Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Veteran-SM inomhus
Antal starter / Total entries: 1050 Printed: 2019-08-24 17:49
Antal individer / Total persons: 437
 
M35 60m 8
Karl Dos Santos 79 Huddinge AIS
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Daniel Ringbom 81 Oskarshamns SK
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 6.92
Peder Berge 79 Spårvägens FK 7.69
Joel Djerf 78 Turebergs FK 7.97
Andreas Engebrethsen 82 Falkenbergs OK
Johan Aspegren 78 Terrible Tuesdays TC
 
M35 200m 4
Andreas Carlsson 78 IFK Halmstad
Karl Dos Santos 79 Huddinge AIS
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Peder Berge 79 Spårvägens FK 24.65
 
M35 400m 5
Wilhelm Kardemark 80 IF Kville
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Stefan Johansson 80 IK Sisu
Joel Djerf 78 Turebergs FK
Johan Jonsson 78 Falkenberg Allstars LK 52:60
 
M35 800m 7
Isak Bjeregaard 81 Björnstorps IF
Mikael Fågelborg 78 Björnstorps IF
Magnus Bosson 79 Bålsta IK 2:15
Wilhelm Kardemark 80 IF Kville
Anders Rydell 78 Malmö AI
Erik Holmner 80 Solvikingarna 2:08:13
Johan Jonsson 78 Falkenberg Allstars LK 2:05
 
M35 1500m 7
Isak Bjeregaard 81 Björnstorps IF
Mikael Fågelborg 78 Björnstorps IF
Magnus Bosson 79 Bålsta IK
Ola Grauers 80 Habo Friidrott 04
André Lembke 78 Nyköpings BIS 4.35,0
Erik Holmner 80 Solvikingarna
Mats Öhrstig 82 SOK Knallen
 
M35 3000m 10
Isak Bjeregaard 81 Björnstorps IF
Mikael Fågelborg 78 Björnstorps IF
David Hartman 81 IS Göta
Josef Hamber 82 IS Göta
Kenth Fransson 82 IS Göta
Jack Langgaard 79 IF Kville
David Peterson 82 Apladalens LK
Viggo Stenvard 80 SOK Knallen
Patrik Lindegårdh 79 Tolered-Utby OL
Claes Hydvall 79 Ocab RC
 
M35 Häck 60m 3
Andreas Carlsson 78 IFK Halmstad
Daniel Ringbom 81 Oskarshamns SK
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
 
M35 Höjd 2
Andreas Leveau 80 Öresund FK
Warren Russell 80 Stockholm Snipers IF
 
M35 Stav 0
 
M35 Längd 3
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Stefan Johansson 80 IK Sisu
Tobias Lundqvist 80 IK Sisu
 
M35 Tresteg 4
Stefan Johansson 80 IK Sisu
Tobias Lundqvist 80 IK Sisu
Martin Jansson 78 Stockholm Snipers IF
Warren Russell 80 Stockholm Snipers IF
 
M35 Kula 7
Roger Stridh 80 Bottnaryds IF 12,04
Stefan Holst 82 Bottnaryds IF 8,53
Dennies Truedsson 78 IF Kville
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
Joel Djerf 78 Turebergs FK
Warren Russell 80 Stockholm Snipers IF
 
M35 Vikt 4
Roger Stridh 80 Bottnaryds IF 0
Stefan Holst 82 Bottnaryds IF 0
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
 
M40 60m 12
Urban Evjen 73 Danderyds SK
Dennis Due 73 IS Göta
Niklas Eriksson 73 Hanvikens SK
Martin Pålsson 75 Heleneholms IF
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
David Kihlström 76 Lerum Friidrott
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
Anders Logg 76 Smögens IF 7.75
Benny Lundström 75 Spårvägens FK
Hjalmar Didriksson 74 Spårvägens FK
Magnus Lindblom 77 Turebergs FK 8,19
Patrik Alperud 74 IK Ymer
 
M40 200m 11
Dennis Due 73 IS Göta
Niklas Eriksson 73 Hanvikens SK
Martin Pålsson 75 Heleneholms IF
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Tobias Illeboo 73 Malmö AI
Jonas Asplund 73 IFK Märsta
Anders Logg 76 Smögens IF 25.03
Benny Lundström 75 Spårvägens FK 27
Hjalmar Didriksson 74 Spårvägens FK
Mats Holmberg 73 Spårvägens FK 24,20
Per Sandell 76 Turebergs FK 26,0
 
M40 400m 7
Joakim Pihlstrand - Trulp 77 Hammarby IF 55
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Johan Pihl 75 Lerum Friidrott
Anders Logg 76 Smögens IF (52.07)
Hjalmar Didriksson 74 Spårvägens FK
Magnus Lindblom 77 Turebergs FK 56,26
Per Sandell 76 Turebergs FK 55,6
 
M40 800m 10
Joakim Pihlstrand - Trulp 77 Hammarby IF 2.03
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF 2.08
Tobias Ingvarsson 76 Högby IF
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK
Johan Pihl 75 Lerum Friidrott
Tobias Illeboo 73 Malmö AI
Hjalmar Didriksson 74 Spårvägens FK
Mats Holmberg 73 Spårvägens FK 2,14
Magnus Lindblom 77 Turebergs FK 2:08,64
Per Sandell 76 Turebergs FK 2,06
 
M40 1500m 9
Elias Dahl 76 Hammarby IF 4.19.95
Joakim Pihlstrand - Trulp 77 Hammarby IF 4.31
Erik Framme 73 Hälle IF
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF 4.30
Tobias Ingvarsson 76 Högby IF
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 4.20
Johan Pihl 75 Lerum Friidrott
Tobias Illeboo 73 Malmö AI
Henrik Nord 73 Ystads IF
 
M40 3000m 12
Olof Rooth 76 Brittatorps TK 9:53
Andreas Berner 73 IS Göta
Neil Lowrie 77 IS Göta
Joakim Pihlstrand - Trulp 77 Hammarby IF 9.50
Ulf Eriksson 74 Huddinge AIS 10.13,00
Tobias Ingvarsson 76 Högby IF
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 9.34
Johan Pihl 75 Lerum Friidrott
Jari Repo 76 Trollhättans IF
Henrik Nord 73 Ystads IF
Ludvig Börjesson 77 Örebro AIK
Richard Liden 75 Navåsens FK
 
M40 Häck 60m 4
Urban Evjen 73 Danderyds SK
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Erik Hagström 73 IF Kville 9.60
Mats Holmberg 73 Spårvägens FK
 
M40 Höjd 5
Dennis Due 73 IS Göta
David Kihlström 76 Lerum Friidrott
Philip Åman 77 Lerum Friidrott
Anders Logg 76 Smögens IF 1.70
Henrik Carlberg 75 IK Ymer
 
M40 Stav 4
Urban Evjen 73 Danderyds SK
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Erik Hagström 73 IF Kville 4.18
Jonas Asplund 73 IFK Märsta
 
M40 Längd 10
Urban Evjen 73 Danderyds SK
Håkan Ohlsson 74 Gefle IF
Dennis Due 73 IS Göta
Niklas Eriksson 73 Hanvikens SK
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
David Kihlström 76 Lerum Friidrott
Jonas Asplund 73 IFK Märsta
Anders Logg 76 Smögens IF 5.85
Mats Holmberg 73 Spårvägens FK 5,45
Henrik Carlberg 75 IK Ymer
 
M40 Tresteg 7
Urban Evjen 73 Danderyds SK
Håkan Ohlsson 74 Gefle IF
Dennis Due 73 IS Göta
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
David Kihlström 76 Lerum Friidrott
Anders Bergquist 74 Tjalve IF Norrköping
Jakob Kejerud 77 Stockholm Snipers IF
 
M40 Kula 7
Urban Evjen 73 Danderyds SK
Daniel Korhonen 76 IF Kville 13.11
David Kihlström 76 Lerum Friidrott
Philip Åman 77 Lerum Friidrott
David Hegardt 73 IFK Lund
Peter Fritz 74 IK Sisu
Lennie Helander 75 Örgryte IS
 
M40 Vikt 4
Daniel Korhonen 76 IF Kville 15.83
David Kihlström 76 Lerum Friidrott
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
Lennie Helander 75 Örgryte IS
 
M45 60m 20
Henrik Tegnér 70 Bromma IF 8.1
Anders Bäckman 71 Danderyds SK
Angel Galán 72 Danderyds SK
Hunter S Mabon 69 Danderyds SK
Michael Bohman 71 IFK Halmstad
Peter Johansson 69 Hanvikens SK 7,73
Mats Kollbrink 70 Hässelby SK 8.98
Andreas Mack 70 IF Kville 7.97
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 8,18
Jesper Skoglund 70 Lerum Friidrott
Magnus Nilsson 72 IFK Lidingö 7.61
Kolé Lleshi 68 IFK Nora
Christian Albing 72 Nyköpings BIS
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK 7.79
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK
Fredrik Schöllin 72 Tjalve IF Norrköping
Mikael Bentblad 72 Ullevi FK
Jan Erlandsson 72 Villstads GIF
Niclas Lindholm 72 Mälarö SOK 8,52
Peter Hagström 69 Falkenbergs OK
 
M45 200m 19
Stefan Engelbrektsson 72 Alingsås IF 26.11
Henrik Tegnér 70 Bromma IF 25.86
Angel Galán 72 Danderyds SK
Peter Johansson 69 Hanvikens SK
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 29
Fredrik Mindelsohn 71 Lerum Friidrott
Fredrik Wållgren 70 Lerum Friidrott
Jesper Skoglund 70 Lerum Friidrott
Magnus Nilsson 72 IFK Lidingö 24.58
Peter Wallin 71 IFK Märsta 23.43
Kolé Lleshi 68 IFK Nora
Thomas Sestan 69 Nyköpings BIS
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK 25.31
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK
Fredrik Schöllin 72 Tjalve IF Norrköping
Erik Åhlin 71 Turebergs FK 26,95
Jan Erlandsson 72 Villstads GIF
Peter Nilsson 70 Stockholm FTF
Niclas Lindholm 72 Mälarö SOK 27,95
 
M45 400m 8
Stefan Engelbrektsson 72 Alingsås IF
Henrik Tegnér 70 Bromma IF 57.33
Patrik Hägg 72 Hälle IF 54.50
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott
Fredrik Mindelsohn 71 Lerum Friidrott
Magnus Nilsson 72 IFK Lidingö 54.90
Peter Wallin 71 IFK Märsta 51.81
Jörgen Almqvist 72 OK Njudung
 
M45 800m 8
Stefan Engelbrektsson 72 Alingsås IF 2.12
Christer Friberg 72 Björnstorps IF
Patrik Hägg 72 Hälle IF 2.09
Fredrik Mindelsohn 71 Lerum Friidrott
Rodney Hundermark 69 IFK Nora
Jonas Holmberg 72 IK Ymer
Fredrik Utgren 72 Ryda SK
Jörgen Almqvist 72 OK Njudung
 
M45 1500m 8
Niall O’Hanlon 69 IK Akele
Stefan Engelbrektsson 72 Alingsås IF
Christer Friberg 72 Björnstorps IF
Mats Kollbrink 70 Hässelby SK 5:05.94
Fredrik Mindelsohn 71 Lerum Friidrott
Rodney Hundermark 69 IFK Nora
Jonas Holmberg 72 IK Ymer
Fredrik Utgren 72 Ryda SK
 
M45 3000m 9
Christer Friberg 72 Björnstorps IF
Tomas Ackebjer 72 IFK Göteborg
Fredrik Mindelsohn 71 Lerum Friidrott
Mikael Tilly 72 Lerum Friidrott
Niklas Rung 72 Lerum Friidrott
Rodney Hundermark 69 IFK Nora
Rickard Westergren 71 IK Wilske
Magnus Magnusson 68 Navåsens FK
Patrik Sannerholm 68 Umara Sports Club
 
M45 Häck 60m 7
Hunter S Mabon 69 Danderyds SK
Michael Bohman 71 IFK Halmstad
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott
Fredrik Wållgren 70 Lerum Friidrott
Michael Hoffer 72 IFK Lidingö
Christian Albing 72 Nyköpings BIS
Peter Nilsson 70 Stockholm FTF
 
M45 Höjd 10
Hunter S Mabon 69 Danderyds SK
Jan-Erik Wanhainen 71 IFK Göteborg
Michael Bohman 71 IFK Halmstad
Mats Kollbrink 70 Hässelby SK 1.67
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 143
Michael Hoffer 72 IFK Lidingö
Christian Albing 72 Nyköpings BIS
Erik Åhlin 71 Turebergs FK
Henrik Marcusson 72 Upsala IF
Peter Nilsson 70 Stockholm FTF
 
M45 Stav 4
Hunter S Mabon 69 Danderyds SK
Michael Bohman 71 IFK Halmstad
Michael Hoffer 72 IFK Lidingö
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
 
M45 Längd 10
Anders Bäckman 71 Danderyds SK
Hunter S Mabon 69 Danderyds SK
Peter Johansson 69 Hanvikens SK
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 495
Michael Hoffer 72 IFK Lidingö
Christian Albing 72 Nyköpings BIS
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK
Erik Åhlin 71 Turebergs FK
Mikael Bentblad 72 Ullevi FK
 
M45 Tresteg 7
Urban Håkansson 69 Falköpings AIK
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott
Christian Albing 72 Nyköpings BIS
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK
Erik Åhlin 71 Turebergs FK
Per Bergqvist 68 Tidaholm SOK Sisu
 
M45 Kula 10
Anders Bäckman 71 Danderyds SK
Hunter S Mabon 69 Danderyds SK
Urban Håkansson 69 Falköpings AIK
Per-Ola Åkerman 72 IFK Halmstad 10.40
Michael Hoffer 72 IFK Lidingö
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Kolé Lleshi 68 IFK Nora
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK
Patrik Pettersson 69 Vittsjö GIK
Peter Nilsson 70 Stockholm FTF
 
M45 Vikt 5
Urban Håkansson 69 Falköpings AIK
Robert Fabian 72 Herrljunga SK
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Patrik Pettersson 69 Vittsjö GIK
Per Bergqvist 68 Tidaholm SOK Sisu
 
M50 60m 10
Peter Hellgren 64 Bålsta IK
Jan Berneryd 66 Danderyds SK 8.11
Per-Jonas Trollsås 65 Danderyds SK
Thomas Jönsson 65 Gefle IF
Kennet Andersson 67 IFK Göteborg
Håkan Harrysson 63 IF Kville 8,2
Jan-Olof Åkesson 67 Lekeryd-Svarttorp SK
Patrick Neuendorff 66 IFK Märsta
Sandy Bengtsson 63 Oskarshamns SK 8.35
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK
 
M50 200m 10
Peter Hellgren 64 Bålsta IK
Thomas Jönsson 65 Gefle IF
Kennet Andersson 67 IFK Göteborg
Eric Persson 63 IF Kville
Håkan Harrysson 63 IF Kville 26,1
Eric Tebelius 67 Lerum Friidrott
Patrick Neuendorff 66 IFK Märsta
Sandy Bengtsson 63 Oskarshamns SK 27.48
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK
Svante Edvardsson 64 Villstads GIF
 
M50 400m 8
Jan Berneryd 66 Danderyds SK 60.85
Håkan Harrysson 63 IF Kville 58,0
Morten Linnes 67 IFK Märsta 59,89
Patrick Neuendorff 66 IFK Märsta 59,81
Sandy Bengtsson 63 Oskarshamns SK 60.92
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK
Per Björkman 65 Stockholm FTF
Bengt Gustafsson 65 Tidaholm SOK Sisu
 
M50 800m 7
Peter Helmroth 66 Lerum Friidrott
Mikael Nilsson 66 Linköpings GIF 2.13,3
Morten Linnes 67 IFK Märsta 2,16,22
Sandy Bengtsson 63 Oskarshamns SK 2.27.01
Börje Holst 66 Borlänge LK
Per Björkman 65 Stockholm FTF
Göran Bengtsson 67 IK Trasten 2:13:00
 
M50 1500m 6
BG Nilensjö 63 IS Göta
Peter Helmroth 66 Lerum Friidrott
Mikael Nilsson 66 Linköpings GIF 4.46,9
Göran Sander 67 Solvikingarna
Börje Holst 66 Borlänge LK
Göran Bengtsson 67 IK Trasten
 
M50 3000m 11
BG Nilensjö 63 IS Göta
Daniel Jorme 64 IS Göta
Peter Helmroth 66 Lerum Friidrott
Christer Duvek 66 Skillingaryds FK
Göran Sander 67 Solvikingarna
Anders Carlsson 67 Stenungsunds FI
Tomas Bengtsson 63 Stenungsunds FI
Börje Holst 66 Borlänge LK
Magnus Åhsberg 67 Apladalens LK
Göran Bengtsson 67 IK Trasten 9:50:00
Göran Fagerström 65 Brevens IF
 
M50 Häck 60m 6
Kennet Andersson 67 IFK Göteborg
Peter Szamer 64 Hälle IF 9.70
Jan-Olof Åkesson 67 Lekeryd-Svarttorp SK
Eric Tebelius 67 Lerum Friidrott
Mikael Magnusson 66 IFK Tumba
Svante Edvardsson 64 Villstads GIF
 
M50 Höjd 7
Kennet Andersson 67 IFK Göteborg
Kenneth Hansten 66 IFK Halmstad
Staffan Myrqvist 67 Huddinge AIS
Anders Silén 65 Järvsö IF
Jan-Olof Åkesson 67 Lekeryd-Svarttorp SK
Eric Tebelius 67 Lerum Friidrott
Ulf Bengtsson 66 Varbergs GIF
 
M50 Stav 3
Peter Szamer 64 Hälle IF 3.75
Anders Silén 65 Järvsö IF
Neal Peterson 63 IFK Märsta
 
M50 Längd 5
Kennet Andersson 67 IFK Göteborg
Staffan Myrqvist 67 Huddinge AIS
Anders Silén 65 Järvsö IF
Eric Persson 63 IF Kville
Jan-Olof Åkesson 67 Lekeryd-Svarttorp SK
 
M50 Tresteg 2
Eric Persson 63 IF Kville
Jan-Olof Åkesson 67 Lekeryd-Svarttorp SK
 
M50 Kula 9
Per-Jonas Trollsås 65 Danderyds SK
Magnus Bernholtz 65 Huddinge AIS 12,79
Peter Hagström 63 Istrums SK
Ulf Genitz 63 Istrums SK
Håkan Grahn 66 KA 2 IF
Eric Tebelius 67 Lerum Friidrott
Lars Gustafsson 64 Säters IF
Dan Andersson 67 IK Ymer
Bengt Gustafsson 65 Tidaholm SOK Sisu
 
M50 Vikt 7
Peter Hagström 63 Istrums SK
Ulf Genitz 63 Istrums SK
Håkan Grahn 66 KA 2 IF
Lars Gustafsson 64 Säters IF
Mikael Leindahl 65 Tjalve IF Norrköping 16,74
Mikael Magnusson 66 IFK Tumba
Bengt Gustafsson 65 Tidaholm SOK Sisu
 
M55 60m 7
Olof Engdahl 58 Danderyds SK
Peter Lindgren 60 IS Göta
Tomas Fagerberg 61 IS Göta
Jörgen Åberg 62 IFK Halmstad
Jan Erlandsson 58 IF Kville
Rickard Juhlin 62 IF Kville
Mats Röhr 60 Ystads IF 8,39
 
M55 200m 8
Olof Engdahl 58 Danderyds SK
Peter Lindgren 60 IS Göta
Tomas Fagerberg 61 IS Göta
Rickard Juhlin 62 IF Kville
Tomas Strömvall 60 Lerum Friidrott 32
Mats Röhr 60 Ystads IF 27,63
Hans Melin 60 Lindome Outdoors
Arto Kuusinen 61 IK NocOut.se
 
M55 400m 4
Peter Lindgren 60 IS Göta
Tomas Fagerberg 61 IS Göta
Tomas Strömvall 60 Lerum Friidrott 71
Hans Melin 60 Lindome Outdoors
 
M55 800m 4
Tomas Strömvall 60 Lerum Friidrott 2:44
Roger Reinhold 61 IF Linnéa
Peter Strömbom 62 Ulricehamns FK
Patrik Karlsson 62 Team Skavsåret IF
 
M55 1500m 8
Mario Rieloff 61 Fredrikshofs FI
Tomas Strömvall 60 Lerum Friidrott 5:31
Roger Reinhold 61 IF Linnéa 5.07,36
Sten Thunberg 60 Solvikingarna 5:01
Anders Olsson 60 IFK Trelleborg 4,56
Peter Strömbom 62 Ulricehamns FK
Patrik Karlsson 62 Team Skavsåret IF
Morgan Sällström 62 Västerås LK
 
M55 3000m 7
Mario Rieloff 61 Fredrikshofs FI
Tomas Strömvall 60 Lerum Friidrott 11:45
Anders Olsson 60 IFK Trelleborg 10,32
Peter Strömbom 62 Ulricehamns FK
Roger Johansson 62 IK Wilske
Patrik Karlsson 62 Team Skavsåret IF
Morgan Sällström 62 Västerås LK
 
M55 Häck 60m 2
Lars Frison 62 Mölndals AIK
Per Westerlund 58 IF Udd
 
M55 Höjd 4
Tomas Bengtsson 61 IFK Märsta 1,60
Lars Frison 62 Mölndals AIK
Peter Strömbom 62 Ulricehamns FK
Mats Nagle 60 Stockholm FTF 1.66
 
M55 Stav 3
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
Tomas Bengtsson 61 IFK Märsta 3,00
Lars Frison 62 Mölndals AIK
 
M55 Längd 4
Jan Erlandsson 58 IF Kville
Tomas Bengtsson 61 IFK Märsta 5,09
Lars Frison 62 Mölndals AIK
Peter Strömbom 62 Ulricehamns FK
 
M55 Tresteg 4
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
Lars Frison 62 Mölndals AIK
Per Westerlund 58 IF Udd
Mats Nagle 60 Stockholm FTF 1o.50
 
M55 Kula 6
Örjan Fritiofsson 61 Finspångs AIK
Tomas Classon 62 Huddinge AIS
Dan Lindahl 60 IFK Lund
Lars Frison 62 Mölndals AIK
Bo Johansson 61 IK Orient 14,27
Ingvald Almfjärd 59 IK Orient
 
M55 Vikt 4
Lars Hammargren 60 Bollnäs FIK 11,11
Tomas Classon 62 Huddinge AIS 15,50
Lars Frison 62 Mölndals AIK
Ingvald Almfjärd 59 IK Orient
 
M60 60m 7
Radim Lichy 54 Alingsås IF
Bo Wikmark 57 Danderyds SK
Anders Olsson 56 Huddinge AIS 8,13
Ove Larsson 53 Järvsö IF
Rinaldo Moreillon 56 IK Ymer
Bengt Dahlblom 55 Lulekamraternas MLK
Peter Nilsson 56 Falkenbergs OK
 
M60 200m 6
Bo Wikmark 57 Danderyds SK
Ove Larsson 53 Järvsö IF
Roland Ekström 53 IFK Lund
Rinaldo Moreillon 56 IK Ymer
Bengt Dahlblom 55 Lulekamraternas MLK
Sture Åhs 56 Roma IF
 
M60 400m 5
Bo Bertilson 53 Fredrikshofs FI
Roland Ekström 53 IFK Lund
Martin Svensson 56 IFK Trelleborg 1:12.00
Bengt Dahlblom 55 Lulekamraternas MLK
Sture Åhs 56 Roma IF
 
M60 800m 4
Lars Lundqvist 55 IK Sisu
Tauno Mertala 53 IF Start
Martin Svensson 56 IFK Trelleborg 2:50.00
Ulf Palmér 56 Ulricehamns FK
 
M60 1500m 5
Lars Björnfot 56 Mariestads AIF
Dan Zakrisson 54 IK Sisu
Lars Lundqvist 55 IK Sisu
Tauno Mertala 53 IF Start
Ulf Palmér 56 Ulricehamns FK
 
M60 3000m 6
Dan Zakrisson 54 IK Sisu
Lars Lundqvist 55 IK Sisu
Tauno Mertala 53 IF Start
Ulf Palmér 56 Ulricehamns FK
Lennart Petersson 55 Wärnamo SK
Sture Åhs 56 Roma IF
 
M60 Häck 60m 2
Stefan Julsgård 57 Lekeryd-Svarttorp SK
Peter Danneman 55 Stensjöns IF 11,05
 
M60 Höjd 4
Radim Lichy 54 Alingsås IF
Stefan Julsgård 57 Lekeryd-Svarttorp SK
Hans Wendeberg 56 Solvikingarna 1,45
Håkan Josefsson 57 Stensjöns IF 1,61
 
M60 Stav 1
Stefan Julsgård 57 Lekeryd-Svarttorp SK
 
M60 Längd 5
Anders Olsson 56 Huddinge AIS 5,76
Per-Ove Kristersson 53 Istrums SK
Stefan Julsgård 57 Lekeryd-Svarttorp SK
Rinaldo Moreillon 56 IK Ymer
Sture Åhs 56 Roma IF
 
M60 Tresteg 4
Radim Lichy 54 Alingsås IF
Bengt Aikdahl 56 Alvesta FI
Per-Ove Kristersson 53 Istrums SK
Stefan Julsgård 57 Lekeryd-Svarttorp SK
 
M60 Kula 5
Rolf Munke 57 IFK Helsingborg
Håkan Josefsson 57 Stensjöns IF 12,11
Östen Eriksson 56 Valö IK
Bengt Evertsson 54 Trollhättan FIK
Ulf Olsson 57 Trosa Atletik IF
 
M60 Vikt 4
Rolf Munke 57 IFK Helsingborg
Östen Eriksson 56 Valö IK
Bengt Evertsson 54 Trollhättan FIK
Ulf Olsson 57 Trosa Atletik IF
 
M65 60m 5
Mats Höglund 51 Brännans FF
Lars Smedjebäck 52 KA 2 IF
Börje Andersson 49 Rånäs 4H
Börje Nordin 50 Åsbro GoIF
Björn Bratt 51 Åkersberga SK 9,55
 
M65 200m 8
Mats Höglund 51 Brännans FF 31,01
Torvald Pääjärvi 48 Järvsö IF
Lars Smedjebäck 52 KA 2 IF
Jan-Erik Hjelm 51 GIF Manhem
Hans Södergren 51 Oskarshamns SK
Börje Andersson 49 Rånäs 4H
Tommy Josefsson 51 IK Ymer
Börje Nordin 50 Åsbro GoIF
 
M65 400m 6
Mats Höglund 51 Brännans FF
Jörgen Thorsell 52 Falu IK
Nils Nestor 52 Hässelby SK
Torvald Pääjärvi 48 Järvsö IF
Hans Södergren 51 Oskarshamns SK 65.42
Börje Nordin 50 Åsbro GoIF
 
M65 800m 8
Jörgen Thorsell 52 Falu IK
Magnus Bergh 49 Heleneholms IF
Nils Nestor 52 Hässelby SK
Bo Larsson 51 Järvsö IF
Hans Södergren 51 Oskarshamns SK 2.33.06
Roland Jansson 52 Uppsala LK 2.36,96
Christer Vernersson 50 FK Snapphanarna
Bo Andersson 52 Genarps IF
 
M65 1500m 10
Jörgen Thorsell 52 Falu IK
Nils Nestor 52 Hässelby SK
Bo Larsson 51 Järvsö IF
Hans Södergren 51 Oskarshamns SK 5.34.19
Anders Gezelius 50 Solvikingarna
Sören Remar 48 Ulricehamns FK
Alex Bonn 51 Vallentuna FK
Roland Jansson 52 Uppsala LK
Christer Vernersson 50 FK Snapphanarna
Bo Andersson 52 Genarps IF
 
M65 3000m 9
Jörgen Thorsell 52 Falu IK
Bo Andreasson 48 IFK Halmstad
Bo Larsson 51 Järvsö IF
Anders Gezelius 50 Solvikingarna
Sören Remar 48 Ulricehamns FK
Alex Bonn 51 Vallentuna FK
Roland Jansson 52 Uppsala LK
Christer Vernersson 50 FK Snapphanarna
Bo Andersson 52 Genarps IF
 
M65 Häck 60m 2
Jan-Erik Hjelm 51 GIF Manhem
Börje Andersson 49 Rånäs 4H
 
M65 Höjd 4
Bengtbruno Myrberg 51 Danderyds SK
Lars Bergsten 48 Skellefteå AIK
Börje Nordin 50 Åsbro GoIF
Ulf Tudem 51 Sandefjord NOR
 
M65 Stav 4
Lars Smedjebäck 52 KA 2 IF 2,70
Lars Bergsten 48 Skellefteå AIK
Sven Magnusson 52 Örgryte IS
Björn Bratt 51 Åkersberga SK 3,06
 
M65 Längd 5
Sture Holmberg 51 Huddinge AIS 4,98
Torvald Pääjärvi 48 Järvsö IF
Bengt Olsson 48 Kongahälla AIK
Börje Andersson 49 Rånäs 4H
Börje Nordin 50 Åsbro GoIF
 
M65 Tresteg 4
Kristjan Saag 51 Högsbo AIK
Torvald Pääjärvi 48 Järvsö IF
Börje Andersson 49 Rånäs 4H
Börje Nordin 50 Åsbro GoIF
 
M65 Kula 5
Kenneth Jansson 49 IFK Helsingborg
Stig-Arne Mattsson 51 Järvsö IF
Stig Arvidsson 49 Lekeryd-Svarttorp SK
Lars Bergsten 48 Skellefteå AIK
Börje Nordin 50 Åsbro GoIF
 
M65 Vikt 6
Kenneth Jansson 49 IFK Helsingborg
Stig-Arne Mattsson 51 Järvsö IF
Stig Arvidsson 49 Lekeryd-Svarttorp SK
Lars Bergsten 48 Skellefteå AIK
Börje Nordin 50 Åsbro GoIF
Pekka Tähtinen 52 IFK Linköping
 
M70 60m 10
Leif Karlsson 43 Alvesta FI
Leif Tillberg 44 IFK Halmstad
Magnus Andersson 45 Malmö AI
Pekka Kantola 46 IK Orient 9,5
Göte Hinders 46 Säters IF 9,17
Jan Kvistrum 47 Turebergs FK
Hans Sandblom 46 Ullevi FK
Erik Norén 47 IK Wilske
Tage Isaksson 44 IK Ymer
Erik O. Sjödin 45 Kramfors-Alliansen 9,9
 
M70 200m 7
Leif Karlsson 43 Alvesta FI
Lars Söderlund 43 GIF Manhem
Pekka Kantola 46 IK Orient 33,0
Göte Hinders 46 Säters IF 29,64
Jan Kvistrum 47 Turebergs FK
Hans Sandblom 46 Ullevi FK
Tage Isaksson 44 IK Ymer
 
M70 400m 4
Sven-Åke Persson 44 IK Akele
Gunnar Nilsson 44 Alvesta FI
Pekka Kantola 46 IK Orient 76,0
Sune Persson 45 Sandviks IK
 
M70 800m 4
Sven-Åke Persson 44 IK Akele
Lars-Eric Bränfeldt 47 Täby IS
Sune Persson 45 Sandviks IK
Tommy Ericsson 47 LK Nyköpings Runners
 
M70 1500m 4
Sven-Åke Persson 44 IK Akele
Lars-Eric Bränfeldt 47 Täby IS
Anders Hansson 44 Vilsta IK
Tommy Ericsson 47 LK Nyköpings Runners
 
M70 3000m 4
Sven-Åke Persson 44 IK Akele
Bengt Sundén 46 Ystads IF
Anders Hansson 44 Vilsta IK
Tommy Ericsson 47 LK Nyköpings Runners
 
M70 Häck 60m 4
Leif Karlsson 43 Alvesta FI
John Östlund 45 Hässelby SK
Lars Söderlund 43 GIF Manhem
Björn Oback 44 IFK Tumba
 
M70 Höjd 8
Gunnar Ekstedt 43 Hässelby SK 1,35
John Östlund 45 Hässelby SK
Harald Henriksson 45 Lekeryd-Svarttorp SK 1,26
Magnus Andersson 45 Malmö AI
Sven Alm 47 IK Orient
Karl-Erik Andersson 43 IF Rigor
Hans Karlbom 45 IFK Tumba
Erik O. Sjödin 45 Kramfors-Alliansen 1,36
 
M70 Stav 6
Arne Svensson 46 FIK Färjestaden 2,50
Magnus Andersson 45 Malmö AI
Sven Alm 47 IK Orient
Karl-Erik Andersson 43 IF Rigor
Anders Tollstern 47 KFUM Örebro
Sune Persson 45 Sandviks IK
 
M70 Längd 4
Rune Persson 47 UF Contact
John Östlund 45 Hässelby SK
Harald Henriksson 45 Lekeryd-Svarttorp SK 3,24
Sune Persson 45 Sandviks IK
 
M70 Tresteg 4
Rune Persson 47 UF Contact
John Östlund 45 Hässelby SK
Sven Alm 47 IK Orient
Karl-Erik Andersson 43 IF Rigor
 
M70 Kula 5
Jöran Westberg 47 Huddinge AIS
John Östlund 45 Hässelby SK
Sven Alm 47 IK Orient
Ambjörn Martinsson 45 Stensjöns IF 9,37
Carl-Herbert Wessely 46 Varbergs GIF
 
M70 Vikt 8
Rune Persson 47 UF Contact
Peter Hackenschmidt 43 IK Hakarpspojkarna
Jöran Westberg 47 Huddinge AIS
John Östlund 45 Hässelby SK
Harald Henriksson 45 Lekeryd-Svarttorp SK
Magnus Andersson 45 Malmö AI
Ambjörn Martinsson 45 Stensjöns IF 17,14
Carl-Herbert Wessely 46 Varbergs GIF
 
M75 60m 7
Jan Söderström 42 Bromma IF 9,10
Åke Jonson 42 Heleneholms IF
Anthony Treacher 39 IFK Lidingö 9,36
Erling Johnsson 42 IFK Lund
Bengt Isaksson 42 Mariestads AIF
Lennart Asplund 39 IFK Märsta 10,10
Jan Myrtorp 41 Östansjö SK
 
M75 200m 4
Åke Jonson 42 Heleneholms IF
Anthony Treacher 39 IFK Lidingö 31,75
Lennart Asplund 39 IFK Märsta 34,54
Jan Myrtorp 41 Östansjö SK
 
M75 400m 3
Åke Jonson 42 Heleneholms IF
Anthony Treacher 39 IFK Lidingö -
Jan Myrtorp 41 Östansjö SK
 
M75 800m 4
Åke Jonson 42 Heleneholms IF
Åke Leverin 39 Väsby IK
Kaj Adelborg 39 LK Nyköpings Runners
Jan Myrtorp 41 Östansjö SK
 
M75 1500m 4
Åke Jonson 42 Heleneholms IF
Åke Leverin 39 Väsby IK
Kaj Adelborg 39 LK Nyköpings Runners
Lars Dennevi 42 LK Nyköpings Runners
 
M75 3000m 4
Åke Jonson 42 Heleneholms IF
Åke Leverin 39 Väsby IK
Kaj Adelborg 39 LK Nyköpings Runners
Lars Dennevi 42 LK Nyköpings Runners
 
M75 Häck 60m 2
Jan Söderström 42 Bromma IF 11,01
Åke Jonson 42 Heleneholms IF
 
M75 Höjd 7
Lennart Gustafsson 40 Brattås CK
Bengt Adolfsson 40 Malmö AI
Kenneth Arvidsson 41 Malmö AI
Lars-Erik Granberg 42 Malmö AI
Lennart Asplund 39 IFK Märsta 1,12
Paul Winblad 42 IFK Sävsjö
Lars Kronlund 42 Munsö IF
 
M75 Stav 3
Hans Lagerqvist 40 Duvbo IK
Åke Jonson 42 Heleneholms IF
Lennart Asplund 39 IFK Märsta 2,25
 
M75 Längd 6
Anthony Treacher 39 IFK Lidingö 3,93
Erling Johnsson 42 IFK Lund
Bengt Adolfsson 40 Malmö AI
Lars-Erik Granberg 42 Malmö AI
Bengt Isaksson 42 Mariestads AIF
Lennart Asplund 39 IFK Märsta 3,45
 
M75 Tresteg 1
Åke Jonson 42 Heleneholms IF
 
M75 Kula 7
Lennart Gustafsson 40 Brattås CK
Ingvar Lindqvist 38 IFK Lidingö
Kenneth Arvidsson 41 Malmö AI
Ove Edlund 39 Nyköpings BIS
Bo Stalefors 41 IK Orient
Olavi Helttunen 41 IK Ymer
Lars Kronlund 42 Munsö IF
 
M75 Vikt 4
Åke Jonson 42 Heleneholms IF
Ingvar Lindqvist 38 IFK Lidingö
Kenneth Arvidsson 41 Malmö AI
Olavi Helttunen 41 IK Ymer
 
M80 60m 0
 
M80 200m 0
 
M80 400m 0
 
M80 800m 1
Ulf Samuelsson 36 IFK Linköping
 
M80 1500m 3
Gunnar Nilsson 33 Heleneholms IF
Tord Johansson 36 Mariestads AIF
Alec Hoatson 35 Tjalve IF Norrköping
 
M80 3000m 2
Gunnar Nilsson 33 Heleneholms IF
Alec Hoatson 35 Tjalve IF Norrköping
 
M80 Häck 60m 0
 
M80 Höjd 2
Atos Berndes 35 Högsbo AIK
Carl-Erik Särndal 37 IFK Lund
 
M80 Stav 0
 
M80 Längd 3
Atos Berndes 35 Högsbo AIK
Gunnar Olhsson 37 Bokenäs IF
Tor Trondset 35 Ösmo Nynäs FK
 
M80 Tresteg 1
Atos Berndes 35 Högsbo AIK
 
M80 Kula 3
Kjell Lind 36 IFK Lund
Bernhard Karlsson 33 Valö IK
Tor Trondset 35 Ösmo Nynäs FK
 
M80 Vikt 3
Kjell Lind 36 IFK Lund
Bernhard Karlsson 33 Valö IK
Tor Trondset 35 Ösmo Nynäs FK
 
M85 60m 2
Bure Elfström 31 Heleneholms IF
Gert-Arne Åkerberg 31 Laholms IF
 
M85 200m 1
Bure Elfström 31 Heleneholms IF
 
M85 400m 0
 
M85 800m 1
Gert-Arne Åkerberg 31 Laholms IF
 
M85 1500m 1
Gert-Arne Åkerberg 31 Laholms IF
 
M85 3000m 0
 
M85 Häck 60m 0
 
M85 Höjd 1
Bure Elfström 31 Heleneholms IF
 
M85 Stav 0
 
M85 Längd 1
Bure Elfström 31 Heleneholms IF
 
M85 Tresteg 0
 
M85 Kula 0
 
M85 Vikt 1
Nils Rågstedt 30 IFK Helsingborg
 
K35 60m 3
Sofie Wadelius 82 IF Göta Karlstad
Anna Björkstedt 78 Spårvägens FK 8.25
Orsolya Gaal 82 Varbergs GIF
 
K35 200m 3
Sofie Wadelius 82 IF Göta Karlstad
Anna Björkstedt 78 Spårvägens FK 27.57
Orsolya Gaal 82 Varbergs GIF
 
K35 400m 3
Anna Björkstedt 78 Spårvägens FK 65
Emelie Ovenholm 81 Turebergs FK
Orsolya Gaal 82 Varbergs GIF
 
K35 800m 1
Emelie Ovenholm 81 Turebergs FK
 
K35 1500m 0
 
K35 3000m 0
 
K35 Häck 60m 0
 
K35 Höjd 3
Johanna Olander 79 Lerum Friidrott
Hanna Lundqvist 78 IK Sisu
Anna Björkstedt 78 Spårvägens FK
 
K35 Stav 0
 
K35 Längd 1
Anna Björkstedt 78 Spårvägens FK
 
K35 Tresteg 0
 
K35 Kula 0
 
K35 Vikt 1
Marie Nordahl 81 IFK Lidingö
 
K40 60m 8
Helena Zander 75 Björnstorps IF
Hanna Tegnér 74 Bromma IF 8.43
Ulrika Evjen 74 Danderyds SK
Weronica Hägg 74 Hälle IF
Martina Gidlöf 74 IFK Lidingö 9.11
Anna Eronn 74 Linköpings GIF 8.90
Petra Thilers 76 Turebergs FK
Desirée Lindén 76 Ullevi FK
 
K40 200m 7
Helena Zander 75 Björnstorps IF
Hanna Tegnér 74 Bromma IF 28.15
Ulrika Evjen 74 Danderyds SK
Weronica Hägg 74 Hälle IF 31.81
Moa Kardemark 76 IF Kville
Martina Gidlöf 74 IFK Lidingö 29.89
Anna Eronn 74 Linköpings GIF 29.14
 
K40 400m 3
Helena Zander 75 Björnstorps IF
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Anna Eronn 74 Linköpings GIF
 
K40 800m 7
Annika Faager 76 Björnstorps IF
Linda Take 73 IF Göta Karlstad
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Frida Össmar 77 Högby IF
Martina Gidlöf 74 IFK Lidingö 2.41.61
Julia Hagberg 74 Ryda SK
Mikaela Kemppi 73 Örebro AIK
 
K40 1500m 7
Annika Faager 76 Björnstorps IF
Linda Take 73 IF Göta Karlstad
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Frida Össmar 77 Högby IF
Maria Eriksson 76 IF Start
Mikaela Kemppi 73 Örebro AIK
Erika Bergentz 73 Thorengruppen TFC
 
K40 3000m 9
Annika Faager 76 Björnstorps IF
Linda Take 73 IF Göta Karlstad
Marielouise Stenström 74 IS Göta
Sofie Petersson 77 IS Göta
Karin Magnusson 73 IF Hagen FIK 12.29.85
Frida Össmar 77 Högby IF
Maria Eriksson 76 IF Start 11.43
Mikaela Kemppi 73 Örebro AIK
Erika Bergentz 73 Thorengruppen TFC
 
K40 Häck 60m 0
 
K40 Höjd 4
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Sandra Skager 77 Lerum Friidrott
Malin Knaif 77 IK Orient
Cecilia Heine 74 Tingbergs AIS
 
K40 Stav 2
Weronica Hägg 74 Hälle IF
Sandra Skager 77 Lerum Friidrott
 
K40 Längd 7
Ulrika Evjen 74 Danderyds SK
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Maria Gylfe 77 IK Orient
Cecilia Heine 74 Tingbergs AIS
Petra Thilers 76 Turebergs FK
Desirée Lindén 76 Ullevi FK
 
K40 Tresteg 2
Moa Kardemark 76 IF Kville
Desirée Lindén 76 Ullevi FK
 
K40 Kula 5
Ulrika Evjen 74 Danderyds SK
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Camilla Mattsson 73 Kils AIK
Maria Gylfe 77 IK Orient
Cecilia Heine 74 Tingbergs AIS
 
K40 Vikt 3
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Camilla Mattsson 73 Kils AIK
Maria Gylfe 77 IK Orient
 
K45 60m 10
Lena Axelson 72 Bromma IF 8.30
Jenny Rosén 72 Nyköpings BIS
Anna Sunneborn 70 Spårvägens FK
Annette Rylander 69 Spårvägens FK 8.96
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF 9,20
Annelie Virenius Bergsjö 69 Vallentuna FK
Monika Callenberg 71 Varbergs GIF
Maria Jonasson 68 Wärnamo SK
Satu Nyberg Schoug 68 Wärnamo SK
 
K45 200m 7
Lena Axelson 72 Bromma IF 27.27
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad 27,98
Jenny Rosén 72 Nyköpings BIS
Anna Sunneborn 70 Spårvägens FK
Annette Rylander 69 Spårvägens FK 29.79
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK
Maria Jonasson 68 Wärnamo SK
 
K45 400m 2
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad 62,72
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK
 
K45 800m 2
Mia Arnhult 69 IFK Lidingö 2:45.96
Anna Ekholm 72 LK Nyköpings Runners
 
K45 1500m 4
Mia Arnhult 69 IFK Lidingö
Sofia Hegardt 72 IFK Lund
Anna Ekholm 72 LK Nyköpings Runners
Anna Rambin 70 IK NocOut.se
 
K45 3000m 2
Karin Spjuth 72 IK Hakarpspojkarna
Anna Ekholm 72 LK Nyköpings Runners
 
K45 Häck 60m 3
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad 9,68
Åsa Thorén 72 Spårvägens FK 9,41
Annelie Virenius Bergsjö 69 Vallentuna FK
 
K45 Höjd 2
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF 1,35
Annelie Virenius Bergsjö 69 Vallentuna FK
 
K45 Stav 1
Jenny Rosén 72 Nyköpings BIS
 
K45 Längd 4
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad 4,61
Jenny Rosén 72 Nyköpings BIS
Anna Sunneborn 70 Spårvägens FK
Annelie Virenius Bergsjö 69 Vallentuna FK
 
K45 Tresteg 0
 
K45 Kula 9
Lena Axelson 72 Bromma IF
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Maria Classon 70 Huddinge AIS
Anna Tebelius 71 Lerum Friidrott
Ulrika Bengtsson 71 Lerum Friidrott
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF 8,59
Maria Jonasson 68 Wärnamo SK
Satu Nyberg Schoug 68 Wärnamo SK
Sari Granberg 69 IK Ymer
 
K45 Vikt 4
Maria Classon 70 Huddinge AIS
Anna Tebelius 71 Lerum Friidrott
Maria Jonasson 68 Wärnamo SK
Satu Nyberg Schoug 68 Wärnamo SK
 
K50 60m 5
Eva Krönlein 66 IFK Lidingö 9,08
Charlotta Kimby 65 Spårvägens FK 9,18
Anna-Lena Lööw 65 Söderhamns IF
Anita Christenson 66 Turebergs FK
Carin Thornander 63 Upsala IF 9,95
 
K50 200m 4
Eva Krönlein 66 IFK Lidingö 30,32
Charlotta Kimby 65 Spårvägens FK
Marjo Jokela 67 Spårvägens FK
Anna-Lena Lööw 65 Söderhamns IF
 
K50 400m 1
Anita Christenson 66 Turebergs FK
 
K50 800m 2
Marie Olsson 63 Björnstorps IF
Anna-Stina Wanby 64 Högby IF
 
K50 1500m 3
Marie Olsson 63 Björnstorps IF
Anna-Stina Wanby 64 Högby IF
Maibrith Nilsson 64 Falkenberg Allstars LK
 
K50 3000m 3
Marie Olsson 63 Björnstorps IF
Anna-Stina Wanby 64 Högby IF
Maibrith Nilsson 64 Falkenberg Allstars LK 12.01
 
K50 Häck 60m 2
Annelie Schöldström 67 Turebergs FK
Carin Thornander 63 Upsala IF 11,93
 
K50 Höjd 2
Annelie Schöldström 67 Turebergs FK
Carin Thornander 63 Upsala IF 1,28
 
K50 Stav 0
 
K50 Längd 3
Eva Krönlein 66 IFK Lidingö 4,21
Charlotta Kimby 65 Spårvägens FK 3,99
Carin Thornander 63 Upsala IF 4,01
 
K50 Tresteg 1
Annelie Schöldström 67 Turebergs FK
 
K50 Kula 8
Ann-Christin Olsson 64 IK Hakarpspojkarna
Marie Grahn 67 KA 2 IF
Maria Holmesson 66 Lerum Friidrott
Ann-Christin Lindh 65 IFK Lund
Marika Rydell 67 IFK Tumba
Annelie Schöldström 67 Turebergs FK
Carin Thornander 63 Upsala IF 9,75
Ulrika Palm 67 IK Ymer
 
K50 Vikt 6
Ann-Christin Olsson 64 IK Hakarpspojkarna
Marie Grahn 67 KA 2 IF
Maria Holmesson 66 Lerum Friidrott
Ann-Christin Lindh 65 IFK Lund
Marika Rydell 67 IFK Tumba
Annelie Schöldström 67 Turebergs FK
 
K55 60m 3
Barbara Bondesson 60 Huddinge AIS
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK
Elisabeth Eickhoff 62 IK Ymer
 
K55 200m 4
Barbara Bondesson 60 Huddinge AIS
Karin Wåhlstedt 60 Järvsö IF
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK
Elisabeth Eickhoff 62 IK Ymer
 
K55 400m 4
Barbara Bondesson 60 Huddinge AIS
Karin Wåhlstedt 60 Järvsö IF
Karin Schön 62 IF Kville
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK 74,68
 
K55 800m 5
Annika Rybäck 61 Björnstorps IF
Karin Wåhlstedt 60 Järvsö IF
Karin Schön 62 IF Kville
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK 2,59,40
Helen Pahverk 58 LK Nyköpings Runners
 
K55 1500m 4
Annika Rybäck 61 Björnstorps IF
Karin Wåhlstedt 60 Järvsö IF
Karin Schön 62 IF Kville
Helen Pahverk 58 LK Nyköpings Runners
 
K55 3000m 3
Annika Rybäck 61 Björnstorps IF
Karin Schön 62 IF Kville
Helen Pahverk 58 LK Nyköpings Runners
 
K55 Häck 60m 0
 
K55 Höjd 2
Barbara Bondesson 60 Huddinge AIS
Lena Sundberg 61 IFK Tumba
 
K55 Stav 0
 
K55 Längd 2
Barbara Bondesson 60 Huddinge AIS
Lena Sundberg 61 IFK Tumba
 
K55 Tresteg 1
Lena Sundberg 61 IFK Tumba
 
K55 Kula 7
Kristina Trollsås 61 Danderyds SK
Siv Tornegård 60 Högby IF
Liselott Hermansson 62 IK Orient
Lena Sundberg 61 IFK Tumba
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK
Eva Martinsson 61 Varbergs GIF
Helen Pahverk 58 LK Nyköpings Runners
 
K55 Vikt 4
Siv Tornegård 60 Högby IF
Liselott Hermansson 62 IK Orient
Lena Sundberg 61 IFK Tumba
Eva Martinsson 61 Varbergs GIF
 
K60 60m 4
Marketta Korpi 54 Rånäs 4H
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK
Ewa Wahlberg 55 Uppsala LK
Lilly Wizén 55 Roma IF
 
K60 200m 3
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK
Ewa Wahlberg 55 Uppsala LK
Lilly Wizén 55 Roma IF
 
K60 400m 4
Majvi Wijk 57 IFK Trelleborg 1:15.00
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK
Ewa Wahlberg 55 Uppsala LK
Lilly Wizén 55 Roma IF
 
K60 800m 6
Ann-Katrin Lundqvist 54 IK Sisu
Majvi Wijk 57 IFK Trelleborg 2:50.00
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK
Eva Lönnqvist 56 Ystads IF
Ewa Wahlberg 55 Uppsala LK
Lilly Wizén 55 Roma IF
 
K60 1500m 4
Ann-Katrin Lundqvist 54 IK Sisu
Majvi Wijk 57 IFK Trelleborg 5:50.00
Eva Lönnqvist 56 Ystads IF
Lilly Wizén 55 Roma IF
 
K60 3000m 2
Ann-Katrin Lundqvist 54 IK Sisu
Eva Lönnqvist 56 Ystads IF
 
K60 Häck 60m 1
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK
 
K60 Höjd 1
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK
 
K60 Stav 0
 
K60 Längd 1
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK
 
K60 Tresteg 0
 
K60 Kula 3
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
Marketta Korpi 54 Rånäs 4H
Gunnevi Magnusson 57 Varbergs GIF
 
K60 Vikt 3
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
Marketta Korpi 54 Rånäs 4H
Gunnevi Magnusson 57 Varbergs GIF
 
K65 60m 0
 
K65 200m 0
 
K65 400m 0
 
K65 800m 1
Britt Hellmark 50 Lidköpings IS 800
 
K65 1500m 1
Britt Hellmark 50 Lidköpings IS 1500
 
K65 3000m 1
Britt Hellmark 50 Lidköpings IS 3000
 
K65 Häck 60m 0
 
K65 Höjd 1
Birgitta Uppgården 48 Oskarshamns SK
 
K65 Stav 1
Birgitta Uppgården 48 Oskarshamns SK
 
K65 Längd 1
Birgitta Uppgården 48 Oskarshamns SK
 
K65 Tresteg 0
 
K65 Kula 3
Elisabet Ekborg 52 Höörs IS
Birgitta Uppgården 48 Oskarshamns SK
Anne-Marie Jönsson 49 Ängelholms IF
 
K65 Vikt 3
Elisabet Ekborg 52 Höörs IS
Birgitta Uppgården 48 Oskarshamns SK
Anne-Marie Jönsson 49 Ängelholms IF
 
K70 60m 3
Ing-Marie Persson 45 IK Akele
Barbro Bobäck 44 Säters IF 9,85
Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS
 
K70 200m 4
Ing-Marie Persson 45 IK Akele
Barbro Bobäck 44 Säters IF 33,95
Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS
Eva Widelund 45 Iggesunds SK
 
K70 400m 3
Ing-Marie Persson 45 IK Akele
Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS
Eva Widelund 45 Iggesunds SK
 
K70 800m 3
Ing-Marie Persson 45 IK Akele
Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS
Eva Widelund 45 Iggesunds SK
 
K70 1500m 1
Eva Widelund 45 Iggesunds SK
 
K70 3000m 1
Eva Widelund 45 Iggesunds SK
 
K70 Häck 60m 0
 
K70 Höjd 0
 
K70 Stav 0
 
K70 Längd 0
 
K70 Tresteg 0
 
K70 Kula 2
Marianne Ek 47 IK Hakarpspojkarna
Margareta Millestam 47 IFK Lund
 
K70 Vikt 2
Marianne Ek 47 IK Hakarpspojkarna
Margareta Millestam 47 IFK Lund
 
K75 60m 3
Kerstin Nilsson 42 IFK Lund
Sonja Nilsson 39 IFK Lund
Kristina Carlsson 40 Turebergs FK
 
K75 200m 1
Kristina Carlsson 40 Turebergs FK
 
K75 400m 1
Kristina Carlsson 40 Turebergs FK
 
K75 800m 2
Kristina Carlsson 40 Turebergs FK
Viveka Rüffel 39 LK Nyköpings Runners
 
K75 1500m 1
Viveka Rüffel 39 LK Nyköpings Runners
 
K75 3000m 1
Viveka Rüffel 39 LK Nyköpings Runners
 
K75 Häck 60m 0
 
K75 Höjd 2
Kerstin Nilsson 42 IFK Lund
Sonja Nilsson 39 IFK Lund
 
K75 Stav 0
 
K75 Längd 2
Kerstin Nilsson 42 IFK Lund
Sonja Nilsson 39 IFK Lund
 
K75 Tresteg 0
 
K75 Kula 1
Gudrun Kinger 42 Göteborgs KIK
 
K75 Vikt 0
 
K80 60m 1
Astrid Nilsson 36 IFK Lund
 
K80 200m 1
Astrid Nilsson 36 IFK Lund
 
K80 400m 1
Astrid Nilsson 36 IFK Lund
 
K80 800m 0
 
K80 1500m 0
 
K80 3000m 0
 
K80 Häck 60m 0
 
K80 Höjd 0
 
K80 Stav 0
 
K80 Längd 0
 
K80 Tresteg 0
 
K80 Kula 1
Anna-Lisa Lind 36 IFK Lund
 
K80 Vikt 1
Anna-Lisa Lind 36 IFK Lund
 
K85 60m 0
 
K85 200m 0
 
K85 400m 0
 
K85 800m 0
 
K85 1500m 0
 
K85 3000m 0
 
K85 Häck 60m 0
 
K85 Höjd 0
 
K85 Stav 0
 
K85 Längd 0
 
K85 Tresteg 0
 
K85 Kula 0
 
K85 Vikt 0
 
M35 4 x 200m 7
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Kongahälla AIK 1 Kongahälla AIK
IFK Märsta 1 IFK Märsta
Oskarshamns SK 1 Oskarshamns SK
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Spårvägens FK 2 Spårvägens FK
 
K35 4 x 200m 2
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
 
Kamratmåltid 1 pers 14
Mats Höglund 51 Brännans FF
Ann-Christin Olsson 64 IK Hakarpspojkarna vegetarisk
Niklas Eriksson 73 Hanvikens SK
Peter Johansson 69 Hanvikens SK
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
John Östlund 45 Hässelby SK
Nils Nestor 52 Hässelby SK
Anthony Treacher 39 IFK Lidingö 1
Ingvar Lindqvist 38 IFK Lidingö
Magnus Lindblom 77 Turebergs FK Fisk
Åke Leverin 39 Väsby IK
Patrik Karlsson 62 Team Skavsåret IF Fisk
Bengt Dahlblom 55 Lulekamraternas MLK
Christer Vernersson 50 FK Snapphanarna
 
Kamratmåltid 2 pers 2
Åke Leverin 39 Väsby IK
Bo Andersson 52 Genarps IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248