Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julklappsjakten
Antal starter / Total entries: 3216 Printed: 2019-03-23 10:17
Antal individer / Total persons: 1270
 
M 60m 11
Isak Barrow 96 Huddinge AIS
Josef Åberg 91 Hälle IF
Robin Noping 96 IF Kville
Bimo Soenarso 01 Malmö AI 7.11
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
Patrik Björk 83 Sävedalens AIK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Jan-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Anders K. Andersen 76 Randers Atletik 8.25
Rune Drongesen 96 Viborg AM 7.62
 
M 400m 4
Arvid Friberg 99 Danderyds SK 51.85
Nils Jonsson 00 Danderyds SK 57.88
Mathias Söder 99 Ullevi FK 52.43
KlausPræst Jaqué 92 Bagsvaerd AC 51.42
 
M 1500m 3
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 4.15
Patrik Castillo 77 Mölndals AIK
Isac Larsson 97 Sävedalens AIK
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 4
Jan-Erik Wanhainen 71 IFK Göteborg
Jan-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Simon Wiklund 99 IK Wilske 211
Rune Drongesen 96 Viborg AM 1.80
 
M Stav 2
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
Jens Sörensen 90 Randers Atletik 330
 
M Längd 4
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Anders K. Andersen 76 Randers Atletik 4,60
Bram Westland 84 Holland
Rune Drongesen 96 Viborg AM 6.18
 
M Tresteg 2
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
Erik Olsson 89 Örgryte IS 14,79
 
M Kula 3
Jan-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Erik Olsson 89 Örgryte IS 11,76
 
M 4 x 200m 4
IF Kville 1 IF Kville
IF Kville 2 F15 IF Kville
Lidköpings IS 1 Lidköpings IS
Herning GF 1 Herning GF
 
P19 60m 14
Arvid Friberg 99 Danderyds SK
Valentin Strohkirch 99 Danderyds SK
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Magnus Pedersén 99 IFK Göteborg
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Eric Fager 99 Hälle IF 7.90
Rikard Kilborn 99 Hälle IF 7.60
Robin Gustafsson 99 Hälle IF 7.30
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK
Axel Jeske Magnusson 99 Sävedalens AIK
Isak Adam 98 Ullevi FK
Nicolai Friis 98 Randers Atletik 7.73
Robin Ostenfeldt 99 Silkeborg AK-77 8,05
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
 
P19 400m 6
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Emanuel Olsson 98 Hälle IF 53.08
Rikard Kilborn 99 Hälle IF 52.90
Robin Ostenfeldt 99 Silkeborg AK-77 54,00
Johan Carlsson 99 Trollhättan FIK
Jonathan Borg 99 Trollhättan FIK
 
P19 1500m 3
Samuel Fitsumbrhan 99 Hälle IF
Adam Broberg 98 IF Rigor
Robin Ostenfeldt 99 Silkeborg AK-77 4.26,0
 
P19 Häck 60m 0
 
P19 Höjd 1
Carl-Ludvig Patriksson 98 Hälle IF 1.96
 
P19 Stav 2
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden 4,51
Chakkrit Chanprakhon 99 FIK Färjestaden 4,30
 
P19 Längd 4
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden 6,36
Magnus Pedersén 99 IFK Göteborg
Axel Jeske Magnusson 99 Sävedalens AIK
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
 
P19 Tresteg 3
Chakkrit Chanprakhon 99 FIK Färjestaden 13,74
Magnus Pedersén 99 IFK Göteborg
Simon Wiklund 99 IK Wilske
 
P19 Kula 2
Emil Wennberg 99 Mölndals AIK
August Bergstrand 99 Ullevi FK
 
P17 60m 12
Philip Ludwigs 00 Danderyds SK
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Filip Linnér 00 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg
Simon Strand 00 Högby IF 7,85
Malte Berggren 00 IF Kville
Phon Sutla 00 Stenungsunds FI
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
Emil Fagerlin 00 Trollhättan FIK
 
P17 400m 5
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Simon Strand 00 Högby IF 53,81
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK
Albin Thunberg 00 Sävedalens AIK
 
P17 1500m 7
Merhawi Seyfu 00 Hälle IF
Omar Mohammed Ismael 00 Högby IF 4:07.97
Simon Carrington 00 Högby IF 4,59
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK
Erik Boethius 00 Kongahälla AIK
Jonatan Skagerberg 00 Lerum Friidrott 4:18
Olle Serander 00 IK Ymer
 
P17 Häck 60m 2
Simon Jonsson 00 Lidköpings IS
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
 
P17 Höjd 4
Edwin Pakiam 00 Hälle IF 1.83
Jona Askelund 00 Mölndals AIK
Johannes Glue 00 Randers Atletik 186
Thomas S. Larsen 00 Randers Atletik 183
 
P17 Stav 2
Jona Askelund 00 Mölndals AIK
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 3.32
 
P17 Längd 4
Philip Ludwigs 00 Danderyds SK
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Simon Jonsson 00 Lidköpings IS
Phon Sutla 00 Stenungsunds FI
 
P17 Tresteg 3
Simon Strand 00 Högby IF
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Johannes Glue 00 Randers Atletik 13,64
 
P17 Kula 4
Simon Strand 00 Högby IF 11,55
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Hampus Borgemyr 00 Trollhättan FIK
 
P16 60m 26
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Daniel Vencel 01 IFK Halmstad
Carl af Forselles 01 Hellas FK
William Gardell 01 Hellas FK
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Tobias Ryden 01 IF Kville
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Edvard Appelberg 01 Lidköpings IS 7,67
Bimo Soenarso 01 Malmö AI 7.11
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 7,89
William Lager 01 IF Rigor
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK 7.52
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Victor Natvig 01 IFK Växjö 8,09
Andreas Ehn 01 IK Ymer
Erik Rolfö 01 Örgryte IS
Oliver Edman 01 Örgryte IS 8.51
Emil Busch Bjerregaard 01 Silkeborg AK-77
Gustav Graff Espensen 01 Silkeborg AK-77 9,28
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
Kristian Skov Hansen 01 Viborg AM 8.28
 
P16 400m 10
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Carl af Forselles 01 Hellas FK
William Gardell 01 Hellas FK
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Edvard Appelberg 01 Lidköpings IS
William Sander 01 Mölndals AIK
Johan Claeson 01 Tranås AIF
Jesper Rauk 01 Ullevi FK
Johan Sjöström 01 Varbergs GIF
Markus Kirk Kjeldsen 01 Silkeborg AK-77 54,00
 
P16 1500m 8
Melvin Johansson 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Alexander Bucht 01 Sävedalens AIK
Markus Engsner 01 Sävedalens AIK
Johan Sjöström 01 Varbergs GIF
Omar Mohammed 01 IFK Växjö 4.12.84
Markus Kirk Kjeldsen 01 Silkeborg AK-77 4.06,00
David Cannmo 01 Trollhättan FIK
 
P16 Häck 60m 7
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Johan Claeson 01 Tranås AIF
Victor Natvig 01 IFK Växjö
Andreas Ehn 01 IK Ymer
Gustav Graff Espensen 01 Silkeborg AK-77
 
P16 Höjd 8
Philip Ryding 01 IF Kville
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Rasmus Nygren 01 IFK Växjö 1,71
Andreas Ehn 01 IK Ymer
Emil Busch Bjerregaard 01 Silkeborg AK-77
Markus Kirk Kjeldsen 01 Silkeborg AK-77
 
P16 Stav 2
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Oliver Edman 01 Örgryte IS 3.41
 
P16 Längd 18
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Daniel Vencel 01 IFK Halmstad
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 6,03
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK 6.23
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Jesper Rauk 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Filip Lindh 01 IFK Växjö
Andreas Ehn 01 IK Ymer
Emil Busch Bjerregaard 01 Silkeborg AK-77
Gustav Graff Espensen 01 Silkeborg AK-77
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P16 Tresteg 6
Philip Ryding 01 IF Kville
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 12,66
Favour Chidison 01 Ullevi FK 13.19
Filip Lindh 01 IFK Växjö
Rasmus Nygren 01 IFK Växjö
Gustav Graff Espensen 01 Silkeborg AK-77
 
P16 Kula 8
Johannes Olsson 01 Hälle IF
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Rasmus Nygren 01 IFK Växjö 11,80
William Lanndalen 01 IK Ymer
Jacob Vadsholt 01 Aalborg Atletik
Thomas Sabro Larsen 01 Aalborg Atletik
Frederik Skov Hansen 01 Viborg AM
 
P15 60m 25
Nils Johansson 02 IFK Göteborg
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Adam Landen 02 IFK Helsingborg
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Michael Johansson 02 IK Ymer
Simon Avramsson 02 IK Ymer
Elmer Evanson 02 Örgryte IS
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS 8.11
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
Peter Lundin 02 Örgryte IS
Patrick Overgaard Blauert 02 Silkeborg AK-77
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 8,10
 
P15 200m 24
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 26.07
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
David Ohldin 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Lukas Mindelsohn 02 Lerum Friidrott
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 25,62
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 25.76
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 24.78
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK 26.00
Edvin Månsson 02 IFK Växjö 25.79
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 25.19
Michael Johansson 02 IK Ymer
Simon Avramsson 02 IK Ymer
Nikolaj Richter 02 Aalborg Atletik 29.13
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77 27,80
 
P15 1000m 12
Erik Albin 02 IS Göta
Anton Hermansson 02 Högby IF 3.04.23
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK 2.57.98
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 2,54,98
Oscar Wall Jungbjer 02 Mölndals AIK 3.10.79
Erik Guander 02 Sävedalens AIK 2.53.46
Noa Escobar Särnbratt 02 Sävedalens AIK 3.16.93
Ville Larsson 02 Sävedalens AIK 3.07.47
Nikolaj Richter 02 Aalborg Atletik 2.59.40
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77 3.08,00
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 2,55:97
 
P15 Häck 60m 10
Anton Hermansson 02 Högby IF 9,60
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Nikolaj Richter 02 Aalborg Atletik 10.58
 
P15 Höjd 8
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Adam Landen 02 IFK Helsingborg
David Ohldin 02 IF Kville
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott
Anton Börås 02 Mölndals AIK
Anton Laanep 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK
 
P15 Stav 2
Peter Svensson 02 IF Rigor
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
 
P15 Längd 12
Nils Johansson 02 IFK Göteborg
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Patrick Overgaard Blauert 02 Silkeborg AK-77
 
P15 Tresteg 5
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Gustav Tartu 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
 
P15 Kula 8
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Leo Janén 02 IFK Växjö 13,01
Patrick Overgaard Blauert 02 Silkeborg AK-77
 
P15 4 x 200m 9
Helsingborg, IFK 1 IFK Helsingborg
IF Kville 1 IF Kville
Mölndals AIK 1 P15 Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Växjö, IFK 2 IFK Växjö
Växjö, IFK 3 IFK Växjö
Silkeborg AK-77 1 Silkeborg AK-77
Herning GF 1 Herning GF
 
P14 60m 31
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Felix Wahrenberg 03 IFK Helsingborg
Samuel Combelles 03 IFK Helsingborg
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Elias Strid 03 Lerum Friidrott
Joar Lindberg 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Marcus Westh 03 Lidköpings IS 9,33
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Anton Essén 03 IK Orient
Elliot Hamrå 03 IF Rigor 8.27
Victor Rothausen 03 IF Rigor 8.27
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK 7,93
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Holme Fernholm 03 IFK Växjö
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö
Carl A. Allerød 03 Aalborg Atletik
Max K. Andersen 03 Randers Atletik 8.15
Tobias S. Dichmann 03 Randers Atletik 9.15
Henrik Lykke 03 Silkeborg AK-77 7,75
Jacob Isaksen 03 Silkeborg AK-77 9,30
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77 9,25
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 0,0
 
P14 200m 30
Felix Wahrenberg 03 IFK Helsingborg
Samuel Combelles 03 IFK Helsingborg 27.72
Vidar Wingqvist 03 Hälle IF 27.50
Frank Nissen 03 IF Kville
Joar Lindberg 03 Lerum Friidrott
Kalle Eriksson 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 27.55
David Ulstein 03 Mölndals AIK 25.76
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 28.86
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 27.00
Agustin Hillmersson 03 IK Orient 29.73
Anton Essén 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor 27.09
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK 25,60
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö 25.88
Holme Fernholm 03 IFK Växjö 28.33
Mathias Sörensen 03 IFK Växjö 36.00
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS 31.09
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Nils Thorin 03 Örgryte IS 29.66
Sten Hagström 03 Örgryte IS 28.75
Carl A. Allerød 03 Aalborg Atletik
Max K. Andersen 03 Randers Atletik 26.25
Henrik Lykke 03 Silkeborg AK-77 24.26
Jacob Isaksen 03 Silkeborg AK-77
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77 30,09
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P14 1000m 12
Felix Wahrenberg 03 IFK Helsingborg
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 3:01.82
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 2.59.01
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 3.01.43
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Casper Skepp 03 Sävedalens AIK
Holme Fernholm 03 IFK Växjö 3.18.00
Mathias Sörensen 03 IFK Växjö 3.45.00
Love Söderpalm 03 Örgryte IS
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS
Carl A. Allerød 03 Aalborg Atletik
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77
 
P14 Häck 60m 13
Felix Wahrenberg 03 IFK Helsingborg
Marcus Westh 03 Lidköpings IS
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS 11.62
Max K. Andersen 03 Randers Atletik 10.44
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
Magnus Bukhave 03 Herning GF 11,38
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 0,0
 
P14 Höjd 18
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Samuel Combelles 03 IFK Helsingborg
Oliver Forsström 03 Hälle IF
Kalle Eriksson 03 Lerum Friidrott
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Holme Fernholm 03 IFK Växjö
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 1.52
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 1.52
Nils Thorin 03 Örgryte IS
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS 1.39
Max K. Andersen 03 Randers Atletik 165
Tobias S. Dichmann 03 Randers Atletik 130
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 1,48
 
P14 Stav 4
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Svante Leijon 03 IFK Växjö
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3.20
Magnus Bukhave 03 Herning GF 2,20
 
P14 Längd 33
Jakob Pettersson 03 IFK Göteborg
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Elias Strid 03 Lerum Friidrott
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Joar Lindberg 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Marcus Westh 03 Lidköpings IS
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Elliot Hamrå 03 IF Rigor 4.90
Victor Rothausen 03 IF Rigor 4.70
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK 5,38
Gabriel Wennbom 03 Ullevi FK
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Holme Fernholm 03 IFK Växjö
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS
Max K. Andersen 03 Randers Atletik 4,84
Tobias S. Dichmann 03 Randers Atletik 3,57
Henrik Lykke 03 Silkeborg AK-77
Jacob Isaksen 03 Silkeborg AK-77
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
Magnus Bukhave 03 Herning GF 4,67
 
P14 Tresteg 13
Jakob Pettersson 03 IFK Göteborg
Kalle Eriksson 03 Lerum Friidrott
Marcus Westh 03 Lidköpings IS
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Elliot Hamrå 03 IF Rigor 10.33
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Holme Fernholm 03 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Nils Thorin 03 Örgryte IS 10.29
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P14 Kula 19
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Fabian Steene 03 IF Kville
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Kalle Eriksson 03 Lerum Friidrott
Patrik Björnsson 03 Lerum Friidrott
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor 10.49
Alvin Hedin 03 Strömstads IF
Mathias Sörensen 03 IFK Växjö
Max K. Andersen 03 Randers Atletik 12,77
Tobias S. Dichmann 03 Randers Atletik 7,90
Henrik Lykke 03 Silkeborg AK-77
Jacob Isaksen 03 Silkeborg AK-77
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77
Magnus Bukhave 03 Herning GF 7,24
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 11,94
 
P13 60m 32
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Hugo Bundgaard 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Birk Somby 04 Hälle IF 8.00
Andreas Rydén 04 IF Kville
Cesar Lindén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK 8,70
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Edvin Hågård 04 IFK Växjö
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 8.60
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77
Christian Busk Rasmussen 04 Silkeborg AK-77
Christian Dam Pedersen 04 Herning GF 9,12
Mike Fløe Hansen 04 Herning GF 9,55
Mikkel Stubkjaer 04 Herning GF 9,68
Leo Carlsson 04 Ale FK 9.30
 
P13 200m 31
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK 27.61
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 29.14
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 29.15
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 27,93
Birk Somby 04 Hälle IF 27.50
Andreas Rydén 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Eric Strannelind 04 Mölndals AIK 32.30
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK 28,67
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK 31.06
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 28.21
Izak Warma 04 Tjalve IF Norrköping
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 28.71
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF 30,52
Carl Hammarstedt 04 IFK Växjö
Isak Gylling 04 IFK Växjö 32,00
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 28.75
Esben Diekhøner 04 Aalborg Atletik 33.96
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77
Christian Dam Pedersen 04 Herning GF 30,20
Mike Fløe Hansen 04 Herning GF 0,0
Mikkel Stubkjaer 04 Herning GF 0,0
Leo Carlsson 04 Ale FK 30.28
Philip Frick 04 Ale FK
 
P13 800m 23
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 2.37.88
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.36.13
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 2.35.00
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK 2.49.42
Andreas Rydén 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Eric Strannelind 04 Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2.39.01
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 2.38.01
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 2:37.20
Arvid Skepp 04 Sävedalens AIK
Sixten Persson 04 Sävedalens AIK 2.41,92
Izak Warma 04 Tjalve IF Norrköping
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Carl Hammarstedt 04 IFK Växjö 2.52
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö
Esben Diekhøner 04 Aalborg Atletik -
Mike Fløe Hansen 04 Herning GF 2.36,29
Mikkel Stubkjaer 04 Herning GF 0,0
Philip Frick 04 Ale FK
 
P13 Häck 60m 19
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
William Asker 04 IF Kville
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Isak Gylling 04 IFK Växjö 13,60
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö
Esben Diekhøner 04 Aalborg Atletik
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
 
P13 Höjd 26
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Eric Strannelind 04 Mölndals AIK
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
Sixten Persson 04 Sävedalens AIK
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Izak Warma 04 Tjalve IF Norrköping
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Edvin Hågård 04 IFK Växjö
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö 1,36
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Christian Dam Pedersen 04 Herning GF 1,39
Philip Frick 04 Ale FK
 
P13 Längd 35
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Hugo Bundgaard 04 IFK Göteborg
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 4,54
Daniel Linberg 04 Kongahälla AIK
Cesar Lindén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Izak Warma 04 Tjalve IF Norrköping
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Linus Zederin 04 Varbergs GIF
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Edvin Hågård 04 IFK Växjö
Einar Sörensen 04 IFK Växjö
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö 4,20
Isak Gylling 04 IFK Växjö 4,14
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 4.77
William Kindbom 04 Örgryte IS
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77
Christian Busk Rasmussen 04 Silkeborg AK-77
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Mikkel Stubkjaer 04 Herning GF 3,45
 
P13 Tresteg 13
Daniel Linberg 04 Kongahälla AIK
William Asker 04 IF Kville
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Linus Zederin 04 Varbergs GIF
Edvin Hågård 04 IFK Växjö
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
Isak Gylling 04 IFK Växjö 7,80
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
 
P13 Kula 14
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Linus Zederin 04 Varbergs GIF
Einar Sörensen 04 IFK Växjö
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 7.94
William Kindbom 04 Örgryte IS
Esben Diekhøner 04 Aalborg Atletik
Christian Busk Rasmussen 04 Silkeborg AK-77
Christian Dam Pedersen 04 Herning GF 8,16
Leo Carlsson 04 Ale FK 11.10
 
P12 60m 34
Jason Sörensson 05 Brattås CK
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Birk Eldh 05 Kongahälla AIK
Anton Svensson 05 Laholms IF
Malte Johansson 05 Laholms IF
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 8,86
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 9,49
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Isak Lemurell 05 Mölndals AIK
Theo Melin 05 Mölndals AIK
Viggo Eriksson 05 Mölndals AIK
William Okdahl 05 Mölndals AIK
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Alex Lundström 05 IFK Växjö
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Marco Sjöberg 05 IK Ymer
Onni Slaatto 05 Silkeborg AK-77
Erik Larsson 05 Bohus IF
 
P12 800m 21
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Melker Svanberg 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Jonathan Kolsrud 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Theo Melin 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Leo Enderberg Andersson 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK 2.44.00
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Viggo Claesson 05 IK Ymer
Leo Göransson 05 Ängelholms IF 2.41.46
 
P12 Häck 60m 25
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 12
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
William Okdahl 05 Mölndals AIK
Ted Bidegård 05 IF Rigor
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Leo Enderberg Andersson 05 Sävedalens AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Alex Lundström 05 IFK Växjö
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P12 Höjd 31
Jason Sörensson 05 Brattås CK
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Anton Svensson 05 Laholms IF
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Mattias Berg 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
William Okdahl 05 Mölndals AIK
Hugo Skoow Larsson 05 IF Rigor 1,05
Ted Bidegård 05 IF Rigor 132
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Leo Enderberg Andersson 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Alex Lundström 05 IFK Växjö
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Onni Slaatto 05 Silkeborg AK-77
Gustav Johannesson 05 Bohus IF
 
P12 Längd 38
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Birk Eldh 05 Kongahälla AIK
Malte Johansson 05 Laholms IF
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 4,44
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Isak Lemurell 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Theo Melin 05 Mölndals AIK
William Okdahl 05 Mölndals AIK
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Tobias Guander 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Alex Lundström 05 IFK Växjö
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
Marco Sjöberg 05 IK Ymer
Onni Slaatto 05 Silkeborg AK-77
Erik Larsson 05 Bohus IF
 
P12 Tresteg 22
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Anton Svensson 05 Laholms IF
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 8,24
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Jonathan Kolsrud 05 Mölndals AIK
Mattias Berg 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Theo Melin 05 Mölndals AIK
Hugo Skoow Larsson 05 IF Rigor
Ted Bidegård 05 IF Rigor 8.17
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Leo Enderberg Andersson 05 Sävedalens AIK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P12 Kula 24
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Birk Eldh 05 Kongahälla AIK
Anton Svensson 05 Laholms IF
Malte Johansson 05 Laholms IF
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Hjalmar Almén 05 Strömstads IF
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Onni Slaatto 05 Silkeborg AK-77
Erik Larsson 05 Bohus IF
 
P11 60m 23
Dennis Fransson 06 Alingsås IF
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF 9:33
Leo Bergman 06 Brattås CK
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Oscar Calais 06 IFK Göteborg
Anton Kamperin 06 Kils AIK
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Isak Sandberg 06 Kongahälla AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Max Riggers 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Albin Örnborg 06 IF Rigor 9.09
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Julian Bell 06 Stenungsunds FI
Alvar Sällberg 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Joakim Gråman 06 Tyresö FK 9,27
Louis Amadeus Præst Jaqué 06 IK Olympia
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
Vincent Högnell 06 Bohus IF 10.17
 
P11 600m 16
Noel Terho 06 Falkenbergs IK 2.01,65
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Oscar Calais 06 IFK Göteborg
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK 2.06.57
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
David Clemmensen 06 IF Rigor
Hugo Stockman 06 IF Rigor
Julian Bell 06 Stenungsunds FI
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Isac Johansson 06 IK Ymer
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
Vincent Högnell 06 Bohus IF 2.17.54
 
P11 Höjd 19
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Max Riggers 06 IF Kville
Linus Löfnertz 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 132
David Clemmensen 06 IF Rigor
Hugo Stockman 06 IF Rigor
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
Vincent Högnell 06 Bohus IF
 
P11 Längd 23
Dennis Fransson 06 Alingsås IF
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Leo Bergman 06 Brattås CK
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Oscar Calais 06 IFK Göteborg
Anton Kamperin 06 Kils AIK
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Isak Sandberg 06 Kongahälla AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Max Riggers 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Albin Örnborg 06 IF Rigor 430
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Alvar Sällberg 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Joakim Gråman 06 Tyresö FK 3,92
Louis Amadeus Præst Jaqué 06 IK Olympia
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
Vincent Högnell 06 Bohus IF
 
P11 Tresteg 9
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Linus Löfnertz 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
David Clemmensen 06 IF Rigor
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P11 Kula 16
Dennis Fransson 06 Alingsås IF
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Oscar Calais 06 IFK Göteborg
Anton Kamperin 06 Kils AIK
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Isak Sandberg 06 Kongahälla AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Alvar Sällberg 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Joakim Gråman 06 Tyresö FK 8,24
Louis Amadeus Præst Jaqué 06 IK Olympia
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P10 60m 35
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Colin Sörensson 07 Brattås CK
Anton Reis 07 IFK Göteborg
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Bruno Klemets 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Malcom Danielsson 09 Göteborgs KIK
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Alexander Svensson 07 Istrums SK
Felix Nilsson 07 Klippans FK 9,31
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK 10,09
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Noa Lindén 07 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK 10.28
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 10.13
Hampus Angelbäck 07 IF Rigor
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Vilgot Almén 07 Strömstads IF
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 10,59
Christian Wessling 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 10,09
Nils Markusson 07 Sävedalens AIK 10,04
Viktor Nilsson 07 Sävedalens AIK
Vincent Klinghoffer 07 Sävedalens AIK
Zakaria Romell 08 Ullevi FK
Samuel Wiklund 07 Västerås FK
Oskar Lagerkvist 07 Lysekil SLF
 
P10 600m 25
Julius Petersson 07 Alingsås IF
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF
Love Nilsson 07 UF Contact
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 2.14.66
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 2.02.07
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Malcom Danielsson 09 Göteborgs KIK
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 2.10.81
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Felix Nilsson 07 Klippans FK 1.56,67
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Elmer Klockars 07 Majornas IK 2.18.48
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2.29.69
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 2.20.58
Christian Wessling 07 Sävedalens AIK
Emil Skepp 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 2.05.14
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Viktor Nilsson 07 Sävedalens AIK
Samuel Wiklund 07 Västerås FK
Leo Jelic 07 IK Ymer
Elmer Ljungberg 07 Bohus IF
 
P10 Längd 34
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF
Colin Sörensson 07 Brattås CK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Olle Larsen 07 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Alexander Svensson 07 Istrums SK
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Lotus Berglund 08 IF Kville
Zacharias Torgersson 08 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK 3,38
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 3.24
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 3,07
Christian Wessling 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 3,17
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK 3,07
Viktor Nilsson 07 Sävedalens AIK
Vincent Klinghoffer 07 Sävedalens AIK
Samuel Wiklund 07 Västerås FK
Leo Jelic 07 IK Ymer
Elias Johansson 08 Ängelholms IF
Elmer Ljungberg 07 Bohus IF
 
P10 Kula 25
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Anton Reis 07 IFK Göteborg
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Alexander Svensson 07 Istrums SK
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK 6,47
Noa Lindén 07 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK 5,45
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Hampus Angelbäck 07 IF Rigor
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 2,58
Christian Wessling 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 5,88
Nils Markusson 07 Sävedalens AIK 4,83
Viktor Nilsson 07 Sävedalens AIK 6,26
Vincent Klinghoffer 07 Sävedalens AIK
Samuel Wiklund 07 Västerås FK
Elias Johansson 08 Ängelholms IF
Oskar Lagerkvist 07 Lysekil SLF
 
K 60m 2
Johanna Boström 84 Laholms IF
Louise Östergård 94 Randers Atletik 7.72
 
K 400m 4
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Linnéa Tebelius 97 Lerum Friidrott 57,00
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI
Emma Gustavsson 95 IK Ymer
 
K 1500m 3
Anette Lundqvist 85 Falkenbergs IK 5.17
Alexandra Brackmann 97 IF Rigor 4.42
Jill Höstman 96 Ullevi FK
 
K Häck 60m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 3
Johanna Boström 84 Laholms IF
Hanna Gille 96 Sävedalens AIK
Nosimo Sjögren 97 Ullevi FK
 
K Tresteg 1
Hanna Gille 96 Sävedalens AIK
 
K Kula 3
Emma Harrysson 97 Hälle IF 13.85
Maria Nilsson 95 IK Orient
Linn Bergstrand 96 Ullevi FK
 
K 4 x 200m 7
Göteborgs KIK 2 Göteborgs KIK
Halmstad, IFK 1 F 16 IFK Halmstad
Helsingborg, IFK 1 IFK Helsingborg
IF Kville 2 F15 IF Kville
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
Aalborg Atletik 1 F16 Aalborg Atletik
Herning GF 1 Herning GF
 
F19 60m 6
Louise Karlsson 99 Habo Friidrott 04
Fatima Koné 99 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Michelle De Silva 99 Ullevi FK
Wilma Eriksson 99 IK Ymer
Lise Louise Pedersen 99 Rödding AK 8.4
 
F19 400m 7
Anna Widerberg 99 Hälle IF 60.74
Filippa Moum 99 Hälle IF 62.00
Sara Petersson 99 Hälle IF 63.89
Beatrice Brink 99 IF Kville
Linnea Åberg 99 Lerum Friidrott
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
 
F19 1500m 3
Beatrice Brink 99 IF Kville
Fanny Norling 99 IF Kville
Isabelle Melin 98 IF Kville
 
F19 Häck 60m 3
Astrid Lees 99 Brattås CK
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS
Amalie B. Petersen 98 Randers Atletik 9.34
 
F19 Höjd 5
Cornelia Storm-Karlén 99 IF Hagen FIK
Ida Gustavsson 99 Istrums SK
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK
Julia Petersson 98 Ullevi FK
Lise Louise Pedersen 99 Rödding AK 1,50
 
F19 Stav 2
Ella Högman 99 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
 
F19 Längd 3
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Fatima Koné 99 Ullevi FK
 
F19 Tresteg 5
Isabelle Melin 98 IF Kville
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Fatima Koné 99 Ullevi FK
Julia Petersson 98 Ullevi FK
Josephine Skipper 98 Randers Atletik 10,76
 
F19 Kula 3
Nicole Ridegård 99 IFK Helsingborg
Erica Wik 99 Ullevi FK
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK
 
F17 60m 22
Agnes Nogueras 00 Göteborgs KIK
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
Embla Ingelman-Sundberg 00 Göteborgs KIK 8.75
Emilia von Hoffmann 00 Göteborgs KIK
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK
Emma Green-Blomroos 00 Göteborgs KIK
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Matilda Almung 00 Göteborgs KIK
Elin Eriksson 00 IF Kville
Julia Björkman 00 IF Kville
Kristelle Schepens 00 IF Kville
Amanda Störner 00 IF Rigor
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Violeta Sekiraqa 00 Ullevi FK
Alice Henriksson 00 IK Ymer 8,80
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Karolina Rimpi-Heinonen 00 IK Ymer 8,53
Matilda Wohlin 00 IK Ymer
Sirre Neyassi 00 IK Ymer
Hannah Hansson 00 Åhus FIK
Josefine Bundgaard-Hansen 00 Silkeborg AK-77 8,40
 
F17 400m 7
Sara Dahlén 00 Lerum Friidrott
klara Leijon 00 IK Ymer
Linn Andersson-Pitkänen 00 IK Ymer
Matilda Wohlin 00 IK Ymer
Freja Wærness 00 Aalborg Atletik 57,51
Julie Schultz 00 Aalborg Atletik 62,50
Josefine Bundgaard-Hansen 00 Silkeborg AK-77 62,00
 
F17 1500m 1
klara Leijon 00 IK Ymer
 
F17 Häck 60m 5
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
Emma Green-Blomroos 00 Göteborgs KIK
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Alva Vastersson 00 Varbergs GIF
 
F17 Höjd 2
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Julie Schultz 00 Aalborg Atletik 1,55
 
F17 Stav 2
Anna Rönner 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
 
F17 Längd 11
Agnes Nogueras 00 Göteborgs KIK
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
Embla Ingelman-Sundberg 00 Göteborgs KIK
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK
Matilda Almung 00 Göteborgs KIK
Elin Eriksson 00 IF Kville
Kristelle Schepens 00 IF Kville
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Amanda Störner 00 IF Rigor
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Signe Hedin 00 IK Ymer
 
F17 Tresteg 2
Embla Ingelman-Sundberg 00 Göteborgs KIK
Selena Becanovic 00 IFK Halmstad
 
F17 Kula 5
Daniella Persson 00 Hälle IF
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
Sofie Märcher 00 Viborg AM
Josefin Carlsson 00 Ale FK
 
F16 60m 39
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK
Tilde Johansson 01 Falkenbergs IK 7,83
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Hilda Ahlström 01 IFK Göteborg
Ebba Reinholdt 01 Göteborgs KIK
Emma Delin 01 Göteborgs KIK 09.19
Grace Ndunzi 01 Göteborgs KIK
Julia Lindstén 01 Göteborgs KIK
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Matilda Lindstén 01 Göteborgs KIK
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Sofie Cedergrund 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Moa Nilsson 01 IFK Helsingborg
Sara Olleik 01 IFK Helsingborg
Emma Jensen 01 Klippans FK 9.00
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott 8,44
Alice Nordin 01 Mölndals AIK
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Johanna Längnäs 01 Mölndals AIK
Lovisa Ronge 01 IF Rigor 8.52
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK 8,07
Johanna Gunnarsson 01 Ullevi FK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro
Moa Eklundh 01 KFUM Örebro
Annie Lundin 01 Örgryte IS 8.67
Klara Mattsson 01 Örgryte IS 8.35
Line Söderpalm 01 Örgryte IS 8.29
Nike Thanner 01 Örgryte IS 8.54
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 8.14
Tindra Honnér 01 Örgryte IS 8.84
Katrine Hoelgaard Christensen 01 Aalborg Atletik 8.76
Katrine Vad Mortensen 01 Silkeborg AK-77 8,61
 
F16 400m 19
Tilde Johansson 01 Falkenbergs IK 57,92
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg 65.00
Moa Nilsson 01 IFK Helsingborg
Sara Olleik 01 IFK Helsingborg
Emma Jensen 01 Klippans FK 65
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF 61,13
Lovisa Lindholm 01 Linköpings GIF
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK
Johanna Gunnarsson 01 Ullevi FK
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF
Anne Andersen 01 Aalborg Atletik 62.31
Ida Jørgensen 01 Aalborg Atletik 60.04
Liv L. Nielsen 01 Aalborg Atletik 65.00
Nanna Muurholm 01 Aalborg Atletik 64.96
Thora Diekhøner 01 Aalborg Atletik 67.88
 
F16 1500m 13
Filippa Kindblom 01 IFK Göteborg
Emma Delin 01 Göteborgs KIK
Emma Jensen 01 Klippans FK 5:25
Mathilda Hammarqvist 01 IF Kville
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF 4.46,90
Alexandra Gullberg 01 Sävedalens AIK
Felicia Niklasson 01 Sävedalens AIK
Gaël de Coninck 01 Sävedalens AIK
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 4.54,06
Anne Andersen 01 Aalborg Atletik 5.06.10
Ida Jørgensen 01 Aalborg Atletik 4.49.04
Liv L. Nielsen 01 Aalborg Atletik 5.05.80
Nanna Muurholm 01 Aalborg Atletik 5.15.60
 
F16 Häck 60m 13
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Alicia Björklund 01 IFK Helsingborg
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Lovisa Lindholm 01 Linköpings GIF
Ajla Mujkanovic 01 Sävedalens AIK
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 9,60
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro
Moa Eklundh 01 KFUM Örebro
Katrine Vad Mortensen 01 Silkeborg AK-77
 
F16 Höjd 10
Elina Bergman 01 Brattås CK
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK
Filippa Kindblom 01 IFK Göteborg
Lovisa Lindholm 01 Linköpings GIF
Lisa Ribbner 01 IF Rigor
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Agnes Uddgren 01 IK Ymer
Katrine Hoelgaard Christensen 01 Aalborg Atletik
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F16 Stav 6
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 280
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
Thora Diekhøner 01 Aalborg Atletik
 
F16 Längd 23
Elina Bergman 01 Brattås CK
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Filippa Kindblom 01 IFK Göteborg
Grace Ndunzi 01 Göteborgs KIK
Julia Lindstén 01 Göteborgs KIK
Filippa Bergström 01 IFK Halmstad
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Alicia Björklund 01 IFK Helsingborg
Moa Nilsson 01 IFK Helsingborg
Emelie Greby 01 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Alice Nordin 01 Mölndals AIK
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Johanna Längnäs 01 Mölndals AIK
Emma Borg 01 IF Rigor
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Olivia Ek 01 Sävedalens AIK
Johanna Gunnarsson 01 Ullevi FK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro
Katrine Vad Mortensen 01 Silkeborg AK-77
Hanna Johansson 01 Trollhättan FIK
 
F16 Tresteg 7
Matilda Lindstén 01 Göteborgs KIK
Emma Borg 01 IF Rigor
Lisa Ribbner 01 IF Rigor
Olivia Ek 01 Sävedalens AIK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
Katrine Vad Mortensen 01 Silkeborg AK-77
 
F16 Kula 4
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F15 60m 46
Ebba Hjortvall 02 Falkenbergs IK
Hanna Zakrisson 02 Finspångs AIK 9,61
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg
Andrea Åberg 02 Göteborgs KIK
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Magdalena Hagman 02 Göteborgs KIK
Tea Norell 02 Göteborgs KIK
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott
Lisa Norell 02 Lidköpings IS
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK 8,46
Ellen Törnqvist 02 Sävedalens AIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Nike Wäljegård 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Vera Hulth 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 8.62
Agnes Lönn 02 IFK Växjö 8,54
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
Lina Berg 02 IK Ymer
Melanie Simon 02 IK Ymer 8,65
Saga Henriksson 02 IK Ymer 9.07
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 8.32
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77 9,33
Sarah Lundgaard Madsen 02 Silkeborg AK-77 9,23
Sara Kjær Andersen 02 Vejle IF 8.90
Cornelia Flisberg 02 Ale FK 8.31
 
F15 200m 48
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Ebba Hjortvall 02 Falkenbergs IK 28.09
Molly Johansson 02 Falkenbergs IK 28,10
Hanna Zakrisson 02 Finspångs AIK 27,56
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg
Andrea Åberg 02 Göteborgs KIK 31.73
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 28.43
Minna Rung 02 Göteborgs KIK
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg 28.80
Frida Malmström 02 Kongahälla AIK
Alma Svanberg 02 IF Kville 26.42
Ebba Sköld 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Josefin Bistedt 02 Lerum Friidrott 30.63
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS 28.49
Lisa Norell 02 Lidköpings IS
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Ebba Follin 02 Mölndals AIK 28.24
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK 30.39
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK
Ebba Rössberger 02 Sävedalens AIK 28.86
Ellen Törnqvist 02 Sävedalens AIK 29.51
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 27.40
Alice Hennig 02 Ullevi FK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 28.25
Elin Dejke 02 Ullevi FK 29.50
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 29.50
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 27.63
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 28.23
Elin Frisk 02 IFK Växjö 30.50
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö 28.03
Tove Larsson 02 IFK Växjö 27.36
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer 26.66
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer 27.68
Lina Berg 02 IK Ymer 29.10
Sophie Reid 02 IK Ymer
Mille B. Olesen 02 Aalborg Atletik 28.51
 
F15 1000m 18
Tilda Ågren 02 Alingsås IF
Alva Strandberg 02 IFK Göteborg
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 3.24.04
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK 3.28,62
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott
Lina Karlsson 02 Lidköpings IS 3.34,01
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK 3:28.56
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK 3.14.60
Malin Jonson 02 Mölndals AIK 3.09.51
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 3.14.42
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Ebba Rössberger 02 Sävedalens AIK 3.16.93
Elsa Björk 02 Sävedalens AIK
Ebba Åhman 02 IK Ymer 3.17.90
Ella Snygg 02 IK Ymer
Mille B. Olesen 02 Aalborg Atletik 3.12.50
Evelina Österman 02 Trollhättan FIK
 
F15 Häck 60m 24
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Hanna Zakrisson 02 Finspångs AIK 9,61
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Selma Lundin 02 Högby IF 9,71
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Josefin Bistedt 02 Lerum Friidrott
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS 9,83
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Josefin Stridh 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Tilda Åkesson 02 Varbergs GIF
Elin Frisk 02 IFK Växjö
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77 14,08
Sarah Lundgaard Madsen 02 Silkeborg AK-77 13,98
 
F15 Höjd 21
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Selma Lundin 02 Högby IF 1,55
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Nike Wäljegård 02 Ullevi FK
Tilda Åkesson 02 Varbergs GIF
Matilda Honeth 02 IFK Växjö 1,51
Ida Persson 02 IK Ymer
Melanie Simon 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Emilie Ø. Larsen 02 Aalborg Atletik
Lea Simmelsgaard 02 Silkeborg AK-77
Sarah Lundgaard Madsen 02 Silkeborg AK-77
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
 
F15 Stav 3
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Willhelmina Gustafsson 02 Sävedalens AIK
Matilda Honeth 02 IFK Växjö 2,70
 
F15 Längd 37
Ebba Hjortvall 02 Falkenbergs IK
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg
Linn Frykholm 02 Göteborgs KIK
Magdalena Hagman 02 Göteborgs KIK
Tea Norell 02 Göteborgs KIK
Felicia Norell 02 Habo Friidrott 04
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Selma Lundin 02 Högby IF 4,80
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Alma Svanberg 02 IF Kville
Josefin Bistedt 02 Lerum Friidrott
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Lisa Norell 02 Lidköpings IS
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK 4,44
Alice Hennig 02 Ullevi FK
Amanda Eliesersson 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Nike Wäljegård 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Vera Hulth 02 Ullevi FK
Agnes Lönn 02 IFK Växjö 4,82
Elin Axelsson 02 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
MaiR. Wærness 02 Aalborg Atletik
Lea Simmelsgaard 02 Silkeborg AK-77
Sara Kjær Andersen 02 Vejle IF
Cornelia Flisberg 02 Ale FK 4.89
 
F15 Tresteg 9
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Linn Frykholm 02 Göteborgs KIK
Magdalena Hagman 02 Göteborgs KIK
Tea Norell 02 Göteborgs KIK
Felicia Norell 02 Habo Friidrott 04
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Amanda Eliesersson 02 Ullevi FK
Elin Axelsson 02 IFK Växjö
MaiR. Wærness 02 Aalborg Atletik
 
F15 Kula 19
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Molly Johansson 02 Falkenbergs IK
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg
Selma Lundin 02 Högby IF 8,81
Alexandra Milusic 02 Kongahälla AIK
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Josefin Bistedt 02 Lerum Friidrott
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Rebecka Björkman 02 Tingbergs AIS
Emelina Ring 02 IFK Växjö
Lydia Daniel 02 IFK Växjö
Lina Berg 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77
Lea Simmelsgaard 02 Silkeborg AK-77
Sarah Lundgaard Madsen 02 Silkeborg AK-77
Sara Kjær Andersen 02 Vejle IF
Astrid Kjeldsteen 02 Viborg AM
 
F15 4 x 200m 17
Alingsås IF 1 Alingsås IF
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Göteborgs KIK 2 Göteborgs KIK
Göteborgs KIK 3 Göteborgs KIK
Helsingborg, IFK 1 IFK Helsingborg
IF Kville 2 F15 IF Kville
Säffle FIK, 1 Säffle FIK
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Sävedalens AIK 2 Sävedalens AIK
Sävedalens AIK 3 Sävedalens AIK
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Växjö, IFK 2 IFK Växjö
Växjö, IFK 3 IFK Växjö
Växjö, IFK 4 IFK Växjö
Aalborg Atletik 1 F15 Aalborg Atletik
Silkeborg AK-77 1 Silkeborg AK-77
Herning GF 1 Herning GF
 
F14 60m 76
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Victoria Sandwall 03 Alingsås IF
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Alva Lundberg 03 IFK Göteborg
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg
Maja Geschwindner 03 IFK Göteborg 9,78
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg
Alma Karlsson Cedervall 03 Göteborgs KIK
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 08.28
Olivia Mellbin 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 8.66
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg
Signe Lundin 03 Högby IF
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK
Agnes Westre 03 IF Kville
Calista Ezeh 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Matilda Thorsson 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Tuva Dahlgren 03 Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS 8,47
Moa Sellman 03 Mölndals AIK
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 8,14
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 8,61
Frida Svensson 03 Sävedalens AIK
Linnea Dehnberg 03 Sävedalens AIK
Tilda Alfvén 03 Sävedalens AIK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 8,21
Elena Mack 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Tilda Holmqvist 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 8,90
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Isabella Wiklund 03 Västerås FK
Amanda Thunholm 03 IFK Växjö
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Lisa Menne 03 IFK Växjö
Rebecca Wåxnäs 03 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö
Emma Borovac 03 IK Ymer
Tyra Emardson 03 IK Ymer
Alva Bengtström 03 Örgryte IS 9.30
Julia Palm 03 Örgryte IS
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 8.97
Victoria Thulin 03 Örgryte IS
Amalie Brix 03 Silkeborg AK-77
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 9,42
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 8,90
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77 8,83
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77 8,80
Lea Jentoft Hansen-Dam 03 Silkeborg AK-77
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77 10,00
Mila Stojanovic 03 Silkeborg AK-77 8,95
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
Amalie S. Kanstrup 03 Viborg AM
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 9,47
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 0,0
Olivia Sommer 03 Herning GF 0,0
Rosa Lykke Jørgensen 03 Herning GF 0,0
 
F14 200m 51
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Victoria Sandwall 03 Alingsås IF
Saga Bolmgren 03 Danderyds SK 28.02
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 28.56
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 27.54
Olivia Mellbin 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 28.19
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg 28.48
Ida Genitz 03 Istrums SK
Ida Gustafsson 03 Istrums SK 33.35
Ida Svensson 03 Istrums SK 35,29
Lisa Bäckström 03 Istrums SK 31.12
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK 30.69
Calista Ezeh 03 IF Kville 30,12
Emilia Hejde 03 Lerum Friidrott
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott 28.45
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS 28,09
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK 29.84
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK 30.20
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 27,71
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 29,74
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK 29.24
Linn Andersson 03 Tjalve IF Norrköping
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 27.36
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Tilda Holmqvist 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 30.14
Felicia Åberg 03 Villstads GIF 28,00
Thea Hammarström 03 Villstads GIF 27,50
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö 31.84
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö 29.27
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö 30.44
Siri Elofsson 03 IFK Växjö 29.64
Emma Borovac 03 IK Ymer 30.07
Emma Jelic 03 IK Ymer
Julia Palm 03 Örgryte IS
Tilly Backman 03 Örgryte IS 30.69
Emma S. Hansen 03 Aalborg Atletik 27.69
Amalie Brix 03 Silkeborg AK-77
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 33.82
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77 31,80
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 32,4
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 0,0
Rosa Lykke Jørgensen 03 Herning GF 0,0
Frida Christoffersson 03 Bohus IF 32.76
 
F14 1000m 28
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Saga Bolmgren 03 Danderyds SK
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 3.24.69
Nellie Nygren 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 3.15.32
Irma Törngård 03 Hälle IF 3.25.00
Sabina Aumo 03 Hälle IF 3.19.80
Tilda Knauer 03 Hälle IF 3.21.00
Nelly Össmar 03 Högby IF 3,33
Ida Genitz 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK 3.19.89
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK 3.30.83
Amanda Olsson 03 Säffle FIK 3,27
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
Linnea Svensson 03 Tjalve IF Norrköping
Alicia Sundin 03 Varbergs GIF
Tuva Olofsson 03 IFK Växjö
Alva Skjeseth 03 IK Ymer
Linn Malmberg 03 IK Ymer
Klara Larsson 03 Örgryte IS 3.32.00
Emma S. Hansen 03 Aalborg Atletik 3.14.23
Mila Stojanovic 03 Silkeborg AK-77
Amalie S. Kanstrup 03 Viborg AM 3.31,14
Rosa Lykke Jørgensen 03 Herning GF
 
F14 Häck 60m 32
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg
Ida Gustafsson 03 Istrums SK
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Ella Jacobsson 03 Lerum Friidrott B
Emilia Hejde 03 Lerum Friidrott
Isabelle Frankenberg 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Felicia Storm-Karlén 03 Lidköpings IS 11,74
Tilda Ganbrant 03 Linköpings GIF
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Linn Andersson 03 Tjalve IF Norrköping
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 10,11
Tova Gisslen 03 IK Wilske
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Lova Axelsson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö
Tilly Backman 03 Örgryte IS 11.01
Amalie Brix 03 Silkeborg AK-77
Olivia Sommer 03 Herning GF 13,02
 
F14 Höjd 40
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Alva Lundberg 03 IFK Göteborg
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Irma Törngård 03 Hälle IF 1.43
Signe Lundin 03 Högby IF
Ida Genitz 03 Istrums SK
Ida Svensson 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Tuva Dahlgren 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Felicia Storm-Karlén 03 Lidköpings IS
Tilda Ganbrant 03 Linköpings GIF
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor 145
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK 1,51
Linn Andersson 03 Tjalve IF Norrköping
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Tova Gisslen 03 IK Wilske
Isabella Wiklund 03 Västerås FK
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Lova Axelsson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö
Linn Johansson 03 Örgryte IS 1.41
Svea Millbom Gustavsson 03 Örgryte IS
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77
Josefine Bromerholm 03 Viborg AM
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 1,20
Olivia Sommer 03 Herning GF 1,15
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F14 Stav 8
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Tuva Olofsson 03 IFK Växjö
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77
Josefine Bromerholm 03 Viborg AM
 
F14 Längd 92
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF A 1
Victoria Sandwall 03 Alingsås IF A 1
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK B 2
Alva Lundberg 03 IFK Göteborg B 2
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5.03 A 1
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg A 1
Maja Geschwindner 03 IFK Göteborg B 2
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg B 2
Alma Karlsson Cedervall 03 Göteborgs KIK B 2
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK 4.74 A 1
Anna Duvemar 03 Göteborgs KIK B 2
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK A 1
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK A 1
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg A 1
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg 4.78 A 1
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg 4.65 A 1
Signe Lundin 03 Högby IF A 1
Ida Genitz 03 Istrums SK A 1
Ida Svensson 03 Istrums SK B 2
Lisa Bäckström 03 Istrums SK A 1
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK B 2
Agnes Westre 03 IF Kville B 2
Alexandra Torgersson 03 IF Kville B 2
Julia Akradloo 03 IF Kville A 1
Lillan Kilvik 03 IF Kville B 2
Matilda Thorsson 03 IF Kville B 2
Nicole Dinu 03 IF Kville B 2
Sofia Björkman 03 IF Kville A 1
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott A 1
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott B 2
Ella Jacobsson 03 Lerum Friidrott B 2
Isabelle Frankenberg 03 Lerum Friidrott B 2
Tuva Dahlgren 03 Lerum Friidrott 4.91 A 1
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott A 1
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS A 1
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK A 1
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK A 1
Moa Sellman 03 Mölndals AIK 4.92 A 1
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK B 2
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor B 2
Anna Goksöyr 03 Strömstads IF B 2
Emilia Qvicklund 03 Strömstads IF A 1
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 5.33 A 1
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK B 2
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 4.55 A 1
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK 4.85 A 1
Linnea Dehnberg 03 Sävedalens AIK B 2
Linn Andersson 03 Tjalve IF Norrköping 4.68 A 1
Linnea Svensson 03 Tjalve IF Norrköping A 1
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 5.21 A 1
Elena Mack 03 Ullevi FK B 2
Glory Abika 03 Ullevi FK B 2
Sofia Weiner 03 Ullevi FK B 2
Tilda Holmqvist 03 Ullevi FK B 2
Alicia Delgado-Östergaard 03 Varbergs GIF B 2
Anna Olsson 03 Varbergs GIF B 2
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF A 1
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF B 2
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF B 2
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF A 1
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF 4.78 A 1
Felicia Åberg 03 Villstads GIF 4.70 A 1
Thea Hammarström 03 Villstads GIF 4.91 A 1
Amanda Thunholm 03 IFK Växjö B 2
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö A 1
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö B 2
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö B 2
Lisa Menne 03 IFK Växjö B 2
Lova Axelsson 03 IFK Växjö B 2
Lova Nilsson 03 IFK Växjö 4.87 A 1
Rebecca Wåxnäs 03 IFK Växjö B 2
Tove Andersson 03 IFK Växjö B 2
Tuva Olofsson 03 IFK Växjö B 2
Emma Borovac 03 IK Ymer A 1
Inez Åsenlund 03 Örgryte IS A 1
Julia Palm 03 Örgryte IS B 2
Tilly Backman 03 Örgryte IS B 2
Amalie Brix 03 Silkeborg AK-77 B 2
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 B 2
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 A 1
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77 4.71 A 1
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77 A 1
Lea Jentoft Hansen-Dam 03 Silkeborg AK-77 B 2
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77 B 2
Mila Stojanovic 03 Silkeborg AK-77 B 2
Minna Geerts 03 Håfreströms IF A 1
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF A 1
Amalie S. Kanstrup 03 Viborg AM 4.25 B 2
Olivia Sommer 03 Herning GF 3.16 B 2
Rosa Lykke Jørgensen 03 Herning GF 3.47 B 2
Frida Christoffersson 03 Bohus IF B 2
Matilda Bergand 03 Bohus IF A 1
 
F14 Tresteg 24
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK 10.93
Anna Duvemar 03 Göteborgs KIK
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Nellie Nygren 03 Göteborgs KIK
Ida Svensson 03 Istrums SK
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK
Isabelle Frankenberg 03 Lerum Friidrott
Moa Sellman 03 Mölndals AIK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Emilia Qvicklund 03 Strömstads IF
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 9,62
Linnea Svensson 03 Tjalve IF Norrköping
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 9,45
Tova Gisslen 03 IK Wilske
Isabella Wiklund 03 Västerås FK
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Inez Åsenlund 03 Örgryte IS
Julia Palm 03 Örgryte IS
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77
 
F14 Kula 40
Victoria Sandwall 03 Alingsås IF
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Olivia Mellbin 03 Göteborgs KIK
Agnes Claesson 03 Hovslätts IK
Signe Lundin 03 Högby IF
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Calista Ezeh 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Emilia Hejde 03 Lerum Friidrott
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Nora Eriksson 03 Motala AIF
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Anna Goksöyr 03 Strömstads IF
Alicia Delgado-Östergaard 03 Varbergs GIF
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF
Isabella Wiklund 03 Västerås FK
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Emma Jelic 03 IK Ymer
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Klara Larsson 03 Örgryte IS 7.63
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77
Lea Jentoft Hansen-Dam 03 Silkeborg AK-77
Mila Stojanovic 03 Silkeborg AK-77
Amalie S. Kanstrup 03 Viborg AM
Josefine Bromerholm 03 Viborg AM
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 8,05
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 5,28
Olivia Sommer 03 Herning GF 6,70
Rosa Lykke Jørgensen 03 Herning GF 5,85
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
Linnea Persson 03 Ale FK
 
F13 60m 71
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Signe Ågren 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 8.42
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK
Celine de Champs 04 Danderyds SK
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Emma Larsson 04 Falkenbergs IK
Tilde Duphorn 04 Falkenbergs IK
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden 8,54
Astrid Viren 04 IFK Göteborg
Ella Lamkiewicz 04 IFK Göteborg
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 9,00 sek
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Ella Schelander 04 Göteborgs KIK
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Ellen Fröberg 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK