Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hammarbyspelen
Antal starter / Total entries: 1904 Printed: 2017-11-24 02:54
Antal individer / Total persons: 847
 
M 60m 33
Axel Abrahamsson 98 Bromma IF 7.71
Daniel Örevik 97 För. Gotländsk Friidrott
Amadou Sussoho 95 Hammarby IF
Desmond Rogo 96 Hammarby IF 6,97
Douglas Hellbratt 95 Hammarby IF
Karl David Nie 98 Hammarby IF
KidusYohannes Getahun 98 Hammarby IF
Malcolm Odero 98 Hammarby IF
Markus Ögren 98 Hammarby IF
Rodi Kay 98 Hammarby IF
Simon Averin-Markström 95 Hammarby IF
William Gardell 01 Hellas FK
Anton Nilsson 92 Huddinge AIS
Aziz Amini 97 Huddinge AIS
David Adrian 98 Huddinge AIS
Fotios Makrostergios 75 Huddinge AIS 7,70s
Gregorios Kyriakoudis 97 Hässelby SK 7,25
Jesper Rilegård 98 IFK Lidingö
Sebastian Landström 94 IFK Lidingö
Tobias Jonsson 96 IK Orient
Mats Holmberg 73 Spårvägens FK 7,70
Peder Berge 79 Spårvägens FK 7.69
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK
David Svensson 98 IFK Tumba
Adam Westermark 98 Turebergs FK 7,62
Giovanni Inostroza 97 Turebergs FK
Alexander Fredlund 94 Täby IS
Michael Luxemburg 94 Täby IS 7,07
Emeka Onwuka 99 Österhaninge IF
Petter Sandström 99 Österhaninge IF
Samuel Nylund 98 IF Åland
Victor Jansson 93 IF Åland 6,99
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott 7,40
 
M 200m 20
Gabriel Larsson Stewart 01 Bromma IF
Adam Haron 01 Danderyds SK
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
Isak Sadek 03 Gefle IF 26.15
Moi Wirunpan 01 Gefle IF 24.30
Måns Sandmark 03 Gefle IF
Daniel Örevik 97 För. Gotländsk Friidrott
KidusYohannes Getahun 98 Hammarby IF
Jakob Samuelsson 98 Hässelby SK 23.42
Niklas Brink 97 Hässelby SK 22.88
Jesper Rilegård 98 IFK Lidingö 25.00
Sebastian Landström 94 IFK Lidingö 23,20
Mats Holmberg 73 Spårvägens FK 24,20
Peder Berge 79 Spårvägens FK 25.2
Erik Ahlfont 00 Turebergs FK
Fredrik Åström 93 Täby IS 22,52
Jonathan Karlsson 98 Täby IS 25.00
Eric Sjölund 00 IF Åland
Samuel Nylund 98 IF Åland
Xander Friberger 00 AIK Friidrott
 
M 400m 17
Emil Thedeen 98 Bromma IF 52
Akile Mehari 91 Hammarby IF 52.5
Kristian Efremov 90 Hammarby IF 49.49
Samiel Berhe 98 Hammarby IF 54.0
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS 51,44
Gregorios Kyriakoudis 97 Hässelby SK
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö 52.95
Jesper Rilegård 98 IFK Lidingö 54.0
Mats Holmberg 73 Spårvägens FK 54,50
Teboho Rengfelt 98 Spårvägens FK
Yacob Yoseph 99 Söderhamns IF 57.87
Adam Westermark 98 Turebergs FK
Benjamin Mullen 87 Turebergs FK 47,12
Edvin Hagberg 99 Turebergs FK 50,60
Kevin Duvert 98 Turebergs FK
Janis Leitis 89 Lettland 46.71
André Malm 78 Runday IF 64,22
 
M 800m 22
Magnus Burling 71 Fredrikshofs FI 2,15
Hannes Hejdebäck 00 Gefle IF 2.06,46
Abdullahi Adan 98 Hammarby IF 1.59,5
Akile Mehari 91 Hammarby IF 1.56,37
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 2.12.55
Hamid Qambari 95 Hammarby IF 2.08,75
Joakim Pihlstrand - Trulp 77 Hammarby IF 2.03,27
Kristian Efremov 90 Hammarby IF
Martin Jacobson 97 Hammarby IF 2.01,73
Samiel Berhe 98 Hammarby IF 2.04.01
Johan Södersten 69 Hässelby SK 2.08,99
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö 1.59
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö 1.56
Adel Araya 98 Spårvägens FK 1:59
Jesper Sjölund 99 Spårvägens FK
Mats Holmberg 73 Spårvägens FK 2,14
Rasmus Ahlgren 99 Spårvägens FK 2.08,00
Mikael Andersson 00 Säffle FIK 2,10
Yacob Yoseph 99 Söderhamns IF 2.19.10
Kevin Duvert 98 Turebergs FK
Linus Näslund 00 Ärla IF 2:29.58
André Malm 78 Runday IF 2.21,24
 
M 1500m 14
Abdullahi Adan 98 Hammarby IF 4.11.23
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 4.30
Hamid Qambari 95 Hammarby IF 4.24,65
Martin Jacobson 97 Hammarby IF 4.20,56
Antonio Lavecchia 72 Huddinge AIS 4.42,00
Mika Repo 78 Huddinge AIS 4:50
Johan Södersten 69 Hässelby SK 4.20,06
Stefan Stojanovic 98 Hässelby SK
Ludvig Johansson 98 IFK Lidingö 4:30
Andreas Åkesson 87 Saltsjöbadens IF
Adel Araya 98 Spårvägens FK
Gustaf Nordling 97 Spårvägens FK 3.56,00
Olof Nordling 97 Spårvägens FK 4.04,00
Rasmus Ahlgren 99 Spårvägens FK 4.20,00
 
M 3000m 15
Albin Andersson 98 Hammarby IF
Christian Lindström 74 Hammarby IF
Elias Dahl 76 Hammarby IF 9.24,65
Joakim Pihlstrand - Trulp 77 Hammarby IF 9.45
Antonio Lavecchia 72 Huddinge AIS 9.52,00
Martin Larsson 71 Huddinge AIS
Robel Kahisay 98 Hässelby SK
Stefan Stojanovic 98 Hässelby SK
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 9.55,63
Konstantin Avramidis 86 IFK Lidingö 09:51
Mikkel Mördrup 72 IFK Lidingö 14.30
Andreas Åkesson 87 Saltsjöbadens IF 9:32
Martin Jansson 91 Söderhamns IF 9.54.33
Mats Liljegren 76 Team Skavsåret IF 13:05
Jonas Bergström 83 Runacademy IF 9:11
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 8
Henrik Thoms 96 IF Göta Karlstad
Jesper Nyman 98 Hanvikens SK
Carl af Forselles 01 Hellas FK 202
Andreas Henriksson 90 Hässelby SK
Gabriel Rosshagen 98 Hässelby SK
Fabian Delryd 96 Täby IS
Leo Bergström 00 Täby IS
Bengt Rilegård 67 Stockholm FTF
 
M Stav 12
Axel Abrahamsson 98 Bromma IF 3.70
Martin Forsberg 99 Hammarby IF
Carl Sténson 93 Hellas FK
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 435
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 4,85
Gabriel Rosshagen 98 Hässelby SK
Jakob Samuelsson 98 Hässelby SK 4,74
Petter Olson 91 Hässelby SK
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Björn Andersson 91 IFK Lidingö
Edvin Hagberg 99 Turebergs FK
Jonathan Karlsson 98 Täby IS
 
M Längd 14
Natthaphon Muanngoen 02 Gefle IF 5,44
Daniel Örevik 97 För. Gotländsk Friidrott
KidusYohannes Getahun 98 Hammarby IF
Simon Averin-Markström 95 Hammarby IF
Timothy Olsson 98 Hammarby IF 6,27
Anton Johansson 93 Huddinge AIS
David Adrian 98 Huddinge AIS
Fotios Makrostergios 75 Huddinge AIS 6,45m
Peter Blom 79 IFK Lidingö
Tobias Jonsson 96 IK Orient
Erik Andersson 99 Sävedalens AIK
David Svensson 98 IFK Tumba
Giovanni Inostroza 97 Turebergs FK
Bengt Rilegård 67 Stockholm FTF
 
M Tresteg 3
Timothy Olsson 98 Hammarby IF
Elias Högström 97 Sundsvalls FI
Yacob Yoseph 99 Söderhamns IF 11.28
 
M Kula 5
Alexander Persson 95 Huddinge AIS
Jesper Arbinge 97 Huddinge AIS
Gabriel Heen 95 Hässelby SK
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Bengt Rilegård 67 Stockholm FTF
 
M Vikt 6
Alexander Persson 95 Huddinge AIS
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK
Jacob Krumlinde 99 IFK Lidingö
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Johannes Nilsson 98 Västerås FK
Johan Jergander 70 Ösmo Nynäs FK 10.89
 
P19 Häck 60m 8
Axel Abrahamsson 98 Bromma IF 9.33
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS 8,50
Gabriel Rosshagen 98 Hässelby SK
Jakob Samuelsson 98 Hässelby SK 8,80
Nikolai Kronmann 99 Söderhamns IF 9.14
Edvin Hagberg 99 Turebergs FK
Staffan Risberg 99 Turebergs FK 8.61
Tobias Hammarqvist 99 Österhaninge IF
 
P19 Kula 5
Axel Abrahamsson 98 Bromma IF
Jesper Nyman 98 Hanvikens SK
Gabriel Rosshagen 98 Hässelby SK
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK
William Frobe 98 Täby IS
 
P17 60m 42
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Carl Enhörning 00 Bromma IF
Gabriel Larsson Stewart 01 Bromma IF
Markus Lantto 01 Bromma IF
Noah Ander 01 Bromma IF
Adam Haron 01 Danderyds SK
Philip Ludwigs 00 Danderyds SK
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
Moi Wirunpan 01 Gefle IF 7.54
Felix Prins 00 Hammarby IF
Filip Söderberg 01 Hammarby IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Leon Johansson 01 Hammarby IF 7,70
Paul Förnestig 01 Hammarby IF
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF 7,51
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Elias Sahlin 01 Hellas FK
William Gardell 01 Hellas FK
Alex Emahazion 01 Huddinge AIS 7,65
Benjamin Ferm 01 Huddinge AIS
Timmy Karlsson 00 Huddinge AIS
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Sebastian Norberg 00 IFK Lidingö
Oliver Velde Bisset 00 IF Linnéa
Jonas Grapne 01 Mälarhöjdens IK
Fabian Engström 00 Spårvägens FK
Viktor Thor 00 Strands IF 7.37
William Thor 00 Strands IF 7.49
Felix Ekman 01 Sundbybergs IK 7,63
Emil Sandström 00 Söderhamns IF 7.32
Erik Ahlfont 00 Turebergs FK
Filip Engström 01 Turebergs FK
Filip Nyström 00 Turebergs FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK 8,04
Enzo Fors 01 Tyresö FK
Axel Glavare Karlsson 01 Täby IS
Elias Lindahl 01 Täby IS 7.46
Sebastian Nwosu 00 Täby IS
Noel Montelin 01 Visby IF Gute FIK
Eric Sjölund 00 IF Åland
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
Xander Friberger 00 AIK Friidrott
 
P17 400m 25
Carl Enhörning 00 Bromma IF
Filip Ahlberg 01 Bromma IF
Markus Lantto 01 Bromma IF 54.80
Arvid Friberg 99 Danderyds SK 52,69 ut
Esayas Kahsay 00 Danderyds SK
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
Moi Wirunpan 01 Gefle IF
Filip Söderberg 01 Hammarby IF
Leon Johansson 01 Hammarby IF
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF 55,0
Axel Boij Du Rietz 00 Hellas FK
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
Anton Axelsson 01 Hässelby SK
Johan Friberg 01 Hässelby SK
Max Bechtel 01 Hässelby SK 56.08
Oliver Velde Bisset 00 IF Linnéa
Aleksi Andreev 01 Spårvägens FK
Anton Sjölund 01 Spårvägens FK
Andreas Cigéhn 00 Täby IS 56,23
Axel Glavare Karlsson 01 Täby IS
Elias Lindahl 01 Täby IS 54.91
Sebastian Nwosu 00 Täby IS
Noel Montelin 01 Visby IF Gute FIK
Simon Martinsson 01 Österhaninge IF
Simon Sandkvist 01 Järfälla Friidrottsklubb
 
P17 1500m 10
Filip Ahlberg 01 Bromma IF
Nils Jonsson 00 Danderyds SK
Samuel Nyström-Ohlin 01 Fredrikshofs FI
Hannes Hejdebäck 00 Gefle IF 4.21,17
Jacob Klinth 01 IFK Lidingö
Aleksi Andreev 01 Spårvägens FK 4.44,00
Mikael Andersson 00 Säffle FIK 4,30
Linus Näslund 00 Ärla IF 4,29.81
Simon Martinsson 01 Österhaninge IF
Simon Sandkvist 01 Järfälla Friidrottsklubb
 
P17 Häck 60m 6
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Carl af Forselles 01 Hellas FK
Elias Sahlin 01 Hellas FK
William Gardell 01 Hellas FK
 
P17 Höjd 5
Elias Sahlin 01 Hellas FK
William Gardell 01 Hellas FK
Carl Windmar 00 Spårvägens FK 184
Fabian Engström 00 Spårvägens FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
 
P17 Stav 7
Noah Ander 01 Bromma IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Jacob Palmerstedt 00 Hammarby IF
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Carl af Forselles 01 Hellas FK 425
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK 3,35
 
P17 Längd 19
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Erik Thunqvist 00 Bromma IF
Noah Ander 01 Bromma IF
Adam Haron 01 Danderyds SK
Philip Ludwigs 00 Danderyds SK
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
Moi Wirunpan 01 Gefle IF 6,14
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Felix Prins 00 Hammarby IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Jacob Palmerstedt 00 Hammarby IF
Paul Förnestig 01 Hammarby IF
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Alex Emahazion 01 Huddinge AIS 5,67
Anton Andreassen 01 Huddinge AIS 5,32
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Viktor Thor 00 Strands IF
William Thor 00 Strands IF 6.12
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
 
P17 Tresteg 11
Moi Wirunpan 01 Gefle IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Anton Andreassen 01 Huddinge AIS 11,10
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Viktor Thor 00 Strands IF 12.02
William Thor 00 Strands IF 12.00
Emil Sandström 00 Söderhamns IF 12.28
Enzo Fors 01 Tyresö FK
Simon Stjärnfelt 02 IF Åland
 
P17 Kula 12
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Noah Ander 01 Bromma IF
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
Jacob Palmerstedt 00 Hammarby IF
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF
Carl af Forselles 01 Hellas FK
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
Sebastian Löschner 00 Huddinge AIS
Lukas Björninger 00 Turebergs FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
Lucas Stjärnfelt 01 IF Åland
Gabriel Jergander 01 Ösmo Nynäs FK 9.82
 
P17 Vikt 3
William Gardell 01 Hellas FK
Ivar Moisander 00 Huddinge AIS
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS 12,16
 
P15 60m 33
Eric Deilert 02 Boo IF
Leo Olofson 02 Bromma IF
Milo Wahlgren 02 Bromma IF 7,67
Oskar Hilding 02 Bromma IF
Natthaphon Muanngoen 02 Gefle IF 7.81
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 7.67
Emanuel Lindqvist 02 Hammarby IF
Erik Friberg 02 Hammarby IF
Lukas Hanzon Lukin 02 Hammarby IF
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Beckham Mujuzi 02 Hässelby SK
Gustav Andersson 02 IFK Lidingö 8.41
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK 8,91
Kalle Einarsson 02 Mälarhöjdens IK
Leo Raksanyi 02 Mälarhöjdens IK
Erik Sandström 02 Söderhamns IF 8.42
Leo Svanfeldt 02 Turebergs FK 9.98
Anton Runemar 02 Täby IS
Fred Österblom 02 Täby IS
Jonathan Howser 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Rasmus Göransson 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
Gabriel Vikic 02 Visby IF Gute FIK 7.40
Joel Angerth 02 Visby IF Gute FIK 8,06
Johan Burvall 02 Visby IF Gute FIK
Theo Lindén 02 Visby IF Gute FIK
 
P15 1000m 13
William Rune 02 Bromma IF
Erik Friberg 02 Hammarby IF
Mårten Dejfors 02 Hammarby IF
Otto Lundin 02 Hammarby IF
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Viktor Möller 02 Hässelby SK 3.02.83
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 2.49,10
Alexander Andersson 02 Turebergs FK 2:55:65
Victor Gruber 02 Turebergs FK
Gustav Engström 02 Tyresö FK
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
Jesper Qvick 02 Järfälla Friidrottsklubb
 
P15 Häck 60m 6
Emanuel Lindqvist 02 Hammarby IF
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Fred Österblom 02 Täby IS
Jonathan Howser 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
 
P15 Höjd 13
Natthaphon Muanngoen 02 Gefle IF 1,76
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 1.72
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Beckham Mujuzi 02 Hässelby SK
Erik Sandström 02 Söderhamns IF 1.39
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Rasmus Miller 02 Turebergs FK
Jonathan Howser 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Johan Burvall 02 Visby IF Gute FIK
Simon Johansson 02 Ösmo Nynäs FK 1.58
 
P15 Stav 8
William Rune 02 Bromma IF
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Rasmus Miller 02 Turebergs FK
Gustav Engström 02 Tyresö FK
Jonathan Howser 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Simon Stjärnfelt 02 IF Åland
 
P15 Längd 22
Eric Deilert 02 Boo IF
William Hedenberg 02 Boo IF
Leo Olofson 02 Bromma IF
Milo Wahlgren 02 Bromma IF 5,33
Oskar Hilding 02 Bromma IF
Natthaphon Muanngoen 02 Gefle IF 5,44
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Beckham Mujuzi 02 Hässelby SK
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK 484
Erik Sandström 02 Söderhamns IF 4.11
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Jonathan Howser 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
Gabriel Vikic 02 Visby IF Gute FIK
Joel Angerth 02 Visby IF Gute FIK
Theo Lindén 02 Visby IF Gute FIK
Simon Stjärnfelt 02 IF Åland
Simon Johansson 02 Ösmo Nynäs FK 4.96
 
P15 Kula 17
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF
Hjalmar Ewertzh 02 Hammarby IF
Lukas Hanzon Lukin 02 Hammarby IF
Felix Rodriguez 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Beckham Mujuzi 02 Hässelby SK
Gustav Andersson 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Leo Raksanyi 02 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
Jonathan Howser 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Rasmus Göransson 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P15 Vikt 9
Gustav Andersson 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
Alfons Haals 02 Västerås FK
Leo Bystedt 03 Västerås FK 14,69
 
P14 60m 28
Edvin Livak 03 Bromma IF 7.73
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Viktor Mogensen 03 Bromma IF
Isak Sadek 03 Gefle IF 7.94
Lukas Holm 03 Gefle IF 8.44
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Erik Torgersson 03 Hammarby IF
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF 9,05
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Adnan Crnkic 03 Huddinge AIS
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK 7.82
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 8:28
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 8.28
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK 8,71
Niklas Wall 03 Tyresö FK 8,23
Viktor Wall 03 Tyresö FK 7,57
Romeo Patzer 03 AIK Friidrott
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P14 1000m 11
Viktor Mogensen 03 Bromma IF
Isak Sadek 03 Gefle IF 3.13.61
Måns Sandmark 03 Gefle IF
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Martin Larsson 71 Huddinge AIS
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P14 Häck 60m 11
Edvin Livak 03 Bromma IF 9.59
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Viktor Mogensen 03 Bromma IF
Lukas Holm 03 Gefle IF
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 11,98
Erik Torgersson 03 Hammarby IF
Elias Lind 03 Hässelby SK 9.11
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK 9,06
David Thid 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 9,24
 
P14 Höjd 19
Edvin Livak 03 Bromma IF 1.60
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 1,44
Viktor Mogensen 03 Bromma IF
Lukas Holm 03 Gefle IF
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Erik Torgersson 03 Hammarby IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF 1.40
Adnan Crnkic 03 Huddinge AIS
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK 1.60
Elliot Duvert 03 Turebergs FK 1,78
Albin Eriksson 03 Tyresö FK 1,70
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 1,64
Viktor Wall 03 Tyresö FK 1,74
Alexander Lindroth 03 Tullinge FF
 
P14 Stav 15
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 2,50
Viktor Mogensen 03 Bromma IF
Erik Torgersson 03 Hammarby IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF 1.72
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Elliot Duvert 03 Turebergs FK 2,93
Erik Palmaer 03 Turebergs FK 2,53
Albin Eriksson 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
 
P14 Längd 22
Edvin Livak 03 Bromma IF
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Viktor Mogensen 03 Bromma IF
Isak Sadek 03 Gefle IF 4,39
Lukas Holm 03 Gefle IF
Måns Sandmark 03 Gefle IF
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 3,88
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK 5.54
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 5,03
Viktor Wall 03 Tyresö FK 5,74
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P14 Kula 14
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Viktor Mogensen 03 Bromma IF
Isak Sadek 03 Gefle IF 7,96
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 9,14
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK 12.87
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK
Alexander Lindroth 03 Tullinge FF
 
P13 60m 22
David Steinberg 04 Bromma IF
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Björn Ramel Ternhag 04 Hammarby IF 9,66
Filip Engström 04 Hammarby IF 8,59
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Mio Bogdon 04 Hammarby IF
Rasmus Larsson 04 Hammarby IF
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 9,60
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 9,48
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 10,30
Max Rodriguez 04 Huddinge AIS 8,81
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 8,48
Hugo Taflin 04 Spårvägens FK
Elias Engström 04 Turebergs FK 08:59
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Kalle Billing 04 Turebergs FK 8,90
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 9.14
Bergvall Alvin 04 IF Åland
Rufus Arve´N 04 AIK Friidrott
 
P13 600m 20
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Markus Brodin 04 Danderyds SK 1.44
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Filip Engström 04 Hammarby IF 1,46,00
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Nils Holm 04 Hammarby IF 1,56,12
Rasmus Larsson 04 Hammarby IF
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 2.01,20
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 2.16,59
Martin Larsson 71 Huddinge AIS
Max Rodriguez 04 Huddinge AIS
Olle Billgren 04 Mälarhöjdens IK 1,57
Edvin Hellstrand 04 Spårvägens FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK 1.53.16
Elias Engström 04 Turebergs FK 1:40.97
Bergvall Alvin 04 IF Åland
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 1.41,85
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P13 Häck 60m 14
David Steinberg 04 Bromma IF
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Mio Bogdon 04 Hammarby IF
Rasmus Larsson 04 Hammarby IF
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 12,68
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 10,03
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 10,26
Olle Billgren 04 Mälarhöjdens IK
Edvin Hellstrand 04 Spårvägens FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK 11.26
Hugo Winther 04 Turebergs FK 10.05
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P13 Höjd 17
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Björn Ramel Ternhag 04 Hammarby IF 1,18
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Mio Bogdon 04 Hammarby IF
Nils Holm 04 Hammarby IF 1,25
Rasmus Larsson 04 Hammarby IF
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 1,51
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Max Rodriguez 04 Huddinge AIS 1,30
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 1,50
Olle Billgren 04 Mälarhöjdens IK
Kalle Billing 04 Turebergs FK 1,35
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 1.53
Rufus Arve´N 04 AIK Friidrott
 
P13 Stav 15
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Filip Engström 04 Hammarby IF
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Mio Bogdon 04 Hammarby IF
Nils Holm 04 Hammarby IF 1,44
Rasmus Larsson 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 2,00
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 1,92
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Olle Billgren 04 Mälarhöjdens IK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Kalle Billing 04 Turebergs FK 1,60
 
P13 Längd 22
Adrian Diskay 04 Boo IF
David Steinberg 04 Bromma IF
Jacob Rabe 04 Bromma IF
Ludvig Wallén 04 Bromma IF
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Kelvin Bjore 04 Hammarby IF
Mio Bogdon 04 Hammarby IF
Rasmus Larsson 04 Hammarby IF
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 3,89
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3,45
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 3,16
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 4,85
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Max Rodriguez 04 Huddinge AIS 4,39
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 4,94
Bergvall Alvin 04 IF Åland
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P13 Kula 13
Björn Ramel Ternhag 04 Hammarby IF 5,81
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Kelvin Bjore 04 Hammarby IF
Mio Bogdon 04 Hammarby IF
Rasmus Larsson 04 Hammarby IF
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 6,94
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 5,40
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 11,31
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 9,94
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 6.27
 
P12 60m 36
Vidar Mörk 05 Boo IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 9,91
Alexander Lindell 05 Hammarby IF
Einar Åkerström 05 Hammarby IF
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Gabriel Nygren 05 Hammarby IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF 9,04
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Martin Salimi-Omberg 05 Hammarby IF
Melker Alexanderson 05 Hammarby IF
Rasmus Borg Sörensen 05 Hammarby IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF
Edvin Nordegren Eksborg 05 Hanvikens SK
Lucas Törnestam 05 Hanvikens SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK
Valter Näslund 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Petter Einarsson 05 Mälarhöjdens IK 10,45
Erik Munters 05 Spårvägens FK
Valter Concas 05 Spårvägens FK
Adrian Holma 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 9,64
Thomas Wallentin 05 Visby IF Gute FIK
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
Emil Nordgren 05 Österhaninge IF
Viktor Zimmerman 05 Ingarö IF ej efteranm
 
P12 600m 18
Vidar Mörk 05 Boo IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 1.46,80
Victor Törnström 05 Danderyds SK 1.47,18
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF 2,01,89
Leo Ljungberg 05 Hammarby IF
Martin Salimi-Omberg 05 Hammarby IF
Rasmus Borg Sörensen 05 Hammarby IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF
Joel Nyman 05 IFK Lidingö
Jakob Århammar 05 IF Linnéa 1,56
Josef Lindberg 05 IF Linnéa
Lukas Sjölund 05 Mälarhöjdens IK 2.03
Alexander Folkung 05 Spårvägens FK
Albin Edgert 05 Täby IS 2.01
Fabian Lidbaum 05 Vallentuna FK 2.00,81
Gustav Sandkvist 05 Järfälla Friidrottsklubb 1,51
 
P12 Häck 60m 21
Vidar Mörk 05 Boo IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Leo Ljungberg 05 Hammarby IF
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Rasmus Borg Sörensen 05 Hammarby IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Josef Lindberg 05 IF Linnéa
Felix Stenfors 05 Mälarhöjdens IK
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Albin Edgert 05 Täby IS
Thomas Wallentin 05 Visby IF Gute FIK
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P12 Höjd 23
Vidar Mörk 05 Boo IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Leo Ljungberg 05 Hammarby IF 98 cm
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Melker Alexanderson 05 Hammarby IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Joel Nyman 05 IFK Lidingö
Josef Lindberg 05 IF Linnéa
Elias Tupala Bohman 05 Mälarhöjdens IK
Felix Stenfors 05 Mälarhöjdens IK
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Petter Einarsson 05 Mälarhöjdens IK
Albin Edgert 05 Täby IS 1.36
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P12 Tresteg 27
Vidar Mörk 05 Boo IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF
Einar Åkerström 05 Hammarby IF
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Gabriel Nygren 05 Hammarby IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Rasmus Borg Sörensen 05 Hammarby IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF
Edvin Nordegren Eksborg 05 Hanvikens SK
Lucas Törnestam 05 Hanvikens SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK
Valter Näslund 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Felix Stenfors 05 Mälarhöjdens IK
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Erik Munters 05 Spårvägens FK
Adrian Holma 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 7,47
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
Viktor Zimmerman 05 Ingarö IF ej efteranm
 
P12 Kula 26
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF
Einar Åkerström 05 Hammarby IF
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Gabriel Nygren 05 Hammarby IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF 6,77
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Martin Salimi-Omberg 05 Hammarby IF
Rasmus Borg Sörensen 05 Hammarby IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF
Edvin Nordegren Eksborg 05 Hanvikens SK
Lucas Törnestam 05 Hanvikens SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK
Valter Näslund 05 Hanvikens SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Felix Stenfors 05 Mälarhöjdens IK
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Erik Munters 05 Spårvägens FK
Adrian Holma 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 4,41
Fabian Lidbaum 05 Vallentuna FK 6,97
Emil Nordgren 05 Österhaninge IF
Mårten Arnerdal 05 Ösmo Nynäs FK 7.96
 
K 60m 23
Emma Gällstedt 96 Falu IK
Linn Egerfält 00 Gefle IF
Freja Avebäck 95 Hammarby IF
Jasmin Sabir 92 Hammarby IF
Marina Janhunen 98 Hammarby IF
Yasmin Jelassi 96 Hammarby IF
Emilia Jandér 99 Huddinge AIS
Tilda Feltenmark 98 Huddinge AIS
Jenny Wingqvist 97 Hässelby SK 8.41
Therese Lindhe 91 Hässelby SK 8,00
Anna Lennman 98 Katrineholms SK
Anna Sunneborn 70 Spårvägens FK 8.41
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Matilda Sönnergaard 99 Spårvägens FK
Katja Johnson 98 Täby IS
Linnea Frobe 98 Täby IS 7,95
Lovisa Linde 98 Täby IS
Maria Södergren 98 Täby IS 8,18
Sofia Linde 95 Täby IS
Alexandra Hellborg 98 Österhaninge IF
Frida Jangdin 99 Österhaninge IF
Sanna Nygård 88 Vasa IS
Ida Westfält 95 Vemhåns IK
 
K 200m 30
Sara Fajerson 03 Danderyds SK
Hanna Lindé 01 Hammarby IF
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Draina Kintu 02 Hellas FK 25,92
Josephine Rezene Hjalmarsson 00 Hellas FK
Emilia Jandér 99 Huddinge AIS
Jenny Wingqvist 97 Hässelby SK 26.77
Sofie Persson 98 Hässelby SK
Stella Krywult 00 Hässelby SK 27.83
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 26,86
Andrea Carenfelt 02 IF Linnéa
Anna Lundmark 01 IF Linnéa
Disa Chin Nygårds 02 IF Linnéa
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Moa Stålebrant 02 IF Linnéa
Chloé Elhouar 02 Spårvägens FK
Elin Àuslag Helgadóttir 93 Spårvägens FK
Klara Hällerfors 97 Turebergs FK
Caroline Kihlblom 94 Täby IS 25,54
Frida Hogstrand 93 Täby IS 26,10
Lovisa Glavare Karlsson 99 Täby IS
Mikaela Ekman 01 Täby IS 27,37
Sofia Linde 95 Täby IS
Alexandra Hellborg 98 Österhaninge IF
Anna Berglund 00 Österhaninge IF
Frida Jangdin 99 Österhaninge IF
Adina Renlund 01 IF Åland
Anni Nylund 02 IF Åland
Ebba Koskinen 00 IF Åland
Selma Nilsson 01 AIK Friidrott
 
K 400m 10
Isabelle Haugen 98 Hellas FK
Jenny Wingqvist 97 Hässelby SK 59.42
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 57,63
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 59,88
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK
Lovisa Glavare Karlsson 99 Täby IS
Emma Larson 94 Västerås FK 58,50
Emma Sjuls 98 IF Åland
Hannah Helin 99 IF Åland 61,73
Maria Söderlund 99 IF Åland
 
K 800m 9
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2.27,50
Nora Siltberg Almlöf 99 Hammarby IF 2.35
Hedvig Leijonhielm 00 Spårvägens FK 2.30,00
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Emma Sjuls 98 IF Åland
Hannah Helin 99 IF Åland 2:21,67
Maria Söderlund 99 IF Åland
Malin Dahlbäck 99 Åkersberga SK 2.30.46
Vera Sjöberg 01 AIK Friidrott 2.22
 
K 1500m 5
Ida Tryggveson 97 Bålsta IK
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 5.11.17
Ofelia Belkacem 95 Hammarby IF 5.27,15
Hedvig Leijonhielm 00 Spårvägens FK 5.18,31
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK 5:21.00
 
K 3000m 0
 
K Häck 60m 13
Josefine Sandelius 94 Hammarby IF
Marina Janhunen 98 Hammarby IF
Yasmin Jelassi 96 Hammarby IF
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Therese Lindhe 91 Hässelby SK 8,95
Emilia Karlsson 97 Nyköpings BIS 8,63
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Michelle Johnson 99 Strands IF
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Helena Kolte 98 Täby IS
Linnea Frobe 98 Täby IS 8,88
Maria Södergren 98 Täby IS 9,22
Lovisa Östervall 97 Upsala IF
 
K Höjd 8
Lisa Lorenz 99 Djurmo Sifferbo IF
Louise Ekman 97 Gefle IF
Malin Skogström 95 Hässelby SK
Karin Boestad 99 IFK Lidingö
Linda Skantze 95 IFK Lidingö 176
Amanda Juvas 99 Täby IS
Lovisa Linde 98 Täby IS
Elin Berglund 99 Österhaninge IF
 
K Stav 0
 
K Längd 13
Sara Fajerson 03 Danderyds SK
Emma Ericsson 93 Huddinge AIS
Sofie Persson 98 Hässelby SK
Anna Lennman 98 Katrineholms SK
Michelle Johnson 99 Strands IF
Sofia Jäger-Stenberg 94 Sundbybergs IK 5,38
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Felicia Lundberg 98 Täby IS
Katja Johnson 98 Täby IS
Lovisa Linde 98 Täby IS
Lovisa Östervall 97 Upsala IF
Hanna Wiss 91 KFUM Örebro
Mara Griva 89 Lettland 6,35
 
K Tresteg 6
Linn Egerfält 00 Gefle IF
Madeleine Rossi 95 Hammarby IF
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Hanna Gutemar Rilegård 98 Spårvägens FK
Hannah Orzechowski 98 Spårvägens FK
Ewa Marcinkiewicz 93 Västerås FK
 
K Kula 6
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Mathilda Eriksson 98 Huddinge AIS 12,74
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Lovisa Linde 98 Täby IS
Sofia Linde 95 Täby IS
Lovisa Östervall 97 Upsala IF
 
K Vikt 8
Emily Berghäll 98 Hammarby IF
Rebecka Hallerth 96 Hellas FK
Caroline Wallin 94 Huddinge AIS
Eleni Larsson 93 Huddinge AIS
Annelie Schöldström 67 Turebergs FK
Hanna Mårtensson 96 Turebergs FK
Erica Wik 99 Ullevi FK
Rebecka Samuelsson 98 Iggesunds SK 15.46
 
F17 60m 34
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK
Klara Nolemo 01 Gefle IF
Linn Egerfält 00 Gefle IF
Ella Raud 01 Hammarby IF
Hanna Lindé 01 Hammarby IF
Klara Rådbo 01 Hammarby IF 7.99
My Lindberg 01 Hammarby IF 8,15
Nathalie Olsson 01 Hammarby IF
Siri Lindvall 01 Hammarby IF
Tilda Kapell 01 Hammarby IF
Elisabeth Getahun 01 Hellas FK
Alva Von Gerber 00 Huddinge AIS
Charlotte Andersson 00 Huddinge AIS
Emilia Östergren 00 Huddinge AIS
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS 8,07
Mariam Barrow 01 Huddinge AIS
Amanda Möller 00 Hässelby SK
Filippa Andersson 01 IFK Lidingö
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK 8.18
Lisa Ekenberg 01 Spårvägens FK
Smilla Örling 01 Spårvägens FK
Ida Winther 01 Turebergs FK
Iris Viel Lamare 00 Turebergs FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 8,34
Lea Andersen 00 Täby IS
Mikaela Ekman 01 Täby IS
Anna Berglund 00 Österhaninge IF
Adina Renlund 01 IF Åland
Ebba Koskinen 00 IF Åland
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
Amanda Bladh 01 AIK Friidrott
Maja Key Tunedal 01 AIK Friidrott
Rakel Rune 01 AIK Friidrott
Linnea Sjögren 01 Järfälla Friidrottsklubb
 
F17 400m 15
Astrid Atle 00 Hammarby IF
Siri Samuelberg 00 Hammarby IF
Vilma Hultström 00 Hammarby IF
Filippa Hörnberg 00 Hässelby SK
Stella Krywult 00 Hässelby SK 62.47
Linn Alness Borg 00 IFK Lidingö
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK 65.00
Tilde Tofft 00 Spårvägens FK
Ebba Palmaer 01 Turebergs FK
Linda Nyblom 00 Turebergs FK 62.93
Maja Sund 01 Turebergs FK
Emilia Larson 01 Täby IS
Lea Andersen 00 Täby IS
Mikaela Ekman 01 Täby IS
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott
 
F17 1500m 5
Ingrid Wennerholm 00 Fredrikshofs FI
Linnea Sennström 00 Hässelby SK
Linn Alness Borg 00 IFK Lidingö
Melina Gustafson 01 Spårvägens FK
Vera Sjöberg 01 AIK Friidrott
 
F17 Häck 60m 9
Klara Rådbo 01 Hammarby IF 8.89
My Lindberg 01 Hammarby IF 9,15
Alva Von Gerber 00 Huddinge AIS
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK 9.64
Linnea Ånger 00 Söderhamns IF 9.40
Lina Hagberg 01 Turebergs FK
Filippa Straumnses 00 Tyresö FK 9,53
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 9,73
Lea Andersen 00 Täby IS
 
F17 Höjd 15
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK
Filippa Backman 00 Gefle IF
Klara Nolemo 01 Gefle IF
Isa Hausmann 01 Hammarby IF
Klara Rådbo 01 Hammarby IF
My Lindberg 01 Hammarby IF
Malin Eriksson 00 Huddinge AIS 1,56
Tora Rickelvik 00 Huddinge AIS
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK 1.60
Iris Viel Lamare 00 Turebergs FK
Lina Hagberg 01 Turebergs FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 1,52
Mikaela Ekman 01 Täby IS 1.52
Irmelin Olsson 01 Österhaninge IF
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
F17 Stav 5
Ella Raud 01 Hammarby IF
Isa Hausmann 01 Hammarby IF
Tilda Kapell 01 Hammarby IF
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
Selma Nilsson 01 AIK Friidrott
 
F17 Längd 23
Klara Nolemo 01 Gefle IF
Hanna Lindé 01 Hammarby IF
Klara Rådbo 01 Hammarby IF
My Lindberg 01 Hammarby IF
Nathalie Olsson 01 Hammarby IF
Siri Lindvall 01 Hammarby IF
Tilda Kapell 01 Hammarby IF
Elisabeth Getahun 01 Hellas FK
Emelie Svensson 00 Huddinge AIS
Greta Nykulla 00 Huddinge AIS
Tora Rickelvik 00 Huddinge AIS
Amanda Möller 00 Hässelby SK
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK 5.25
Lisa Ekenberg 01 Spårvägens FK
Melina Gustafson 01 Spårvägens FK
Smilla Örling 01 Spårvägens FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
Mikaela Ekman 01 Täby IS 5.07
Kajsa Lindqvist 00 Väsby IK
Irmelin Olsson 01 Österhaninge IF
Elin Träff 01 Åkersberga SK
Amanda Bladh 01 AIK Friidrott
Selma Nilsson 01 AIK Friidrott
 
F17 Tresteg 6
Linn Egerfält 00 Gefle IF
Emelie Svensson 00 Huddinge AIS
Lisa Ekenberg 01 Spårvägens FK
Linnea Ånger 00 Söderhamns IF 10.86
Emilia Sjöstrand 02 Tyresö FK
Irmelin Olsson 01 Österhaninge IF
 
F17 Kula 8
Klara Nolemo 01 Gefle IF
Klara Rådbo 01 Hammarby IF
My Lindberg 01 Hammarby IF
Emma Olsson 01 Tyresö FK
Filippa Straumnses 00 Tyresö FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 10,40
Maria Holmberg 01 IF Åland
Matilda Qvick 00 Järfälla Friidrottsklubb
 
F17 Vikt 6
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK
Jonna Geiryd 00 Huddinge AIS
Amanda Sandberg 00 Hässelby SK
Karin Schöldström 00 Turebergs FK
Emma Olsson 01 Tyresö FK
Anna Götberg 01 Västerås FK
 
F15 60m 36
Sophie Lindhoff 02 Boo IF
Victoria Davidsson 02 Boo IF
Sara Hallesius 02 Bromma IF
Irma Karamehmedovic 02 Gefle IF
Tilda Strandberg 02 Gefle IF
Ida Nielsen 02 Hammarby IF
Lisa Brundin 02 Hammarby IF
Liv Oscarsson 02 Hammarby IF
Sayen Erazo 02 Hammarby IF
Tilda Krüsell Berg 02 Hammarby IF
Åsa Trosell 02 Hammarby IF 8,54
Bilge Kaya 02 Hellas FK 8.15
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Draina Kintu 02 Hellas FK 7.92
Astrid Lundkvist 02 Huddinge AIS
Ella Hagman 02 Huddinge AIS
Hedda Tangfelt 02 Hässelby SK
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Martina Röstberg 02 IFK Lidingö
Disa Chin Nygårds 02 IF Linnéa
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 8,20
Elwira Ripsweden 02 IFK Tumba 8.46
Ronja Chrifi 02 Turebergs FK 8,30
Emilia Sjöstrand 02 Tyresö FK
Ella Enander 02 Täby IS
EvelinaT Ottosson 02 Täby IS 8,31
Filippa Granåsen 02 Täby IS 9,27
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS 8.24
Leticia Buchli 02 Täby IS 8,31
Nova Hekkelstrand 02 Täby IS 8,96
Anna Östergren 02 Visby IF Gute FIK
Anni Nylund 02 IF Åland
Eleonora von Wetter-Rosenthal 02 IF Åland
Elsa Andersson 02 IF Åland
 
F15 1000m 11
Sophie Lindhoff 02 Boo IF
Sara Hallesius 02 Bromma IF
Eila Jansson 02 Gefle IF
Emma Bodin 02 Gefle IF
Tilda Strandberg 02 Gefle IF
Lisa Ekberg 02 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF 3:16,79
Alma Holmberg 02 IFK Lidingö 3:15.09
Elsa Preber 02 IFK Lidingö 3.17
Filippa Granåsen 02 Täby IS 3.33.81
Ida Blom 02 SLK Oxelösund
 
F15 Häck 60m 15
Hanna Askling 02 Bromma IF
Emma Bodin 02 Gefle IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF 9,92
Bilge Kaya 02 Hellas FK 9.32
Ella Hagman 02 Huddinge AIS
Hedda Tangfelt 02 Hässelby SK
Martina Röstberg 02 IFK Lidingö
Sara Svalberg 02 IFK Lidingö
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 9,86
Åsa Thorén 72 Spårvägens FK 8.58
Ella Enander 02 Täby IS
EvelinaT Ottosson 02 Täby IS 9,55
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS 9.71
Leticia Buchli 02 Täby IS 9,32
Eleonora von Wetter-Rosenthal 02 IF Åland
 
F15 Höjd 8
Emma Bodin 02 Gefle IF
Martina Röstberg 02 IFK Lidingö
Vendela Wahlberg 02 IFK Lidingö 1,52
Disa Chin Nygårds 02 IF Linnéa
Agda Wiklund 02 Turebergs FK
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
Ella Enander 02 Täby IS
Linnea Petrén 02 Österhaninge IF
 
F15 Stav 3
Hanna Askling 02 Bromma IF
Eila Jansson 02 Gefle IF
Embla Wihk 02 Hammarby IF 2,30
 
F15 Längd 32
Hedvig Irengård 02 Boo IF
Sophie Lindhoff 02 Boo IF
Victoria Davidsson 02 Boo IF
Hanna Askling 02 Bromma IF
Emma Bodin 02 Gefle IF
Ida Nielsen 02 Hammarby IF
Julia Jansson 02 Hammarby IF
Linnea Bjore 02 Hammarby IF
Lisa Brundin 02 Hammarby IF
Molly Barkensjö 02 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF 4,80
Tilda Krüsell Berg 02 Hammarby IF
Åsa Trosell 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Draina Kintu 02 Hellas FK 5.32
Astrid Lundkvist 02 Huddinge AIS
Ella Hagman 02 Huddinge AIS
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö
Sara Svalberg 02 IFK Lidingö
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 5,15
Emilia Sjöstrand 02 Tyresö FK
Ella Enander 02 Täby IS
Felicia Öster 02 Täby IS
Filippa Granåsen 02 Täby IS 3,91
Hannah Luxemburg 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS 5,06
Nova Hekkelstrand 02 Täby IS 4,21
Anna Östergren 02 Visby IF Gute FIK
Eleonora von Wetter-Rosenthal 02 IF Åland
Elsa Andersson 02 IF Åland
 
F15 Kula 18
Hedvig Irengård 02 Boo IF
Victoria Davidsson 02 Boo IF
Eila Jansson 02 Gefle IF
Irma Karamehmedovic 02 Gefle IF
Embla Wihk 02 Hammarby IF 10,47
Ida Nielsen 02 Hammarby IF
Julia Jansson 02 Hammarby IF
Linnea Bjore 02 Hammarby IF
Liv Oscarsson 02 Hammarby IF
Molly Barkensjö 02 Hammarby IF
Tilda Krüsell Berg 02 Hammarby IF
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Martina Röstberg 02 IFK Lidingö
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
Ella Enander 02 Täby IS
Hannah Luxemburg 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS 8,66
Anna Östergren 02 Visby IF Gute FIK
 
F15 Vikt 10
Irma Karamehmedovic 02 Gefle IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK
Sofia Boman 02 Hässelby SK 10.04
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
Felicia Öster 02 Täby IS
Hannah Luxemburg 02 Täby IS
Ida Arnerdal 02 Ösmo Nynäs FK
Wilma Wilkman 02 Ösmo Nynäs FK
 
F14 60m 51
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 8,57
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF 8,83
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Linnea Samuelsson 03 Danderyds SK
Caitlin Rorabaugh 03 Gefle IF
Moa Wennberg 03 Gefle IF
Thilde Berglund 03 Gefle IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF 8,41
Anna-Lisa Deltin 03 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF 8,51
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF 8,45
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF 8,89
Noelle Hjortsmark 03 Hammarby IF
Paulina Miletic 03 Hammarby IF
Sara Luul 03 Hammarby IF
Sigrid Beckman Berg 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 9,16
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK 9,96
Alma Forsander 03 Huddinge AIS
Juliana Andersson 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 8.50
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK 8,98
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK 8.61
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 8,67
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Tava Barivan 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 9,47
Kira Jannlund 03 Mälarhöjdens IK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 9.11
Nora Olofsson 03 Mälarhöjdens IK
Nicole Zamboni 03 Spårvägens FK
Moa Erenbrand 03 Strands IF 8,49
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 8,44
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 8,02
Alva Söderlind 03 Vallentuna FK
Bella Lindgren de Flon 03 Visby IF Gute FIK 8.33
Sharifa Bukenya 03 Österhaninge IF
Claudia Von Wetter- Rosenthal 03 IF Åland
Ida-Maria Sjölund 03 IF Åland
Felicia Ek Fadaei 03 AIK Friidrott
Alva Königsson 03 Tullinge FF 8,83
 
F14 1000m 12
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 3,16,90
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Beata Herzell 03 Fredrikshofs FI
Frida Hafström 03 Fredrikshofs FI
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 3,25,46
Melina Franzé 03 IFK Lidingö
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Wilma Nordgren 03 Österhaninge IF
 
F14 Häck 60m 27
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Thilde Berglund 03 Gefle IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF 9,93
Sara Luul 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 11,64
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 9,87
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 9,80
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Nora Olofsson 03 Mälarhöjdens IK
Valentina Lindfors 03 Mälarhöjdens IK
Julia Håkansson 03 Spårvägens FK 10.10
Moa Erenbrand 03 Strands IF 10,14
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 9,71
Moa Nyström 03 Turebergs FK 10,34
Bella Lindgren de Flon 03 Visby IF Gute FIK 10.01
Sharifa Bukenya 03 Österhaninge IF
Felicia Ek Fadaei 03 AIK Friidrott
 
F14 Höjd 30
Saga Odda 03 Boo IF
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Caitlin Rorabaugh 03 Gefle IF
Moa Wennberg 03 Gefle IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF 1,45
Noelle Hjortsmark 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 1,27
Alma Forsander 03 Huddinge AIS
Juliana Andersson 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 1,54
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 1,45
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 1.34
Nora Olofsson 03 Mälarhöjdens IK
Julia Håkansson 03 Spårvägens FK
Moa Erenbrand 03 Strands IF
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 1,48
Alva Söderlind 03 Vallentuna FK
Bella Lindgren de Flon 03 Visby IF Gute FIK 1.45
Sharifa Bukenya 03 Österhaninge IF
Amanda Johansson 03 Tullinge FF
 
F14 Stav 7
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 2,04
 
F14 Längd 43
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF 4,15
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Caitlin Rorabaugh 03 Gefle IF
Moa Wennberg 03 Gefle IF
Thilde Berglund 03 Gefle IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Anna-Lisa Deltin 03 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF 5,07
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Noelle Hjortsmark 03 Hammarby IF
Sara Luul 03 Hammarby IF
Sigrid Beckman Berg 03 Hammarby IF
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Iza Ramså Ness 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 4,70
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK 4.51
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 4,50
Tava Barivan 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Ines Lindberg 03 IF Linnéa
Kira Jannlund 03 Mälarhöjdens IK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 4,36
Moa Erenbrand 03 Strands IF
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 4,48
Moa Nyström 03 Turebergs FK 4,57
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
Claudia Von Wetter- Rosenthal 03 IF Åland
Malva Karlsson 03 IF Åland
Felicia Ek Fadaei 03 AIK Friidrott
Parya Darvishi 03 AIK Friidrott
 
F14 Kula 31
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Caitlin Rorabaugh 03 Gefle IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF 7,56
Noelle Hjortsmark 03 Hammarby IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
Sara Luul 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 8,00
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 7,46
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 9,63
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK 8.21
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Tava Barivan 03 Hässelby SK
Ines Lindberg 03 IF Linnéa
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Kira Jannlund 03 Mälarhöjdens IK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Valentina Lindfors 03 Mälarhöjdens IK
Moa Erenbrand 03 Strands IF
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
Sharifa Bukenya 03 Österhaninge IF
Claudia Von Wetter- Rosenthal 03 IF Åland
 
F13 60m 57
Anna Werkström 04 Boo IF
Jill Fredell 04 Bromma IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Sophie Okejeme 04 Danderyds SK
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 8,99
Alice Vidas 04 Hammarby IF
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Bairavi Nallanathan 04 Hammarby IF
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF
Emma Lundqvist 04 Hammarby IF 9,43
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Mira Elgeryd 04 Hammarby IF
Signe Blom 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 9,17
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 9,39
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8,70
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 9,45
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8,67
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 9,39
Desiree Willis 04 Hellas FK
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Emelie Majby 04 IFK Lidingö
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa
Adja Stenson 04 Mälarhöjdens IK
Agnes Hallgren 04 Mälarhöjdens IK
Ida Reutersten 04 Mälarhöjdens IK
Josefin Bladh 04 Mälarhöjdens IK
Niki Manolescu 04 Mälarhöjdens IK
Sigrid Wikfeldt 04 Mälarhöjdens IK 9,65
Therese Reath-Warren 04 Mälarhöjdens IK
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK
Casandra Johnson 04 Strands IF 8,62
Julia Åberg 04 Vallentuna FK 8,91
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Maya Thompson 04 Vallentuna FK 9,43
Malva Stenlund 04 Visby IF Gute FIK 9.55
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 8,57
Celina Holmberg 04 IF Åland 8,70
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Engla Liewendahl 04 IF Åland
Julina Aldeborg 04 IF Åland
Alice Rosén 04 Ösmo Nynäs FK
Emma Ravaska 04 AIK Friidrott
Karin Andersson 04 AIK Friidrott
Emma Söderberg 04 Järfälla Friidrottsklubb
Olivia Sjögren 04 Järfälla Friidrottsklubb
Sara Åström 04 Järfälla Friidrottsklubb
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
Elisa Del Chiaro 04 Tullinge FF
 
F13 600m 22
Anna Werkström 04 Boo IF
Johanna Mertsch 04 Bromma IF
Louise Eliasson 04 Bromma IF 1.50,14
Sophie Okejeme 04 Danderyds SK
Olga Jäderhag 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 1.49,44
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 1.48,74
Ida Östling 04 Hellas FK
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK 1.47,12
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Emilia Englund 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Ylva Sjöberg 04 Mälarhöjdens IK
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 1.51.17
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Emilia Hellgren 04 Visby IF Gute FIK
Ida Nordahl 04 Visby IF Gute FIK
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 1.47,35
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Julina Aldeborg 04 IF Åland
Sara Åström 04 Järfälla Friidrottsklubb
 
F13 Häck 60m 29
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Sydney Tunér 04 Boo IF
Louise Eliasson 04 Bromma IF 10,65
Malin Axelson 04 Bromma IF
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Alma Robling 04 Hammarby IF
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Olga Jäderhag 04 Hammarby IF
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 11,83
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 11,08
Desiree Willis 04 Hellas FK
Lovisa Keil 04 Hellas FK
Maja Björk 04 Huddinge AIS 11,53
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Emelie Majby 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa
Ellen Westerlund 04 Mälarhöjdens IK
Josefin Bladh 04 Mälarhöjdens IK
Casandra Johnson 04 Strands IF 10,10
Filippa Ottosson 04 Täby IS
Nora Lindahl 04 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Moa Granat 04 Vallentuna FK 9.98
Emilia Hellgren 04 Visby IF Gute FIK
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 10,67
 
F13 Höjd 23
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Mira Elgeryd 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 1,33
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 1,46
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 1,32
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Ellen Westerlund 04 Mälarhöjdens IK
Ylva Sjöberg 04 Mälarhöjdens IK
Casandra Johnson 04 Strands IF
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 1.34
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Maya Thompson 04 Vallentuna FK 1,45
Emilia Hellgren 04 Visby IF Gute FIK
Malva Stenlund 04 Visby IF Gute FIK 1.27
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 1,44
Celina Holmberg 04 IF Åland 1,51
Alice Rosén 04 Ösmo Nynäs FK
 
F13 Stav 14
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Alma Robling 04 Hammarby IF
Alvah Lind 05 Hammarby IF
Emelie Aulin 04 Hammarby IF 174cm
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Mira Elgeryd 04 Hammarby IF
Norah Lind 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Chloe Gillard 05 Täby IS
Filippa Ottosson 04 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
 
F13 Längd 41
Edvarda Lindén 04 Boo IF 4,24
Sydney Tunér 04 Boo IF
Jill Fredell 04 Bromma IF
Johanna Mertsch 04 Bromma IF
Malin Axelson 04 Bromma IF
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Alice Vidas 04 Hammarby IF
Alma Robling 04 Hammarby IF
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Mira Elgeryd 04 Hammarby IF
Olga Jäderhag 04 Hammarby IF
Sara Viklund Bylin 04 Hammarby IF
Signe Blom 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 4,57
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 4,46
Desiree Willis 04 Hellas FK
Ida Östling 04 Hellas FK
Lovisa Keil 04 Hellas FK
Maja Björk 04 Huddinge AIS 4,41
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Emelie Majby 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa
Josefin Bladh 04 Mälarhöjdens IK
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK
Casandra Johnson 04 Strands IF
Filippa Ottosson 04 Täby IS
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 4.57
Sara Winberg 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Emilia Hellgren 04 Visby IF Gute FIK
Malva Stenlund 04 Visby IF Gute FIK 3.70
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 4,46
Celina Holmberg 04 IF Åland 5,10
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Engla Liewendahl 04 IF Åland
Julina Aldeborg 04 IF Åland
 
F13 Kula 32
Jill Fredell 04 Bromma IF
Johanna Mertsch 04 Bromma IF
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Bairavi Nallanathan 04 Hammarby IF
Emma Lundqvist 04 Hammarby IF
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Mira Elgeryd 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 9,07
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 11,65
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 6,33
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 6,33
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Ida Reutersten 04 Mälarhöjdens IK
Josefin Bladh 04 Mälarhöjdens IK
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
Engla Hänsel 04 Täby IS 10.46
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 7.97
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Maya Thompson 04 Vallentuna FK
Emilia Hellgren 04 Visby IF Gute FIK
Malva Stenlund 04 Visby IF Gute FIK 8.02
Celina Holmberg 04 IF Åland 8,47
Engla Liewendahl 04 IF Åland
Olivia Sjögren 04 Järfälla Friidrottsklubb
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F12 60m 52
Andrea Davidsson 05 Boo IF
Elwira Heldeskog 05 Boo IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alexandra Forsberg 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 9,25
Alice Larsson Berggren 05 Hammarby IF 10,21
Alma Renard 05 Hammarby IF
Alvah Lind 05 Hammarby IF 9,20
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Wilma Helge 05 Hammarby IF 9,78
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,37
Lisa-Marie Berzelius 05 Hammarby IF
Nicole Permansson 05 Hammarby IF
Norah Lind 05 Hammarby IF 9,28
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 9,39
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Josefine Jönsson 05 Hammarby IF
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Ebba Janeld 05 Hanvikens SK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Cornelia Kidane 05 Huddinge AIS
Ellen Sandblom 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 9,20
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 9,11
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 9,27
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 8,9
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.71
Ruby Blade 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 9.25
Hjördis Bäckman 05 IF Linnéa 8,85
Alice Hörman 05 Mälarhöjdens IK
Alma Wahlqvist 05 Mälarhöjdens IK
Ingrid Erlingsson 05 Mälarhöjdens IK 10,15
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Olivia Ribbe 05 Mälarhöjdens IK
Anna Nordquist 05 Spårvägens FK
Ella Eberhard 05 Spårvägens FK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Sanna Ekenberg 05 Spårvägens FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK
Molly Alexander 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK 8,70
Maya Mandoli 05 Tullinge FF
 
F12 600m 37
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 1,58,46
Ebba Lindqvist 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Molly Pontén 05 Hammarby IF
Nicole Permansson 05 Hammarby IF
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Vera Roos 05 Hammarby IF
Josefine Jönsson 05 Hammarby IF
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Klara Roos 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 2,07,73
Lisa-Marie Berzelius 05 Hammarby IF
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 2.03,00
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS 1.53,89
Cornelia Kidane 05 Huddinge AIS
Elina Jönsson 05 Huddinge AIS 1.57,67
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 2.02,05
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 2,00,23
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 1.52,63
Jasmine Holmberg 05 IFK Lidingö 1,57.14
Ruby Blade 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 2.05.24
Ingrid Erlingsson 05 Mälarhöjdens IK
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Anna Nordquist 05 Spårvägens FK
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Alice Nelin 05 Vallentuna FK 1.56,20
Ebba Sjöström 05 Vallentuna FK 2.04,00
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 2.00
 
F12 Häck 60m 37
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alvah Lind 05 Hammarby IF 10,68
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Ebba Lindqvist 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Molly Pontén 05 Hammarby IF
Norah Lind 05 Hammarby IF 11,03
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Josefine Jönsson 05 Hammarby IF
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 12,49
Lisa-Marie Berzelius 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 12,01
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 10.36
Ruby Blade 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IF Linnéa 11,64
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Alice Hörman 05 Mälarhöjdens IK
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK
Anna Nordquist 05 Spårvägens FK
Ella Eberhard 05 Spårvägens FK
Rebecka Munkhammar 05 Spårvägens FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Alice Nelin 05 Vallentuna FK
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 10
 
F12 Höjd 33
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 1,15
Alvah Lind 05 Hammarby IF 1,45
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 1,13
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Lisa-Marie Berzelius 05 Hammarby IF
Norah Lind 05 Hammarby IF 1,45
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Vera Roos 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Josefine Jönsson 05 Hammarby IF
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Klara Roos 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 1,15
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 120
Ruby Blade 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK
Ella Eberhard 05 Spårvägens FK
Rebecka Munkhammar 05 Spårvägens FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Alice Nelin 05 Vallentuna FK
Ebba Sjöström 05 Vallentuna FK
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 1.25
 
F12 Tresteg 29
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alexandra Forsberg 05 Hammarby IF
Alice Larsson Berggren 05 Hammarby IF 6,96
Alma Renard 05 Hammarby IF
Alvah Lind 05 Hammarby IF 9,18
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Nicole Permansson 05 Hammarby IF
Norah Lind 05 Hammarby IF 8,88
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Wilma Helge 05 Hammarby IF
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Josefine Jönsson 05 Hammarby IF
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Lisa-Marie Berzelius 05 Hammarby IF
Ebba Janeld 05 Hanvikens SK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Hjördis Bäckman 05 IF Linnéa
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Anna Nordquist 05 Spårvägens FK
Ella Eberhard 05 Spårvägens FK
Melina Lidberg 05 Spårvägens FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Alice Nelin 05 Vallentuna FK
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
 
F12 Kula 31
Elwira Heldeskog 05 Boo IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alexandra Forsberg 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 7,28
Alice Larsson Berggren 05 Hammarby IF 6,11
Alma Renard 05 Hammarby IF
Alvah Lind 05 Hammarby IF 9,09
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 6,93
Lisa-Marie Berzelius 05 Hammarby IF
Nicole Permansson 05 Hammarby IF
Norah Lind 05 Hammarby IF 10,48
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Josefine Jönsson 05 Hammarby IF
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Ebba Janeld 05 Hanvikens SK
Ellen Sandblom 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Alice Hörman 05 Mälarhöjdens IK
Ingrid Erlingsson 05 Mälarhöjdens IK
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Anna Nordquist 05 Spårvägens FK
Ella Eberhard 05 Spårvägens FK
Melina Lidberg 05 Spårvägens FK
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK
Molly Alexander 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
 
P/F17 4 x 200m 3
Huddinge AIS 2 Huddinge AIS
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
 
P/F15 4 x 200m 15
Bromma IF 1 Bromma IF
Bromma IF 2 2003 Bromma IF
BrommaIF 1 2002 Bromma IF
Hammarby IF 1 03 blå Hammarby IF
Hammarby IF 1 Team02 Hammarby IF
Hammarby IF 2 03 röd Hammarby IF
Hammarby IF 2 Team02 Hammarby IF
Hässelby SK 1 Hässelby SK 1,49.05
Hässelby SK, 2 Hässelby SK 1,57.86
Mälarhöjdens IK 1 02 Mälarhöjdens IK
Turebergs FK 2 Turebergs FK
Tyresö FK 1 03-02 Tyresö FK
Tyresö FK 2 03-02 Tyresö FK
IF Åland 1 IF Åland
Tullinge FF 1 P/F15 Tullinge FF
 
P/F13 4 x 200m 21
Bromma IF 1 04 Bromma IF
Bromma IF 1 2003 Bromma IF
Hammarby IF 1 05 Röd Hammarby IF
Hammarby IF 1 2004 Hammarby IF
Hammarby IF 1 Team04 Hammarby IF
Hammarby IF 2 05Grön Hammarby IF
Hammarby IF 2 2004 Hammarby IF
Hammarby IF 3 05 Gul Hammarby IF
Hammarby IF 3 2004 Hammarby IF
Hammarby IF 4 2004 Hammarby IF
Hanvikens SK 1 Rosa Hanvikens SK 1:55.34
Hanvikens SK 2 Rosa Hanvikens SK 2:01.30
Hanvikens SK 3 Rosa Hanvikens SK
Mälarhöjdens IK 1 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 2 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 3 Mälarhöjdens IK
Vallentuna FK 1 Vallentuna FK
Vallentuna FK 2 04 Vallentuna FK
Vallentuna FK Lag 2 Vallentuna FK
AIK Friidrott 1 AIK 04 AIK Friidrott
Tullinge FF 1 P/F13 Tullinge FF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248