60.07
Carolina Söderbom 99 Ärla IF 59.86
 
F19 1500m 12
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK 4.48.53
Julia Samuelsson 99 Högby IF 4,47.00 4.56.88
Beatrice Brink 99 IF Kville 4.36.18 4.39.80
Vilma Jonsson 99 IFK Lidingö 4.49.09
Alexandra Simonsen 98 Mölndals AIK 5.08.51
Alice Greberg 98 Mölndals AIK 4.56.95
Amanda Ekblad 98 Oskarshamns SK 4.55.24 4.57.87
Linnea Smalström 99 Sävedalens AIK 5.03.41
Thea Boström 98 Tjalve IF Norrköping
Stina Johansson 99 Tranås AIF 5.16.27
Julia Arvidsson 98 IFK Växjö 5.15.78
Malin Dahlbäck 99 Åkersberga SK 5.10.63
 
F19 Häck 60m 21
Astrid Lees 99 Brattås CK 9.81
Jonna Uttman 99 IF Göta Karlstad
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 9.07
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK 8.62
Moa Sjödell 99 IK Hakarpspojkarna 9.65
Marina Janhunen 98 Hammarby IF 9.43
Tove Söder 98 Huddinge AIS 9.28
Amanda Hansson 99 Hässelby SK 8.37
Julia Olander 99 KA 2 IF 10.00
Elin Bärjegård 99 Leksands FIK 9.58
Madeleine Söderlund 99 Lerum Friidrott 9.27
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS 8.90
Frida Wistfors 99 Linköpings GIF
Filippa Fernström 98 Malmö AI 9.27
Bianca Salming 98 Turebergs FK 8.86
Helena Kolte 98 Täby IS 9.41
Linnea Frobe 98 Täby IS 8.78
Lovisa Linde 98 Täby IS 8.90
Maria Södergren 98 Täby IS 9.15
Moa Kjellander 99 Åhus FIK 8.97
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro 8.56
 
F19 Höjd 13
Lisa Lorenz 99 Djurmo Sifferbo IF 1.63
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 1.80
Sofia Lindwall 98 Göteborgs KIK 1.64
Moa Sjödell 99 IK Hakarpspojkarna 1.70 1.68
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg 1.74 1.65
Ida Gustavsson 99 Istrums SK 1.61 1.57
Rosa Vallgårda 99 Luleå Friidrott 1.68 1.61
Jennifer Dalberg 99 Piteå IF 1.65 1.61
Bianca Salming 98 Turebergs FK 1.86
Helena Kolte 98 Täby IS 1,61
Julia Petersson 98 Ullevi FK 1.63
Frida Bergvall 99 IFK Växjö 1.68
Wilma Eriksson 99 IK Ymer 1.62
 
F19 Stav 8
Minna Svärd 98 IF Göta Karlstad
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg 3.80 3.60
Ebba Carlsson 99 IK Hinden 3.30
Filippa Miller 99 Hovslätts IK 3.50
Sophie Ohlsson 99 Luleå Friidrott 3.38 3.30
Amanda Järnvall 99 Tjalve IF Norrköping
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 2.90
Hanna Viklund 99 Umedalens IF 3.70
 
F19 Längd 28
Kaiza Karlén 98 KFUM Arvika 6.23
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 5.70
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK 5.75
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK 5.49
Amanda Hansson 99 Hässelby SK
Sofie Persson 98 Hässelby SK
Julia Olander 99 KA 2 IF 5.38 5.13
Klara Ekelund 99 KA 2 IF 5.62 5.13
Anna Lennman 98 Katrineholms SK 5.59
Filippa Gunnarsson 99 Laholms IF 5.56
Johanna Andersson 99 Lerum Friidrott
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF 5.92
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK 5.50
Alexandra Wiberg 99 Malmö AI 5.38
Isa Andersson 98 Malmö AI 5.39
Sophia Hofer 98 Malmö AI 5.39
Ellen Tyni-Bogdanoff 98 Nedre Soppero IK 5.03 4.86
Linnéa Tillman 98 Råby-Rekarne FIF 5.31 5.18
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI 5.92 5.65
Michelle Johnson 99 Strands IF 5.48
Bianca Salming 98 Turebergs FK 5.81
Claudia Spanier 98 Upsala IF
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF 5.67
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro 5.88 5.68
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 5.56 5.30
Rebecca Strand 99 Örgryte IS 5.58
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF 5.75 5.46
Fanny Runheim 99 Thorengruppen TFC 5.48
 
F19 Tresteg 14
Julia Olander 99 KA 2 IF 12.16 11.54
Klara Ekelund 99 KA 2 IF 12.37 12.14
Johanna Andersson 99 Lerum Friidrott
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF 12.16 12.13
Emma Erlandsson 99 Malmö AI 11.45
Emelina Wirebro 99 Motala AIF 11.05
Hanna Gutemar Rilegård 98 Spårvägens FK 10.70 10.70
Hannah Orzechowski 98 Spårvägens FK 10.99
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI 12.12 11.50
Fatima Koné 99 Ullevi FK 12.61 12.51
Claudia Spanier 98 Upsala IF 11.39
Della Månsson 99 Örgryte IS 11.09 10.88
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 11.11
Saga Sjöberg 99 Öresund FK 11.53
 
F19 Kula 12
Ida Stenbäck 99 SK Bore 12.77
Camilla Appel 99 IF Göta Karlstad 11.03
Nicole Ridegård 99 IFK Helsingborg 10.77
Mathilda Eriksson 98 Huddinge AIS 12.49
Bianca Salming 98 Turebergs FK 13.59
Helena Kolte 98 Täby IS 10.90
Lovisa Linde 98 Täby IS 11.86
Vanessa Kamga 98 Upsala IF 12.28
Nina Björkman 98 Västerås FK 11.86
Frida Bergvall 99 IFK Växjö 12.57
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK 11.00
Amanda Lejros 99 Thorengruppen TFC 12.87
 
F19 Vikt 13
Ida Stenbäck 99 SK Bore 14.89
Luana Klaric Lundh 99 Göteborgs KIK 13.54
Ida Olsson 99 IF Hagen FIK 15.45
Emily Berghäll 98 Hammarby IF 15.48
Grete Ahlberg 98 Hammarby IF 18.22
Jessica Preiman 98 Haparanda SKT 13.99 13.78
Mathilda Eriksson 98 Huddinge AIS 13.36
Tilide All 99 Turebergs FK 12.45
Vanessa Kamga 98 Upsala IF 16.36
Nina Björkman 98 Västerås FK 16.67
Hanna Grönwall 99 Öresund FK
Rebecka Samuelsson 98 Iggesunds SK 16.06
Amanda Lejros 99 Thorengruppen TFC 14.72
 
F17 60m 18
Melisa Zilic 00 Falu IK 7.90
Ylwa Haglund 00 Falu IK
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
Matilda Hallström 00 Göteborgs KIK 8.11
Alva Von Gerber 00 Huddinge AIS 8.11
Charlotte Andersson 00 Huddinge AIS 7.87
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS 8.14
Emmy Smedberg 00 Malmö AI
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK 8.09
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 7.85
Jonna Claesson 00 Stora Skedvi IK 7.85
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF 7.77 7.80
Ide Ileso 00 Ullevi FK 8.07
Gabriella Holmström 00 Upsala IF 7.96
Sofia Sundstedt 00 Västerås FK 8.08
Freja Richardsson 00 IFK Växjö 8.51
Clara Augustsson 00 IK Ymer 7.95
Hannah Hansson 00 Åhus FIK 8.14
 
F17 400m 18
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad 62.95
Matilda Hallström 00 Göteborgs KIK 59.73 60.24
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF 60.38
Filippa Hörnberg 00 Hässelby SK
Stella Krywult 00 Hässelby SK 62.47
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Sara Dahlén 00 Lerum Friidrott 63.10
Linn Alness Borg 00 IFK Lidingö 63.66
Emilia Aspegrén 00 Malmö AI
Erika Wärff 00 Malmö AI 57.92
Tilde Tofft 00 Spårvägens FK 61.81
Hanna Näslund 00 Trångsvikens IF 59.90
Linda Nyblom 00 Turebergs FK 61.55
Ide Ileso 00 Ullevi FK 59.88
Virva Rylander 00 Västerås FK 58.79
Mimmi Andersson 00 IFK Växjö 63.25
Signe Hedin 00 IK Ymer 61,25
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS 60.65
 
F17 1500m 12
Klara Magnusson 00 IF Hagen FIK 4.54.75
Filippa Hörnberg 00 Hässelby SK 5.33.79
Linnea Sennström 00 Hässelby SK 5.03.20
Linn Alness Borg 00 IFK Lidingö 5.24.80
Amani Ismael 00 Malmö AI 5.07.89
Emily Fielder 00 Motala AIF 5.14.58
Thea Norlund 00 Skellefteå AIK 4.51.96
Hedvig Leijonhielm 00 Spårvägens FK 5.09.56
Hanna Näslund 00 Trångsvikens IF 4.47.70
Cornelia Alm 00 Täby IS 5.11.74
Emilia Bentayeb 00 Täby IS
Lisa Wilhelmsson 00 IFK Växjö 5.18.83
 
F17 Häck 60m 12
Melisa Zilic 00 Falu IK 8.84
Ylwa Haglund 00 Falu IK 9.39
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK 9.20
Alva Von Gerber 00 Huddinge AIS 9.01
Lovisa Karlsson 00 Högby IF 8.48
Sara Grahn 00 KA 2 IF 9.90
Emmy Smedberg 00 Malmö AI 8.98
Erika Wärff 00 Malmö AI 8,76
Linnea Ånger 00 Söderhamns IF 9.60
Ingrid Holmquist 00 KFUM Örebro 9.24
Therese Nätstrand 00 Örgryte IS 9.15
Olivia Köhler 00 Gällivare SK 9.49
 
F17 Höjd 10
Hannah Hellbom 00 Falu IK 1.64
Tora Rickelvik 00 Huddinge AIS 1,58
Lovisa Karlsson 00 Högby IF 1.72
Erika Wärff 00 Malmö AI 1.81
Tilda Ånborg 00 Motala AIF 1.67
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK 1,60
Maja Jernetz 00 SOK Träff 1.55
Kajsa Lindqvist 00 Väsby IK 1.68
Ingrid Holmquist 00 KFUM Örebro 1.59
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 1.60
 
F17 Stav 5
Ellen Haavisto 00 Eskilstuna FI 3.13
Emmy Haavisto 00 Eskilstuna FI 3.01
Madeleine Engström 00 Huddinge AIS 3.20
Megan Berg Nobeus 00 Malmö AI 3.30
Anna Rönner 00 Ullevi FK 2.80
 
F17 Längd 24
Hannah Hellbom 00 Falu IK 5.42
Melisa Zilic 00 Falu IK 5.45
Linn Egerfält 00 Gefle IF 5.29
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 5.29
Andrea Jarlhage 00 IFK Göteborg 4.16
Siri Hahn 00 IFK Göteborg 4.42
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK 5.21
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 5.16
Emelie Svensson 00 Huddinge AIS 5.15
Lovisa Karlsson 00 Högby IF 6.19 6.14
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Sara Grahn 00 KA 2 IF 4.92
Erika Wärff 00 Malmö AI 5.61
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK 5.26
Emelie Eklund 00 Täby IS 5.41
Lisa Weyhenmeyer 00 Upsala IF 5.27
Kajsa Lindqvist 00 Väsby IK 5.18
Emma Joabsson 00 IFK Växjö 5.26
Clara Augustsson 00 IK Ymer 5.21
Signe Hedin 00 IK Ymer 5.31
Ingrid Holmquist 00 KFUM Örebro 5.50 5.34
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS 5.08
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 5.32 5.16
 
F17 Tresteg 10
Therese Hedlund 00 Boden FI 9.44
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK 11.07
Emelie Svensson 00 Huddinge AIS 11,22
Lovisa Karlsson 00 Högby IF 12.24 12.05
Hilma Hofström 00 KA 2 IF 11.15
Sara Grahn 00 KA 2 IF 11.34
Linnea Ånger 00 Söderhamns IF 10.68
Emelie Eklund 00 Täby IS 11.44
Lisa Weyhenmeyer 00 Upsala IF 11.70
Signe Hedin 00 IK Ymer 11.44
 
F17 Kula 14
Therese Hedlund 00 Boden FI 11.65 11.35
Julia Axtelius 00 Enköpings AI 14.52
Ella Andersson 00 Eslövs AI 13.44
Axelina Johansson 00 Hovslätts IK 16.55
Daniella Persson 00 Hälle IF 13.61
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott 11.34
Erika Wärff 00 Malmö AI 15.77
Jonna Claesson 00 Stora Skedvi IK 13.03
Caisa-Marie Lindfors 00 Upsala IF 13.79
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
Wilma Lundberg 00 IFK Växjö 13.05
Claudia Belgrave 00 IK Ymer 11.99
Vilma Engbe 00 Öresund FK 12.39
Olivia Köhler 00 Gällivare SK 12.44
 
F17 Vikt 13
Johanna Edvall 00 Gefle IF 17.81
Jonna Geiryd 00 Huddinge AIS 15.31
Louise Olsson 00 Huddinge AIS 10.47
Amanda Sandberg 00 Hässelby SK 10.47
Jennifer Quick 00 IFK Lund 16.25
Sara Forssell 00 Motala AIF 18.42
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK 14.05
Karin Schöldström 00 Turebergs FK 15.98
Caisa-Marie Lindfors 00 Upsala IF 18.05
Elin Jonasson 00 Wärnamo SK
Johanna Carlsson 00 Ärla IF 16.51
Vilma Engbe 00 Öresund FK 14.53
Alice Nilsson 00 Thorengruppen TFC 14.49
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248